Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W jakimś stopniu jestem w stanie zrozumieć N-kowców, którzy chcą zyskać jak najszybszy dostęp do Canal+ ale proszę niech mi ktoś wytłumaczy, po co spieszą się abonenci Cyfry +? Boją się, że ceny wzrosną jeszcze bardziej czy jak? Przecież nic nie zyskają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy pakietów z Canal+ migracja jest obowiązkowa do 1 lipca.

Ktoś potwierdzi?

Ja mogę raczej zaprzeczyć. http://finanse.wp.pl/kat,104130,title,nc-podala-szczegoly-oferty,wid,15433195,wiadomosc.html?ticaid=110452

Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borzak nie gratuluję. Ja bym się nie zdecydował, za 350 zł można mieć całkiem przyzwoity własny tuner HD.

Heh, dokładnie!

Ja swego czasu kupiłem mojego Fergusona Ariva 202E za 319 zł. Teraz jest już chyba jeszcze tańszy.

Ja z kolei miesiąc temu kupiłem arive 250 combo za 299;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podobno mają być ceny w inea:

Pakiet Silver 49 zł (C+ Family, C+ Family 2)

Pakiet Gold 59 zł (j.w. + C+ Film, C+ Film 2)

Pakiet Platinium 69 zł (j.w. + C+, C+ Sport)

 

Jeśli takie będą ceny w kablówkach to u mnie droższe prawie o 30zł a jeśli dodać że niektórzy mają jeszcze oferty promocyjne jak ja kiedyś to można nawet ok 40zł dopłacać także też nie za ciekawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zauważcie jaki jest podział kanałów Canal+ w ofercie nc+: Canal+ HD stoi wyżej od Canal+ Film 1 i 2. Hmm...jakie premium filmowe będzie gdzie puszczane, bo może to być tak: Canal+ -> Canal+ Film 1 i 2 -> Canal+ Family 1 i 2. Ale będzie powtórek!

 

No nie, 70 zł za sześć kanałów Canal+ w kablówkach! Za tyle kasy był chyba cały pakiet Canal+ Optimum HD! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś stopniu jestem w stanie zrozumieć N-kowców, którzy chcą zyskać jak najszybszy dostęp do Canal+ ale proszę niech mi ktoś wytłumaczy, po co spieszą się abonenci Cyfry +? Boją się, że ceny wzrosną jeszcze bardziej czy jak? Przecież nic nie zyskają :mrgreen:

ja mam do konca lipca i wcale sie nie spiesze i nie radze tez nikomu z cyfry+ tego pochopnie czynic ..bo mogą zalowac potem..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostanie na starej umowie będzie możliwe tylko przy pakietach bez Canal+.

 

A cenami nikt nie powinien być zaskoczony bo były one przecież znane. Nieznana była kwestia rabatów.

 

Jedynym zaskoczeniem jest brak kanałów tematycznych Canal+ w pakiecie medium czyli Comfort.

Pójście z pakietyzacją w stronę n niestety spowodowało brak pakietu socjalnego kosztującego niewiele powyżej 10zł i co z dzisiejszego stanu ciekawe zawierającego dotychczas kanały tematyczne Canal+.

Wiedziałem że decydując się na Start od kwietnia na 18 miesięcy będzie właściwym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co denerwować. Z tego co czytam na różnych forach, to raczej konsultanci są zdenerwowani bo nie mają się czym chwalić przełożonym po dzisiejszym dniu, jako że 80% ludzi śmieje im się w twarz i odmawia migracji.

Poczekaj spokojnie, wkrótce spuszczą z tonu i wejdzie normalna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spis kanałów non-premium w nc+

 

+TVP1 HD

+TVP2 HD

+TVP INFO

+POLSAT HD

+TVN HD

+TVP POLONIA

+TVP HD

+TV4

+TVN7 HD

+POLSAT2

+TV6

+BBC HD

+BBC ENTERTAINMENT

+ALE KINO HD

+MGM HD

+FILMBOX

+POLSAT FILM

+KINO POLSKA

+FOX HD

+AXN HD

+AXN CRIME

+AXN SCI-FI

+FOXLIFE HD

+ROMANCE TV HD

+TVP SERIALE

+COMEDY CENTRAL

+COMEDY CENTRAL FAMILY

+VIACOM BLINK!

+TVP KULTURA

+TVN24 HD

+POLSAT NEWS

+SUPERSTACJA

+TVN CNBC

+POLSAT BIZNES

+TVN METEO

+PLANETE HD

+NATIONAL GEOGRAPHIC HD

+BBC KNOWLEDGE HD

+TVP HISTORIA

+DISCOVERY HD

+DISCOVERY HISTORIA

+DISCOVERY WORLD

+DISCOVERY SCIENCE

+INVESTIGATION DISCOVERY

+POLSAT CRIME & INVESTIGATION

+NAT GEO WILD HD

+ANIMAL PLANET HD

+ANIMAL PLANET

+nSPORT HD

+EUROSPORT HD

+EUROSPORT2 HD

+POLSAT SPORT NEWS

+ORANGE SPORT

+TVP SPORT

+ESPN AMERICA (jeszcze!)

+TVN STYLE HD

+POLSAT CAFE

+BBC LIFESTYLE

+TLC

+DOMO HD

+KUCHNIA TV HD

+POLSAT PLAY

+TVN TURBO HD

+DISNEY CHANNEL

+DISNEY XD

+DISNEY JUNIOR

+NICKELODEON HD

+NICK JR.

+AXN SPIN HD

+TELETOON HD

+BABY TV

+BBC CBEEBIES

+POLSAT JIM-JAM

+MINIMINI HD

+MTV POLSKA

+MTV LIVE HD

+MTV ROCKS

+VIVA POLSKA

+VH1

+RELIGIA TV

 

Tak to chyba wygląda na chwilę obecną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...