Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rzeczywiście sport ma zostać częściowo upchnięty do kanałów Canal+ Family? To by było nieco dziwne posunięcie. Raczej obstawiałbym, że powstanie jakiś dodatkowy pakiet sportowy.

Nie wyciągajmy wniosków o zawartości programowej platformy nc+ z tego, jakie kanały pojawiły się w reklamie, a jakie nie.

Były trzy kanały sportowe w Cyfrze+ : C+ Sport, C+ Gol i C+ Weekend. Zaś w reklamie widać tylko logo Canal+ Sport. Ale przecież reklama, to nie jest przedstawienie całej oferty. Może być tak, że nie umieścili w niej wszystkich kanałów, bo w ciągu najbliższych dni chcą nas jeszcze czymś zaskoczyć.

 

Kto powiedział, że będzie tylko 6 kanałów o nazwie Cyfra+? I czy kierował się tylko spotem reklamowym, czy czymś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jednego tylko C+ sport. Ładnych parę lat temu, niemieckiej platformie cyfrowej, tylko nie pamiętam czy DF-1 czy Premiere był 'jeden kanał' sportowy, taki portal. Po kliknięciu na niego miałeś wybór wielu transmisji. O ile się nie mylę mogło być 15 równolegle. Może NC+ pójdzie tym śladem, oczywiście nie w tej ilości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym to się podniecać...Mam wszystkie polskie platformy a oglądam 3-4 kanały

Wiesz ale większość innych użytkowników naprawdę płaci platformom za telewizję a nie "full pakiet wszystkie polskie platformy 30zł". A jak ktoś więcej płaci to bardziej docenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa C+Family skłania mnie do wymiotów; typowo politycznie poprawna, zakłamana nazwa kanału telewizyjnego; niech zrobią jeszcze C+rodzinka się albo podobne bzdury;coś obrzydliwego, nie znam zawartości programowej ale jak towar ma syfiaste opakowanie to go nie kupuję; to przykre bo C+ to synonim dobrego sportu i filmu a tu wyskakują z jakimś family,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo o Viasatach na satelicie każdy marzył. Abo Nki, C+ i CP. A tu zaskoczył CP, dodał Viasaty. Ale wiekszym zaskoczeniem było to, że dodał... Polsat Viasat.

 

Podaj mi jakieś inne zaskoczenie ostatnich lat na rynku platform sat? O jakiś kanał. Podaj mi kanał tak bardzo oczekiwany? To był tylko Viasat. Żaden inny.

 

Viasaty na satelicie sa od samego poczatku, a ze nie bylo na HB to inna sprawa. Jakie to zaskoczenie z Polsat Viasat? to tylko swiadczy o tym ze nie maja pomyslu na wlasne kanaly. Pokaz mi inny kraj z takimi smiesznym nazwami jak Polsat Viasat, Polsat JimJam, Polsat Food. Jedyne co to wstawili podpis Polsat i wepchneli reklamy. To jest zaskoczenie w sensie pozytywnym? chyba tylko dla ciebie. Abo chceili Viasatow, ale nie w takiej formie jak teraz... ze reklama goni reklame, bo zebaty musi splacac Plusa, zeby za chwile nie musiec sie zwinac z rynku z calym swoim interesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać wasze opinie (choć na razie to będą jedynie przypuszczenia) czy jako obecny abonent Canal+ Superpremium HD będę mógł liczyć na dostęp do takich popularnonaukowych kanałów n-ki, jak Discovery HD, History HD i BBC Knowledge HD nie przechodząc na platformę nC+? Kolejna kwestia to poruszana tutaj już sprawa zmiany paczki Canal+, bo z 5-6 (wliczając C+ 3D) starych zrobi się mniej więcej tyle samo nowych kanałów i czy one będą podmienione wszystkie, czy też może będą istnieć równocześnie dwie paczki Canal+ w na "starej" i "nowej" platformie współdzieląc lwią część contentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwi, że mając tyle praw filmowych nie tworzą tematycznych kanałów filmowych, których w Polsce naprawdę brakuje, jest np HBO Comedy ale pokazuje tak naprawdę więcej seriali niż filmów komediowych. Brak jest kanałów z horrorami, thrillerami, itp. Wolą nazywać kanały z mieszanym kontentem Family i numerować je od 1 do 10 :)

