Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak wiemy tyle co nic. Co nam po cenach pakietów, skoro nie wiadomo co w tych pakietach jest, czy są one z kanałami premium n i cyfry. To jest najważniejsze. No ale zawsze coś:)

 

Aktualnie w Cyfrze opcje bez C+ są w cenach: 14,38,56, a z C+: 39,59,77,99,149 a więc jeśli ceny podane przez jednego z użytkowników są prawdziwe, to nijak ma się do tego co jest aktualnie, bo ceny nc+ są droższe niż pakiety bez C+, ale minimalnie tańsze niż pakiety z C+. Ciekawe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj podczas wymiany zepsutego dekodera widziałem ulotkę, którą przed moim wejściem czytał pracownik punktu. Była odwrócona do góry nogami, więc trudno było wszystko wyłapać i spamiętać, ale ceny pakietów to bodaj 25zł, 49zł, 75zł, 119zł i jeszcze jeden najwyższy, ale ceny nie było widać, bo przysłaniał ją położony spinacz. W tym pakiecie były już Canal+ i HBO a przy nich gwiazdka a na dole, że te kanały po 31.12.2013 zostaną wyłączone. Na drugiej stronie rozłożonej ulotki były opcje dodatkowo płatne nc+ film, nc+ sport i jakieś nc+ family czy coś takiego, w tym miejscu była inna ulotka i cena była częściowo przysłonięta, ale chyba było to 29 albo 39zł. Tyle widziałem.

Odpowiedź z Cytatem

 

To takie potwierdzenie słów onifera, lecz trochę zmienione. Cytat z nhdtv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wysłałem wypowiedzenie. W połowie stycznia. Umowę mam do końca marca. I jak dotąd, żadnego odzewu ze strony CYFRY+. :roll:

Wypowiedzenie na pewno do nich dotarło, bo już dawno też dostałem z poczty żółtą "zwrotkę".

 

 

Barti, spokojnie, przecież jeśli nawet start nc+ opóźni się do kwietnia, to w marcu będziesz mógł przedłużyć umowę z Cyfrą+ na starych obowiązujących warunkach. Wtedy dalej będziesz mógł korzystać ze swojego sprzętu.

W sumie to jest też jakaś myśl. Jakaś opcja z możliwych do wyboru. Zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobna zawartość oferty dziecięcej:

-Disney Channel

-Disney XD

-Disney Junior

-TeleToon+ HD

-MiniMini+ HD

-BBC Cbeebies

-Nickleodeon HD

-Nick jr.

-Polsat JimJam

-Cartoon Network HD

 

Takie informacje można znaleźć na nieoficjalny forum nc+, zostało to poinformowane przez Administratora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam, dzisiaj podczas wymiany zepsutego dekodera widziałem ulotkę, którą przed moim wejściem czytał pracownik punktu. Była odwrócona do góry nogami, więc trudno było wszystko wyłapać i spamiętać, ale ceny pakietów to bodaj 25zł, 49zł, 75zł, 119zł i jeszcze jeden najwyższy, ale ceny nie było widać, bo przysłaniał ją położony spinacz. W tym pakiecie były już Canal+ i HBO a przy nich gwiazdka a na dole, że te kanały po 31.12.2013 zostaną wyłączone. Na drugiej stronie rozłożonej ulotki były opcje dodatkowo płatne nc+ film, nc+ sport i jakieś nc+ family czy coś takiego, w tym miejscu była inna ulotka i cena była częściowo przysłonięta, ale chyba było to 29 albo 39zł. Tyle widziałem.

Odpowiedź z Cytatem

 

To takie potwierdzenie słów onifera, lecz trochę zmienione. Cytat z nhdtv.pl

 

no te ceny by się pokrywały z tymi które ja widziałem. Z pewnością była to ta sama ulotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobna zawartość oferty dziecięcej:

-Disney Channel

-Disney XD

-Disney Junior

-TeleToon+ HD

-MiniMini+ HD

-BBC Cbeebies

-Nickleodeon HD

-Nick jr.

-Polsat JimJam

-Cartoon Network HD

 

Takie informacje można znaleźć na nieoficjalny forum nc+, zostało to poinformowane przez Administratora

CN HD? Ciekawe czy bujda czy prawda i będzie na wyłączność... Może ten nowy kanał Turnera na NTC też będzie. I Boomerang.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pytań następnych o to dlaczego nie zrobiłem zdjęcia telefonem, to po pierwsze obiekt był monitorowany a ja nie chcę mieć żadnych nieprzyjemności- mam rodzinę swoją i nawet jakbym miał takowe zdjęcie to nie zdecydowałbym się wstawić go na forum.

 

A czemu miałbyś mieć nieprzyjemności? Czemu bałeś się monitoringu? Jesteś pracownikiem tego punktu, w którym rzekomo widziałeś tę ulotkę, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pakiecie były już Canal+ i HBO a przy nich gwiazdka a na dole, że te kanały po 31.12.2013 zostaną wyłączone. opcje dodatkowo płatne nc+ film, nc+ sport i jakieś nc+ family

 

Hmmmmmmm. Ciekawe :)

Ale być może chodzi o to, że "stary pakiet" Canal+ będzie dostępny - kanały Canal+ rozłożone na trzy pakiety "nc+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chodziło o wyłączenie Canal+ / HBO w jakości SD :D :D :D

 

@nc+nc: Wątpię, by zrezygnowano z marki Canal+. Ale może być tak, że w pakiecie nc+ film będą Canal+ Film, Canal+ Film2, a w pakiecie nc+ Sport kanały Canal+ Sport i Canal+ Sport 2. Ewentualnie pod skróconymi nazwami, jak we Francji, Sport+ czy Film+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj podczas wymiany zepsutego dekodera widziałem ulotkę, którą przed moim wejściem czytał pracownik punktu. Była odwrócona do góry nogami, więc trudno było wszystko wyłapać i spamiętać, ale ceny pakietów to bodaj 25zł, 49zł, 75zł, 119zł i jeszcze jeden najwyższy, ale ceny nie było widać, bo przysłaniał ją położony spinacz. W tym pakiecie były już Canal+ i HBO a przy nich gwiazdka a na dole, że te kanały po 31.12.2013 zostaną wyłączone. Na drugiej stronie rozłożonej ulotki były opcje dodatkowo płatne nc+ film, nc+ sport i jakieś nc+ family czy coś takiego, w tym miejscu była inna ulotka i cena była częściowo przysłonięta, ale chyba było to 29 albo 39zł. Tyle widziałem.

Odpowiedź z Cytatem

To takie potwierdzenie słów onifera, lecz trochę zmienione. Cytat z nhdtv.pl

Totalna masakra. Dajcie spokój. Onifer widział ulotkę jest na forum dwa lata, pisze systematycznie i nie wie, że tu taki boom na ten temat. I zostawia ulotkę mimo, że jego również ten temat interesuje. Do tego pojawia się nc+nc , i tu niespodzianka,od godziny i potwierdza słowa onifera. Ja jestem tu często. Czytam te wszystkie posty i wiem, że gwiazd tu nie brakuje. Ale jeśli czekamy na konferencję to tylko głupek by wysłał na APS-y ulotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ jako opcja dodatkowa? Bez jaj. Jeśli te ceny są prawdziwe to myślę, że są w nich Canal+. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że za full ofertę będzie 149 złotych.

 

Canal+ zawsze było jako opcja dodatkowa. Od niedawna są też pakiety Z canal+ w jednej cenie ale jako opcja dodatkowa Canal+ dalej obowiązuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...