Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pracownicy znajomy z APS N też nie był zadowolony...Tym bardziej ze już widze te tłumy co brały N dla Npremium* filmy...miało to byc zastapione paczką c+ odpowiednio drożej a nie kanałami tak jak pisze na sk...kpina

Nie zadowolony, przecież masz już ulotki, dekodery, karty (nawet już je testowałeś, i wiesz jaki system obsługują) itp.

Dzisiejsza informacja wprowadza niepotrzebnie zamieszanie, bo kanały nPremium zostaną zastąpione przez kanały ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabaret to powstał po przeczytaniu newsa;) dosłownie.1 moje wrażenie to co jest zmieniają plany i zamiast Npremium dają kanały cyfry+?? A przeciez na szkoleniu była mowa że npremium off a za niego wchodzi nowe premium C+... więc mowie no ktoś powinien newsa przeprawić bo sporo ludzi pomysli tak jak ja na początku.Wiku No comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy tam cos pisalo ze ten kanal bedzie nadal, bylo tylko canal+ hd->3d? wiec zadnego info o ewent. polączeniu innych kanalow w jeden, czy tez jeden kanal z wymieszana ramowka.

 

Widąć że nawet nie przeczytałeś komunikatu, zacytować?

Po zmianach nadawanych będzie sześć kanałów CANAL+ w HD i SD, nazwy nie są jeszcze znane

 

Kanał 3D jest siłą rzeczy kanałem HD. Więc oczywistym jest z powyższego zacytowanego zdania, że content 3D nie będzie nadawany jako oddzielny kanał. Chyba że zrezygnują z nadawania go w kablówkach i będzie tylko dla platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu pisałem że takie info łaziły po aps nie pisałem nic na temat tego że są to pewne daty.....Przykro mi że was zawiodłem ale to była informacja plotka która nie miała potwierdzeń...(info przekazywane między aps i infolinią dla apsów...) czyli to samo co u was...Ja bym prosił osobę która pisała newsa/administratora o korektę by jasno było podkreślone że ww zmiany dotyczą tylko TP i miejsca nadawania kanałów a nie oznaczają jak wielu błędnie przeczyta że npremium będzie zastąpione kanałami typu minimini...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł z sk rzeczywiście jest przerażający, ale chyba będzie lepiej :) - polecam media2.pl: http://media2.pl/media/100973-Nadchodzi ... -i-SD.html

najważniejsze :

Z korespondencji wynika, że po zmianach nadawanych będzie sześć kanałów Canal+ w jakości SD oraz HD. Dotychczasowe kanały mają otrzymać nowe nazwy, których nadawca jeszcze nie zdradza. Z technicznych parametrów wynika jednak, że w miejsce dotychczasowego serwisu Canal+ 3D pojawi się kanał HD, a wraz z nim nowy kanał Canal+ w SD. Jak tłumaczy nadawca, zmiany wynikają z połączenia filmowych i sportowych praw Cyfry+ i "n".

 

Abonenci n-ki dostaną najprawdopodobniej "przerobione" kanały Canal+, tylko kwestia ile - ja stawiam na 3-4 , a pewnie reszta dodatkowo płatne- to podkreślam mój osobisty "wymysł". Nie mam żadnych wujków itp, a tylko wynika to z obserwowania dotychczasowego postępowania obu platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mowie no ktoś powinien newsa przeprawić bo sporo ludzi pomysli tak jak ja na początku

No widzisz jeden genialny ruch admina i już wiadomo czy ktoś w ogóle umie czytać. :brawo: (dla admina).

Bo ja widzę to nie przeczytałeś komunikatu ze zrozumieniem tylko zacytowałeś brednie bez zastanowienia.

Dziś było opublikowane info o zakończeniu nadawania nPremium skierowane do kablówek (o jakie ciekawe teorie powstały). Miejsca tzn. w uproszczeniu pisząc SID'y się zwalniają.

Dwie proste informacje, które potrafią wiele powiedzieć. Ale jak widać nie wszystkim.

 

Mam ogólne pytanie czy obecnie w szkołach aż tak głęboko się odmóżdża uczniów? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, albo kingofsat kłamie albo tabelka w artykule na satkurier jest zmanipulowana - kanały bajkowe mają się pojawic wg tabelki na SID 15209 i 15035 a nPremium z tych transponderów mają SID 15201 i 15034. Szkoda że nie został zacytowany w całości komunikat bo samo omówienie jest napisane w taki sposób że trudno stwierdzić co wynika wprost z tego dokumentu a co jest interpretacją, domysłem lub wnioskiem opisującego.

 

Nie jest zmanipulowana i nic nie jest ukryte. A jak już jesteś na kingofsat to racz zajrzyć na tp 11411. Co widzisz - duble kanałów tematycznych Cyfry+. Te drugie to kopie dla kablówek (mają np inne EPG!).

