Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w każdym razie maximum co mogę dać to 110-120 zł za Platinium + HBO + MR na obecnych zasadach (własny sprzęt). Ale jednak teraz się wstrzymam, bo sądzę, że za niedługo ceny w nc+ spadną.

 

Będą uruchamiać tymczasowe pasma Canal+ Sport 2,3,4.

Na to tez bym przystal tak 110zl max.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kryzys a oni zamiast obniżyć cenę podnoszą.

W lipcu kończy mi się abo i wtedy idę do CP lub UPC. Wrócę do kablówki bo za 75zł nie można wybrzydzać dobrą ofertą. Dokupię sobie HBO za 25 a net 30MB dostanę za darmo. Myślę że nie będę jedynym który wróci do kablówki lub CP zwłaszcza że UPC oferuje moduł CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie ku.rwa tylko zastanawiam - gdzie oni wszystkie mecze ligi francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej, polskiej, angielskiej LM i LE pomieszczą na jednym C+ Sport

 

nSport, C+Family

 

Do tego słyszałem (może to tylko plotka), że mają być uruchamiane dodatkowe serwisy (kanały) na mecze Ligi Mistrzów. Coś jak miał Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak już pisałem, obecnie nc+ daje MR na starych zasadach żeby tylko klient Cyfry+ zmigrował. Ale umowy są chyba tylko na rok a potem, jeśli nic się nie zmieni, na bank kolejne przedłużenie będzie z MR Standard/Premium na ich dekoderach.

Jeśli będzie tak jak mówisz to będzie można wówczas z Multiroom'u całkowicie zrezygnować i zostawić sobie tylko jedną, samą kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borzak

 

Nie ma co zrobiłeś interes życia. Zgodzić się na takie warunki??? Bezcenne :lol2:

 

 

ja bym na miejscu borzaka nie podpisywał umowy bo przecież jeszcze musi podpisać pewnie umowę co kurier ją przywiezie:) ja bym proponował protest jak w dolinie rozpudy i nie podpisywać niczego dopóki nie stanieją pakiety do rozsądnych cen:) Kto się dołącza do Protestu?

JA PROTESTUJĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jaką opcją będzie kablówka z pakietami Canal+. Na razie nic o tym nie wiadomo.

 

Trudno powiedzieć co będzie za rok, ale rezygnacja z MR może być nie do przyjęcia dla wielu osób. Jeśli możesz z niego zrezygnować to możliwe, że jedną kartę będzie można mieć bo w regulaminie świadczenia usług nc+ jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borzak nie gratuluję. Ja bym się nie zdecydował, za 350 zł można mieć całkiem przyzwoity własny tuner HD.

Heh, dokładnie!

Ja swego czasu kupiłem mojego Fergusona Ariva 202E za 319 zł. Teraz jest już chyba jeszcze tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borzak

 

Nie ma co zrobiłeś interes życia. Zgodzić się na takie warunki??? Bezcenne :lol2:

 

 

ja bym na miejscu borzaka nie podpisywał umowy bo przecież jeszcze musi podpisać pewnie umowę co kurier ją przywiezie:) ja bym proponował protest jak w dolinie rozpudy i nie podpisywać niczego dopóki nie stanieją pakiety do rozsądnych cen:) Kto się dołącza do Protestu?

JA PROTESTUJĘ!

 

 

Jaką umowę kurier mu przywiezie ? Rozmowy są nagrywane i przedłużasz ją poprzez akceptację przedstawionych Ci warunków przez konsultanta telefonicznie , niczego nie trzeba podpisywać . Pocztą do domu to Ci przyjdzie potwierdzenie zawarcia umowy i tyle . Już jest po zawodach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...