Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do czasu konferencji nic nowego sie nie dowiemy, podczas konferencji powiedza co i jak. Szykuje sie cos w tym miesiacu gdyz na infolinii cyfry kobieta mowila mi dzis ze za 2 tygodnie bedzie nowa oferta z nowymi promocjami. Narazie pytalem o pakiet canal+ jest w standardzie bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob78on, po migracji bedziesz traktowany jako nowy klient i bedziesz mogl wybrac co chcesz

strona nc+ bedzie na ksztalt Cyfry+, trochę tylko podrasowana

W moim wojewodztwie salony n zmienily sie w salony Cyfry+, wiec za niedlugo nc+ i widac kto trzymac bedzie wieksza paleczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi napisz drogi panie @Cyfra.tv czy te zapowiadane przez niektórych nowe dekodery ADB też już wam dostarczają? Bo pomału to zaczyna wyglądać jakby nowa platforma wbrew wcześniejszym zapowiedzią miala bazować na "sprzęcie" Cyfry+ bynajmniej na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeszcze nie bo wszystkie APS muszą podpisać umowy z ITI Neovision a to jest w trakcie :-) Pace i Sagemcomy dostarcza C+ Cyfrowy a ADB ITI :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@rob78on: Nie jestem w stanie dopóki nie bedzie oficjalnego przedstawienia oferty :-)

 

@Jack777: Z 2 firmami :-) Nie ma takiego podmiotu jak nc+ są tylko ITI Neovision i C+ Cyfrowy z którymi mamy umowę na sprzedaż usług, nc+ jest tylko wspólną marka obu firm :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedobrze. Wygląda na to, że możemy mieć do czynienia z taką sytuacją, że dekodery od ADB (Turbo i Monsterbox) będą dostępne tylko i wyłącznie przy jednym z wyższych pakietów, a do niższych będzie co najwyżej możliwość wzięcią PACE PVR. Bo w jakim celu podpisywać umowę z dwoma dostawcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...