Jump to content
Yakuzzi

Pakiet Rozrywka HD

Recommended Posts

Czy ten pakiet dostępny jest jedynie w godzinach 23-5 ? W ciągu dnia nie udało mi się sprawdzić kontentu tegoż pakietu, sygnał mam zakodowany.

Czy ten pakiet dostępny jest jedynie w godzinach 23-5 ? W ciągu dnia nie udało mi się sprawdzić kontentu tegoż pakietu, sygnał mam zakodowany.

Jeśli posiadasz dekoder CPT HD X000, daj na kanał Red Light HD lub na Hustler HD, wejdz w menu -> ustawienia -> instalacja - Ręczne wyszukiwanie kanałów i zmień w kanały - na "wszystkie" (jest też opcja niekodowane) i zatwierdz przyciskając OK. Wyszukane kanały pojawią się na końcu listy.

To samo powtórz na kanale Blue Hustler i Daring TV!

Tylko nie wiem czy te dwa kanały również nadają 24/7.

Jeśli posiadasz inny dekoder lub moduł, to przeszukaj tp. 11662, V, SR 27500, FEC 3/4.

Daring TV nadaje z tego samego tp. co Hustler HD i Redlight HD - 11662/V, 27500, 3/4 :)

Blue Hustler nadaje 23-5 z tp. 12284/H (na tych samych PID Video i Audio co Dla Abonentów)

Dokładnie-pisałem o tym we wcześniejszych postach-masz szansę na oglądanie 24/24h

Faktycznie, są 2 przekazy Redlight oraz Hustler na 11662V i nawet można zerknąć na nie w ciągu dnia. Moduł CAM dość długo je odkodowuje.

Witam serdecznie.

Mam pytanie odnośnie uruchomienia programu z Pakietu Rozrywka.

Przy pierwszym włączeniu programu z PR i wpisaniu PINu dekodera wyskakuje czarny ekran.

Przejrzyj wątek od początku-to raptem TYLKO 3 strony. :>

Programy z PR nadają TYLKO w godzinach nocnych.

Jeśli chcesz mieć je całą dobę-przejrzyj strony wstecz :> :mrgreen:

U mnie w nocnych godzinach też była ciemność, ale skorzystałem z całodobowej alternatywy, tam działało wsio.

Informacja dla APS-ów:

1 września 2014 roku kanał Daring! TV zmieni nazwę na PRIVATE TV. Zmianie ulegnie również logo oraz oprawa graficzna na antenie.

logo-private-tv-new-small-300x214.jpg

Od 1 września, na PRIVATE TV Klient znajdzie:

- W 100% europejski kontent programowy.

- Filmotekę liczącą tysiące godzin nowej oferty programowej dla dorosłych, która będzie na wyłączność dostępna na PRIVATE TV.

PRIVATE TV, tak jak jego poprzednik znajdzie się w Pakiecie Rozrywka HD, który można dokupić do Pakietu Familijny Max HD. Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu kanał niezmiennie na pozycji 204.

Powyższa zmiana nie narusza warunków umów zawartych pomiędzy Cyfrowym Polsatem a Klientami, w związku z tym nie ma podstawy do ich wypowiadania.

Jeśli posiadasz dekoder CPT HD X000, daj na kanał Red Light HD lub na Hustler HD, wejdz w menu -> ustawienia -> instalacja - Ręczne wyszukiwanie kanałów i zmień w kanały - na "wszystkie" (jest też opcja niekodowane) i zatwierdz przyciskając OK. Wyszukane kanały pojawią się na końcu listy.

To samo powtórz na kanale Blue Hustler i Daring TV!

Tylko nie wiem czy te dwa kanały również nadają 24/7.

Jeśli posiadasz inny dekoder lub moduł, to przeszukaj tp. 11662, V, SR 27500, FEC 3/4.

System ten sprawdził się w przypadku HD 3000 jako multiroomu, Niestety w głównym dekoderze ESI-88 nie wyszukuje Hustlera HD i Red Light HD (o dziwo jest Private TV). Nie wiem może trzeba zmienić ustawienia. Zresztą ESI-88 na tej samej instalacji antenowej wyszukuje mniej kanałów. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna takich cudów ?

Witam posiadam full pakiet Cyfrowego Polsatu z minimalną liczbą pakietów dodatkowych sześć.

Czyli polega to na tym że wszystkie kanały które się zobowiązałem nie mogę zmodyfikować.

Jak wygląda aktywacja i dezaktywacja przez ICOK pakietu Rozrywka ? Wszystko chodzi należycie ? i można w każdej chwili go wyłączyć ?

Pytam, gdyż nie mam zamiaru zostać z tym pakietem na zawsze :)

Dzięki za odpowiedź :D

Aktywujesz i wyłączasz pakiet np. przez ICOK, możesz telefonicznie w BOK lub w APS-ie. Włączenie i wyłącznie pakietu następuje zawsze zgodnie z cyklem rozliczeniowym następującym po złożeniu deklaracji.

Czy private tv jest nadawany 24h na dobe prosze o szybką odp i czy jest dobra jakość

Generalnie Private Tv jest nadawany 24h na dobę, ale w CP kanał jest dostępny od 23 wieczorem do 5 rano. Zawartość jest nie najgorsza, natomiast jakość obrazu słaba.

No chyba,że da się go znaleźć z innego transpondera i będzie działał jak pozostałe z pakietu Rozrywka na innym transponderze - przez całą dobę :mrgreen:

Nie z innego transpondera, tylko z tego samego, inna kopia - 11,179 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4. Nie jestem pewny, czy wyszukana kopia będzie działać przez całą dobę.