Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co denerwować. Z tego co czytam na różnych forach, to raczej konsultanci są zdenerwowani bo nie mają się czym chwalić przełożonym po dzisiejszym dniu, jako że 80% ludzi śmieje im się w twarz i odmawia migracji.

Poczekaj spokojnie, wkrótce spuszczą z tonu i wejdzie normalna oferta.

 

 

Wiesz, zależy mi głównie na sporcie, natomiast.. pośpiech jest złym doradcą. To co mam teraz w C+ w zupełności mi wystarcza. Liga Mistrzów? Środowy mecz i tak jest w TVP, a wtorkowy można wykupić za 5 PLN :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to co stosuje nc+ to jedna z metod manipulacji mająca na celu podnieść sprzedaż. Inaczej nie potrafie tego wytłumaczyć. Chcą pokazać ludzią, że coś jest dla nich niedostępne, elitarne, potem będzie obniżka i ludzie się rzucą. Pytanie tylko o ile obniżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostanie na starej umowie będzie możliwe tylko przy pakietach bez Canal+.

 

A cenami nikt nie powinien być zaskoczony bo były one przecież znane. Nieznana była kwestia rabatów.

 

Jedynym zaskoczeniem jest brak kanałów tematycznych Canal+ w pakiecie medium czyli Comfort.

Pójście z pakietyzacją w stronę n niestety spowodowało brak pakietu socjalnego kosztującego niewiele powyżej 10zł i co z dzisiejszego stanu ciekawe zawierającego dotychczas kanały tematyczne Canal+.

Wiedziałem że decydując się na Start od kwietnia na 18 miesięcy będzie właściwym rozwiązaniem.

a jdst ktoś w cyfrze kto ma cyfre bez canalu plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą obowiązkową migracją? Mam Canal + Optimum HD. W kilku postach było napisane coś o lipcu? Czy to są potwierdzone informacje? Tyle postów się tu pojawia, że nie nadążam czytać wszystkiego... :D

raczej nie, zostajesz do konca umowy na tym co masz z nowymi kanałami c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam do ostatniego dnia umowy z C+ lub ostatniego dnia do kiedy będę zmuszony podjąć decyzję o migracji / odejściu.

Wtedy zadzwonię, przedstawię swoje warunki i wóz albo przewóz.

W przypadku C+ zawsze szło się dogadać, choć WSZYSTKO wskazuje że to N łyknęło C+, a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC pakiet Canal+ 35zł, HBO 25zł,Filmbox 11zł,Cinemax 16zł, extrasport 11zł i jest ESPN

 

Teraz w upc się płaci 35 + 6 za ocje HD razem 41, mnie jednak najbardziej martwi informacja że canal + sport ma być dodany dopiero w najwyższym pakiecie jeśli to się sprawdzi to ładna lipa z tego co piszą w media2 to narazie tylko wiadomo że w kablówkach będzie też podzielony canal+ na pakiety a w jakich cenach to trzeba czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do abonentów CYFRY+

Możecie sprawdzić czy pojawił się u was TVN24 HD ?

Zrobiłem reaktywację, za TVN24 pojawił się TVN24HD no ale na razie bez uprawnień a zwykłego TVN24 nie mogę znaleźć. Ktoś wie na jakim kanale jest?

 

 

TVN24 w SD jest na 29 kanale.. Przed CANAL+, u mnie w sd działa w hd nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą obowiązkową migracją? Mam Canal + Optimum HD. W kilku postach było napisane coś o lipcu? Czy to są potwierdzone informacje? Tyle postów się tu pojawia, że nie nadążam czytać wszystkiego... :D

raczej nie, zostajesz do konca umowy na tym co masz z nowymi kanałami c+

 

Nie wydaje mi się...

Specjalnie dla starych abonentów musieli by transmitować kanały wycofane z oferty nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tą obowiązkową migracją? Mam Canal + Optimum HD. W kilku postach było napisane coś o lipcu? Czy to są potwierdzone informacje? Tyle postów się tu pojawia, że nie nadążam czytać wszystkiego... :D

raczej nie, zostajesz do konca umowy na tym co masz z nowymi kanałami c+

 

Nie wydaje mi się...

Specjalnie dla starych abonentów musieli by transmitować kanały wycofane z oferty nc+.

 

Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegoś nie rozumiem... kupiłem z 2 tygodnie temu nowy dekoder GoldenMedia 990 HD z linuxem na pokładzie no i teraz co następuje? po migracji z cyfry+ do nc+ dostaję nową kartę tak ? ale będzie ona działać na moim nowym tunerze?

Proszę o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...