I to jest dokładnie to samo. Info jest dla kablówek więcej podano wartości SID kopii kanałów dla nich a nie wartości SID kopii dla abonentów platformy.

Tak trudno to zrozumieć?

 

P.S.

11258:

Będzie Teletoon+ HD z SID obecnego kanału nPremium3 czyli SID=15201 i ten SID będzie dla temrinali platform N, Cyfra+ i NC+

oraz kopia Teletoon+ HD (te same PID'y video i audo ale np. inne EPG!!!) z SID=15209 dla kablówek (tak jak to ma miejsce na 11411)

11449:

Będzie Minimini+ HD z SID obecnego kanału nPremium4 czyli SID=15031 i ten SID będzie dla temrinali platform N, Cyfra+ i NC+

oraz kopia Minimini+ HD (te same PID'y video i audio ale np. inne EPG!!!) z SID=15035 dla kablówek (tak jak to ma miejsce na 11411)

A gdzieś ty to "miszczu" wyczytał?

Dla przypomnienia, dyskutujemy na temat tego news'a: https://satkurier.pl/news/83401/wkrotce- ... cyfry.html

ja tam nic nie widzę na temat SID'a 15201. Jeśli masz dostęp do dokładniejszych informacji to wypadałoby najpierw je przytoczyć i uwiarygodnić a dopiero potem używać jako argumentu w dyskusji.

W tej chwili to wygląda tak że ja odwołuję się do ogólnie dostępnego źródła a ty ni z gruchy ni z pietruchy podajesz jakieś dane z d..y wzięte.

Zresztą, robisz to od dłuższego czasu podając jakieś wytwory swojej wyobraźni jako pewniki a dla wywarcia większego wrażenia na maluczkich okraszasz te swoje wywody technicznym żargonem.

 

p.s.

Jeśli masz zamiar odpowiedzieć w dotychczasowym stylu to daruj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem wczoraj, że będą 2 kanały dziecięce do wymiany - to mnie wyśmiano. Pisałem, że N ka pada - i to się potwierdza. Będzie jednak dużo wypowiedzeń albo dobre warunki do migracji dla Nkowców - tu może Cyfra zaskoczyć. Ale totalnie bryndza. Niektórzy gasili emocje - poczekajcie spokojnie bo oferta będzie lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar odpowiedzieć w dotychczasowym stylu to daruj sobie.

 

Przypomnę się 05-04-2013 i to po tym jak kingofsat.net zrobi aktualizację strony (lyngsat zawsze zwleka). OK?

Stawiam flaszkę jak nie będzie dubli tych kanałów i będą nadal nPremium3 i i nPremim4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie takie info miałem ze szkoleń że bedą kanały C+ dla tych co mieli npremium..

A ja jednym sprytnym ruchem w niedzielę jak pojawiła się informacja o wycofaniu kanałów npremium ... zamówiłem je:)

Mam je od dzisiaj, i wszystko wskazuje na to że za miesiąc będę miał paczkę canal+ za 9.90 :)

W każdym razie od dzisiaj kanałów npremium nie można już sobie dołączać do posiadanych pakietów n-ki - przynajmniej za pośrednictwem internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zamiar odpowiedzieć w dotychczasowym stylu to daruj sobie.

 

Przypomnę się 05-04-2013 i to po tym jak kingofsat.net zrobi aktualizację strony (lyngsat zawsze zwleka). OK?

Nie, nie OK gdyż nie wiem w jakim celu miałbyś to robić. Przeczytaj raz jeszcze co napisałem ale ze zrozumieniem i zauważ że w żaden sposób nie oceniam prawdziwości twoich twierdzeń i nie zamierzam prowadzić dyskusji z kimś kto twierdzi że coś wie ale nie powie skąd.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, podpisujący się jako "Prezes" w komentarzach pod newsem na SatKurier napisał:

CANAL+

CANAL+ Film

CANAL+ Film 2

CANAL+ Sport

CANAL+ Sport 2

CANAL+ Weekend (+3d)

 

MiniMini+

TeleToon+/Hyper+

Planete+

AleKino+

InfoSport+

Kuchnia+

Domo+

 

Wygląda logicznie. Ciekawe czy to prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie OK gdyż nie wiem w jakim celu miałbyś to robić. Przeczytaj raz jeszcze co napisałem ale ze zrozumieniem i zauważ że w żaden sposób nie oceniam prawdziwości twoich twierdzeń i nie zamierzam prowadzić dyskusji z kimś kto twierdzi że coś wie ale nie powie skąd.

Proszę bardzo.Info z SK jest dla operatorów kablówek (no bo jaki inny klient biznesowy to potrzebuje).

