Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zdjęć to nie sądzę żeby to był fake, ponieważ aparaty w telefonach nie są aż tak dobre. Jeśli telefon którym kolega robił zdjęcia to ZTE Blade, to ten telefon czarującego aparatu nie ma. Więc zdjęcia w takich warunkach mogły wyjść takie jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną prawie potwierdzona Informacja to to, że jedynym patronatem Bedzie Orange, NC+

Ale co tu potwierdzać? Orange najwięcej sprzedało kanałów nki w ostatnim okresie. Ponadto Orange oferuje też coś co jest łatwiej wcisnąć - czyli nie tylko TV. A Play co ma?

 

Jedno wydaje się pewne - start nastąpi najpóźniej 5 kwietnia. Wprawdzie roszada na transponderach nie musi być równoznaczna ze startem nc+, ale skoro pojawią się tego dnia nowe kanały, to pewnie już w ramach nowej platformy. Prawdopodobnie start nastąpi wcześniej, niewiadomo tylko czy kilka dni wcześniej czy kilka tygodni.

Może inaczej.

 

1. Jest jedynie pewno że będzie roszada na transponderach w nocy 4/5 IV.

2. Muszą zachować nPremium do w/w daty (umowy z kablówkami, Orange)

3. Próba dublowania nowych Premium i starych nPremium przez klika dni - no to pikseloza będzie.

 

Ta data testowania oznacza albo, że dali ciała z klientami biznesowymi, albo celowo tak zrobili aby kablówkowicze nie mieli łączonej oferty NC+ na święta. Dla swoich abonentów mogą zaproponować na święta mix ofert na kanałach premium. To możliwe choć jak dla mnie to jazda po bandzie.

Jeśli celowo to niestety poczekają do ostatniego weekendu przed Wielkanocą. Dadzą ofertę z dopiskiem od 4/5 IV ale na święta specjalna oferta programowa. Ale dodam spekuluję w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna stronka o nc+ http://www.ncplusik.pl/ nic nowego ale można poczytać :)

Ktoś dobrze zorientowany ją robi

Już dziś pojawiają się informacje o Polsat 2, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Cafe w wersji HD. Fuzja może prace tylko przyspieszyć. Tym bardziej, że HD powoli staje się powszechnym standardem. Tylko czekać na pierwsze kanały informacyjne w tej jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotki polecą dopiero na moze dzien przed startem nowej oferty...chyba że ktoś sie wyłamie;) Z odświeżonymi adb i ja informowałem że to stare szroty po N z nowym softem i logo...i też jakis czas temu;) zreszta wszystko coraz bliżej wyjaśnienia;)

No to kolego wrzucaj fotki tych szrotów z nowym logo :) Rainbow wrzucił zdjęcia "nowego" Pace'a. Jego CBA i ABW nie ścigają to i Ty będziesz bezpieczny :)

 

Nie o to ja informowałem że przez aps przewijały się 2 daty 4 i 11 marca;) U mnie już szyldy są nowe NC+ 80tki anteny tak samo..Czekam na oficjalny start.

Fotke anteny czy szyldu też możesz zrobić :)

Bo inaczej ktoś może pomyśleć że piszesz nieprawdę :)

kurczak żebyś sie nie zdziwił ze to co pisałem będzie prawdą;) ja spokojnie czekam:) i poinformowałem MR orbitę że 6miesięczny ban na odpoczynek chcę jeśli się myle;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeh ncplus, eneceplus - norma!!! Przeczytajcie na głos nazwy tych domen to zrozumiecie czemu wykupili te dwie.

Było już mówione że wykupili całą masę domen, w roznych kombinacjach nc+

.... nazwy powstające wskutek pomyłki, czeskiego błędu.

Pamięta ktoś jeszcze stronkę jak była pod URL'em: http://www.microsoft.pl? :mrgreen:

 

... Ja bym zaproponował coś z muzyki w nc+ : MEZZO LIVE HD, M6 MUSIC HD, MCM, MTV HITS, MTV DANCE, VH1 CLASSIC, STARS TV, KINO MUZYKA POLSKA ...

Żebyś tylko potem nie uklękł z wrażenia.

 

wilos:

 

Jednak fake na pudełku napisane jest canal+ cyfrowy

 

Mazmar sam jesteś jeden wielki FAKE. Widac że sa prawdziwe.

 

Niektórzy nie rozumieją że NC+ to nazwa handlowa a Canal+ Cyfrowy to np. podmiot odpowiedzialny.

