Skocz do zawartości

Pakiet Rozrywka HD


Yakuzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to miałeś farta bo mi działał na drugi dzień po dniu rozliczeniowym i po 3 tel. podobno jakiś błąd w nadaniu uprawnien był , zresztą tą samą sytuację miałem pół roku wcześniej z Eleven

polsat ma zasade jak 1 raz włączasz jakoś opcje włączają od razu. To żaden fart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 31.12 i do dziś nie mam praw do odbioru. Na głównym tylko 906 i 907 działają, na dodatkowym żaden. Pisałem, dzwoniłem, nic nie pomogli i nie mam już czasu na gderanie z nimi. Poczekam do czasu aktywacji jak w Icok 20.01 i jak się nic nie zmieni to od razu to wyłączę.

Weź ręcznie przeszukaj częstotliwości z tymi kanałami. U mnie było podobnie i to podziałało.

Widać jak szukałeś https://sklep.cyfrowypolsat.pl/shopping-flow/-/wizard/basket/e1s3/1.Swojadroga ma powiązania z CP to ma opcje od razu inni czekają A już myślałem że tu też można zapłacić za miesiąc a oglądać prawie dwa.

Żadnych powiązań. :)

polsat ma zasade jak 1 raz włączasz jakoś opcje włączają od razu. To żaden fart

Żaden fart. W ICOK nawet się pojawia komunikat po zatwierdzeniu zmiany pakietu, że w związku z zwiększeniem swojego zobowiązania do dwóch godzin nastąpi aktywacja pakietu.

Ps. Z pakietem Eleven przerabiam to wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

Dziękuję za wskazówkę. Zrobiłem jak kazałeś i wyszukałem ręcznie Private i Vivid Red i faktycznie działają. Z tym, że Private zameldował się na kanale ponad 1000 i działa bez PIN, a Vivid Red jest na swoim miejscu i działa po wpisaniu PIN. Wyszukałem też ręcznie Hustlera i Redlight ale te nie działają. To w sumie trochę dziwne, że trzeba w ten sposób postępować. Jak osoba, która nie zna się na sat ma sobie sama z tym poradzić?

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ciekawe ze BRAZZERS nadaje 24h i VIVID RED HD tez i CP POLSAT go tak nadaje , REDLIGHT HD i PRIVATE i HUSTLER HD tez nadaje 24H a POLSAT je blokuje i jakimis ustawami sie zastawia !! Gdzie tu logika ??

1 pyt tak oba nadają 24 h 2 pyt polsat zasłania się Polskim prawem . które nakazuje treści erot od 23 do 5 rano. Tylko te kanały mają Francuską koncesje. Więc Polskie prawo ich nie obowiązuje. Ot taka logika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jest z dniem 31 stycznia CP udostępnił 24h wersje kanałów w pakiecie rozrywka dla dekoderow EVOBOX , podmieniono wersje SD na HD PRIVATE . Blokady PIN zdjąć nie mozna i za kazdym razem trzeba je wprowadzać , wymogi prawne ponoć ( w NC+ raz odblokowany kanal dziala do poki wylaczenia dekodera )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

CP podmienił ......Private, na wersję całodobowe.

Mieliście w CP wersję od 23-5 ?

ponoć ( w NC+ raz odblokowany kanal dziala do poki wylaczenia dekodera )

Mylisz się, nie ma czegoś takiego. Blokada jest tylko wtedy nie wymagana jak w magiczny sposób znika EPG. :D

Bardzo dobrze, że jest blokada, jak się ma dziecko to jak znalazł ten wynalazek. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...