Jak do tej pory zawsze Cyfra+ stosowała duble kanałów dla kablówek. I jak dotąd zawsze dubel miał "wyższy SID". Pewnie aby nie utrudniać życia. Obecnie duble HD to kanały tematyczne HD - inne EPG - do sprawdzenia. Dla kanałów SD kopii jest więcej (ale też schemat - platfroma ma najniższy PID).

 

Przenoszą sie dwa kanały z tp 11411 - są nadawane w dwóch kopiach - bo niby czemu nie?. Po przenosinach będą tez w dwóch kopiach. Podano tylko SIDY' dla kabla. Zważ że na kopiach kanałów z 11411 nie ma systemu Conax.

 

Pismo ma dać tylko informację z wyprzedzeniem dla operatorów - nie sądzisz że będą tam opisywać inne kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł z sk rzeczywiście jest przerażający, ale chyba będzie lepiej :) - polecam media2.pl: http://media2.pl/media/100973-Nadchodzi ... -i-SD.html

najważniejsze :

Z korespondencji wynika, że po zmianach nadawanych będzie sześć kanałów Canal+ w jakości SD oraz HD. Dotychczasowe kanały mają otrzymać nowe nazwy, których nadawca jeszcze nie zdradza. Z technicznych parametrów wynika jednak, że w miejsce dotychczasowego serwisu Canal+ 3D pojawi się kanał HD, a wraz z nim nowy kanał Canal+ w SD. Jak tłumaczy nadawca, zmiany wynikają z połączenia filmowych i sportowych praw Cyfry+ i "n".

Abonenci n-ki dostaną najprawdopodobniej "przerobione" kanały Canal+, tylko kwestia ile - ja stawiam na 3-4 , a pewnie reszta dodatkowo płatne- to podkreślam mój osobisty "wymysł". Nie mam żadnych wujków itp, a tylko wynika to z obserwowania dotychczasowego postępowania obu platform.

 

Ale,ale, może zacytować do końca " Nie oznacza to jednak, że po zakończeniu nadawania nPremium, obecni abonenci tych kanałów automatycznie otrzymają dostęp do kanałów tematycznych Cyfry+.

PS.Rzeczywiście notatka napisana w SK została zredagowana dość,hm,.. niefortunnie, delikatnie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nadal nic nie wiemy o dacie startu, niby ten kwiecień pasuje (premiery filmów na nc+) ale ten okres świątecznej sprzedaży nie daj spokoju? Nic konkretnie nie wiemy, a codziennie o nc+ czytamy/piszemy, jak dojdzie reklama to "sukces" murowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem tylko raz artykuł na sk i odrazu zrozumiałem,że kanały bajkowe c+ zmieniają parametry i będą nadawane z tp n po likwidacji npremium.jednocześnie od tego dnia będą nadawane równolegle z dwóch tp.po pewnym czasie opuszczą starą częstotliwość. i tyle,a trole i tak co innego rozumią.bo to trole..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to, że likwidowane będą kanały npremium nie oznacza, że abonenci N stracą kanały premium. Myślicie, że nC+ tak na tacy poda ludziom powód, żeby mogli bez przeszkód wypowiedzieć umowę? Na pewno tak nie będzie. Zapewne powstaną 2 pakiety c+. Jeden sportowy, a drugi filmowy. Ten filmowy będzie składał sie z 4 kanałów np. takich jak w c+, c+ film, c+ film 2, c+ family/comedy (jak kto woli). Ten pakiet zastąpi nPremium. Charakter programów się nie zmieni, ilość kanałów też, pakiet ten dostaną dotychczasowi posiadacze npremium, więc nie będzie powodu do wypowiedzenia umowy. 2 kanały sportowe nazywać się będą np. c+sport i c+sport 2, a sporą część transmisji przejmie aktualny nsport, który trzeba będzie uzupełnić o dodatkowe, zwłaszcza na weekend transmisje. Ciekawi mnie tylko co zrobią w przypadku transmisji meczów ligi mistrzów. Być może co innego poleci na kanałach HD a co innego na SD, a reszta słabszych meczy wyjątkowo poleci w pakiecie filmowym, który na jakiś czas zostanie udostępniony (to jest takie moje gdybanie). A to, że na miejscu npremium3 i npremium4 4 kwietnia wrzucą bajki nie świadczy o tym, że od tego dnia zacznie działać nowa platforma. Bo co to za problem przeprogramować ludziom odbiorniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IRCIOS Pięknie i krótko to wytlumaczyles :)

Dzięki :)

Właśnie przygladam sie temu forum odkąd pojawiła sie ta informacja i czasami aż oczy przecieram ile teorii :)

Jeszcze mozna dodac ze w czwartym akapicie słychać strzały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...