Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Najlepsze jest to że sami się nakręcamy a potem ..... lament :lol2:

To tak jak z naszą narodową reprezentacją w piłce nożnej .......

my jesteśmy mistrzami świata w te klocki :lol2::wink:

"nakręcanie się" najlepiej nam wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy chociaż w piątek jest szansa na Sport2? Nie ma żadnych przecieków? Startuje żużel, meczy też jak zawsze mnóstwo i innych sportów. Mogliby jeden z tych kanałów uruchomić dla zwiększenia ilości powtórek. Przez pierwsze miesiące mogliby dublować mecze np. na Sport2/nSport czy Sport2/Family. Kibice z kablówek narzekają, że np nie maja nSport i nie mogą zobaczyć meczy LM czy spotkania Seria A, które jest tylko na nSport. Dzięki Sport2 mogliby dublować transmisje i wszyscy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj ale postów poleci do kosza LOL

 

na urodziny to najpierw chciałbym się dowiedzieć ile maja abo którzy powiedzieli cześć czapka ale także ile im przybyło ja krytykować nie bede mam dobrą ofertę a jak wyłacze REDa to mi cena spada

 

z zapowiedzi na nic nie czekam chce tylko NC+ go bo tego brakuje najbardziej TVP SPORT HD i tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mówię, że 21 będzie miło... 8)

Dla mnie będzie miło jak dodadzą tylko TVP Sport HD i możliwość tworzenia normalnej listy ulubionych.A jeszcze jak by tak dla każdego Full pakiet na cały weekend.Fajny to by był prezent każdy by się zapoznał z pełną ofertą NC+.Kolejnych kanałów śmieciowych nie potrzeba.Ostatnio i tak ich doszło dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż dodawać kolejne kilkanaście śmieciowych kanałów.Mi do fulla dużo nie brakuje.Pisałem tylko o takim prezencie na trzy dni a nie o miesiącach.Podział zawsze był w NC+ na lepszych i gorszych.Więc dlaczego teraz miało by być inaczej.Z Comfortem dostali by najwięcej a z fullem niestety nic.A była by to taka zachęta do zmiany pakietu na wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...