Skocz do zawartości

Pakiet Rozrywka HD


Yakuzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Darx667 ma rację, te kanały powinny wyszukać się drugi raz jako 24h na dobę. Miałem tak na sagemie, evobox niestety ma problem. Infolinia nie wie o co chodzi grają durnia. Tak samo spróbuj sobie wyszukać np novelatv i water planet. Na evobox ich nie wyszukasz niestety, ale w tym przypadku na infolinii mówią że co z tego skoro akurat te dwa kanały trafią na oficjalną listę cp do końca marca. Chyba wycofam się z umowy i wezmę spowrotem swojego sagema.

Owszem mogą być. np. Private TV oficjalnie jest na pozycji nr.904 lecz po przeskanowaniu pojawia się u mnie na pozycji nr.1209

Problem w tym, ze Evobox nie wyszukuje reszty programów z pakietu Rozrywka.

Dzwoniłeś na infolinię? Może dostrzega problem jak będzie więcej zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może specjalnie blokują dostęp do kanałów 24/h

Mi się wydaje że nie robią tego specjalnie bo akurat private tv wyszukuje bez problemu. Poza tym na tej samej częstotliwości powinny być kanały water planet tv oraz novela tv więc wątpię aby robili to specjalnie.

Może i na inne dekodery przyjdzie czas.A swoją drogą trochę to dziwne w konkurencji tego nie ma.

W konkurencji może i nie ma, ale w cp jest tyle że nie na evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale woleli zrobić pakiet żeby więcej zarobić, no okej ale nawet skoro się ktoś zdecydował na pakiet to powinien być dostępny 24h na wszystkich dekoderach a na evoboxach można znaleźć tylko private 24h a reszta tylko na oficjalnej liście od 23 do 5, trochę lipa. W sumie osobiście chyba wrócę na sagema póki czas wycofać się z umowy. Evo jakoś nieszczegolnie mnie zachwycił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No właśnie nadal niestety lipa. Tylko private TV można wyszukać 24h. Czy tylko na evoboxach tak jest? Wcześniej miałem sagema i byłi można wyszukać 3 kanały 24h

 

W tej kwestii nic się nie zmieni, dopóki nie będzie możliwości ręcznego wyszukania kanałów kodowanych, trzeba cisnąć Polsat o odblokowanie w sofcie tej możliwości.

Edytowane przez j0ker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

No właśnie nadal niestety lipa. Tylko private TV można wyszukać 24h. Czy tylko na evoboxach tak jest? Wcześniej miałem sagema i byłi można wyszukać 3 kanały 24h

 

W tej kwestii nic się nie zmieni, dopóki nie będzie możliwości ręcznego wyszukania kanałów kodowanych, trzeba cisnąć Polsat o odblokowanie w sofcie tej możliwości.

Może ktoś podpowie (jak najprościej),  jak mogę ręcznie wyszukać ten kanał (Private TV) tak aby był 24 h. Ewentualnie inne z pakietu rozrywka. Chodzi oczywiście o evoboxa. 

Chodzi mi o to czy normalnie włączyć w menu wyszukiwanie ręczne i przeszukiwać cały zakres czy trzeba wpisać jakiś zakres częstotliwości dla tego kanału. Pytam bo nigdy tego nie robiłem ręcznie tylko korzystałem z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowie (jak najprościej), jak mogę ręcznie wyszukać ten kanał (Private TV) tak aby był 24 h. Ewentualnie inne z pakietu rozrywka. Chodzi oczywiście o evoboxa.

Chodzi mi o to czy normalnie włączyć w menu wyszukiwanie ręczne i przeszukiwać cały zakres czy trzeba wpisać jakiś zakres częstotliwości dla tego kanału. Pytam bo nigdy tego nie robiłem ręcznie tylko korzystałem z automatu.

nie da rady niestety, tylko private tv mozna wyszukac 24h, chyba ze ktos zna jakis patent to niech sie podzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ustawienia / antena / wyszukiwanie reczne

czestotliwosc : 11179

standard dvb : dvb-s

polaryzacja : pozioma

symbol rate : 27500

FEC : 3/4

 

ZAINSTALUJ

 

 

Powinien pokazac sie gdzies na koncu listy, u mnie jest na 1008

Dziękuję bardzo. W wolnej chwili tak zrobię, a czy faktyczne innego kanału z pakietu rozrywka w ten sam sposób nie można wyszukać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wyszukają się wszystkie kanały z pakietu Rozrywka HD w wersji 24 godzinnej z wyjątkiem kanału Blue Hustler, który to dziala w godz. 23-5.

 

https://satkurier.pl/news/165544/cyfrowy-polsat-zmiany-w-ofercie-na-koniec-roku.html

 

Ciekawe czy te nowe kanały dołączą do tego pakietu, czy może zrobią je np BrazzersTV dodatkowo płatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...