W każdym razie dobrze że cokolwiek będzie w zamian nPremium, nadal tylko nie wiadomo w jakiej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że starzy abonenci nie otrzymają dostępu do "nowych kanałów". Jak ktoś ma paczkę Canal + to pewnie nadal będzie ją miał, nawet pod nową postacią. Może jakieś otwarte okienko na kanały tematyczne Cyfry + czy n może będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości, nowości i nowości. Jestem użytkownikiem n i czekam na nc+, ale jakoś specjalnie nie napalam się na... nowości. Dla wieloletniego abonenta n nowością będą kanały tematyczne CANAL+ Cyfrowego czy same kanały CANAL+, a dla wieloletniego abonenta CYFRY+ będzie np. Polsat HD, FOX HD czy HISTORY HD czy Polsat Sport News (zawsze to jakaś alternatywa, bo nie każdy musi oglądać sport w CANAL+, a ogląda w Eurosporcie, TVP Sport czy nSport HD). Teraz to będzie w jednym i dobrze. Jeżeli nc+ dogadało się z Telewizją Polsat, to może w nc+ pojawią się także nowe kanały tematyczne Polsatu, które nie są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie, czyli Polsat Food Network, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature. Dla obu stron to to byłaby nowość. Nie narzekajmy na coś czego jeszcze nie ma, a dopiero będzie, ale dla większości osób, to będzie chyba wysiłek.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Hunter tak jak poprzednik z nki nic nie dostaniesz tak mysle, my abo. c+ mozemy jedynie otrzymac wszystkie canal+ mowi sie ze bedzie tyle ile bylo czyli 6 ale jednak w nowej ramowce je bedziemy mogli miec, w takiej samej formie jak one beda w nC+ a tak odnosnie canal+ to na stronce c+ dzis zauwazylem ze jest opcja do dobrania w ilosc 8 canal+ !!! ale co to oznacza to mozna tylko przypuszczac. mi sie wydaje ze 6-tka canal+ bedziemy mieli nowe a ewent. 2 z tych 8-miu to nie mam pojecia co to moze byc.

 

jupiter paczka canal+ 30zl juz wymieszany kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości, nowości i nowości. Jestem użytkownikiem n i czekam na nc+, ale jakoś specjalnie nie napalam się na... nowości. Dla wieloletniego abonenta n nowością będą kanały tematyczne CANAL+ Cyfrowego czy same kanały CANAL+, a dla wieloletniego abonenta CYFRY+ będzie np. Polsat HD, FOX HD czy HISTORY HD czy Polsat Sport News (zawsze to jakaś alternatywa, bo nie każdy musi oglądać sport w CANAL+, a ogląda w Eurosporcie, TVP Sport czy nSport HD). Teraz to będzie w jednym i dobrze. Jeżeli nc+ dogadało się z Telewizją Polsat, to może w nc+ pojawią się także nowe kanały tematyczne Polsatu, które nie są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie, czyli Polsat Food Network, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature. Dla obu stron to to byłaby nowość. Nie narzekajmy na coś czego jeszcze nie ma, a dopiero będzie, ale dla większości osób, to będzie chyba wysiłek.

;)

 

dla jednego tutaj do zadne nowosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Hunter tak jak poprzednik z nki nic nie dostaniesz tak mysle, my abo. c+ mozemy jedynie otrzymac wszystkie canal+ mowi sie ze bedzie tyle ile bylo czyli 6 ale jednak w nowej ramowce je bedziemy mogli miec, w takiej samej formie jak one beda w nC+ a tak odnosnie canal+ to na stronce c+ dzis zauwazylem ze jest opcja do dobrania w ilosc 8 canal+ !!! ale co to oznacza to mozna tylko przypuszczac. mi sie wydaje ze 6-tka canal+ bedziemy mieli nowe a ewent. 2 z tych 8-miu to nie mam pojecia co to moze byc.

 

jupiter paczka canal+ 30zl juz wymieszany kontent.

 

cos mi "smierdzi" ze Gol i Weekend zostana, a dodatkowo bedzie Film 2 i Family 1 i 2. Wtedy jest ich 8. To ze zakonczono sprzedaz czasu reklamowego dla Canal+ i Gol nic nie znaczy. Bo Canal+ zostaje a reklam dla niego nie sprzedaja. Choc jest jeszcze inna opcja... Canal+, Canal+ Film 1 i 2, Canal+ Sport, Canal+ Family 1 i 2 to 6 kanalow + 2 serwisy na weekend i wtedy kiedy gra LM i LE. Wtedy tez bedzie 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w domu powiedziałem, że w nc+ będą kanały tematyczne CANAL+ Cyfrowego, to pojawił się uśmiech na twarzy. ale kino+ HD to zawsze jakaś odskocznia od amerykańskiej sieczki. Dzięki temu kanałowi mogłem obejrzeć serial "Most nad Sundem" z polskim lektorem czy 2. sezon "Wallandera". PLANETE+ HD cieszy się jakąś popularnością. Każdy narzeka, że oferta filmowa CANAL+ jest słaba. Przecież jej osłabienie, czyli oddanie praw ITI Neovision było celowym działaniem, żeby później wszystko było w jednym. Tak samo Serie A w nSporcie HD. Powróci do CANAL+, a nSport HD będzie pewnie emitować transmisje nie związane z piłką nożną, np. Enea Ekstraligę żużlową.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...