W przypadku Cyfry+ też był napis Canal+ Cyfrowy.

 

Szczegóły - Nazwa programu: Adobe Photoshop CS2

 

Nie dowodzi to co ktoś robił tym programem. Tak na marginesie. Ktoś kto umiałby zrobić profesjonalny fotomontaż to poradziłby sobie z EXIF'em.

Dowodzi jedynie że do operacji resize (zmiany rozdzielczości) użył Photoshopa i to w bardzo leciwej wersji (zresztą jeszcze w miarę strawnej dla amatorów).

 

Są jeszcze w użyciu aparaty cyfrowe robiące foty z rodzielczością VGA czyli 0,3 Mpix? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Multiroom sprawa wygląda podobnie, przy migracji jeżeli posiadasz dwie karty to tak zostanie:)

Jak masz same tylko karty to niestety raczej trafisz do grupy otrzymującej ADB. Jak nie zablokują opcji to wyższa prowizja za ADB zdziała cuda w tej kwestii.

 

czyli co?mam dwie karty i własny sprzęt(nie od c+) to bedą chcieli mnie zmusić do adb?to w takim razie po co było tu pisane,że będzie można przejść z własnym sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow napisał(a):Tak jak obiecałem:
   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07dba4e6c9d45d2f.html
   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44c0b7bb6e4ad603.html
   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1b563709c6d7e45.html
   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f368edacd94dba36.html

Niech sobie kolega podaruje te wiadomości dzisiaj jeszcze nie jest prima-aprilis jeszcze zostało wiele czasu.

Dekoder który kolega nam prezentuje to najnowszy model C + jak wiadomo do odbioru NC + jest wymagany dekoder ADB

 

http://www.hdtv-sat.eu/wiadomosci,cyfra_pace_hds_7241_pvr_hd_specy,26,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem niektóre zdjęcia pchotoshopem, ponieważ aparat w telefonie nie poradził sobie ze światłem padającym od góry i wszystkie odbicia światła od pudełka widać na zdjęciu. Co niektórzy i tak narzekają, a jak do tej pory lepszych zdjęć nie mają. Stroną oficjalną będzie: ncplus.pl i to jest pewne. Ktoś pytał o ulotki: ulotek nie było i nie ma; i zapewne nie będzie do oficjalnego ogłoszenia startu platformy, chyba Ci co pracują w APSach wiedzą jak wygląda sprawa z ulotkami, że punkty otrzymują je w dniu startu promocji albo nawet dzień później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupielm niedawno technisata digyboxx hd C+ myslicie ze po starcie nc+bedzie on uzyteczny??jak rozmawiam z konsultantami z dzialu technicznego to oni kompletnie nic nie wiedzą,czy bedzie parowanie kart z tunerem ,czy nie .My wykladamy kase kupujemy sprzęt a tu znow "czeski film"-nik nic nie wie.pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro0508. że go poleca,to nic nie znaczy.jego zaletą jest kieszeń na moduł CI+.za takie pieniądze można mieć tuner z większymi możliwościami aniżeli digyboxx hd. spokojnie będzie,użyteczny po starcie nc+.to jest tak wiadome jak reszta informacji tutaj napisanych :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem niektóre zdjęcia pchotoshopem, ponieważ aparat w telefonie nie poradził sobie ze światłem padającym od góry i wszystkie odbicia światła od pudełka widać na zdjęciu. Co niektórzy i tak narzekają, a jak do tej pory lepszych zdjęć nie mają. Stroną oficjalną będzie: ncplus.pl i to jest pewne. Ktoś pytał o ulotki: ulotek nie było i nie ma; i zapewne nie będzie do oficjalnego ogłoszenia startu platformy, chyba Ci co pracują w APSach wiedzą jak wygląda sprawa z ulotkami, że punkty otrzymują je w dniu startu promocji albo nawet dzień później.

 

czy zdjęcia są autentyczne czy nie - nie mi wyrokować

 

faktem jest, ze na punkty wciąż docierają dekodery c+, które mają posłużyć do migracji na nc+ dla posiadaczy ofert sd

 

ulotki nawet ubłoconej nie uswiadczycie bo jak kolega napisał punkty otrzymują je w dniu startu promocji albo nawet dzień później

 

wątpię by ktoś z drukarni chciał ryzykować puścić ją w obieg wcześniej, poza tym nie wiadomo czy tam też są tak gorąco przezywający start nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...