Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy kilkunastu kanałach dziecięcych w nc+, TVP abc zginie w tłumie. Ale już teraz powinni wskoczyć na sat żeby tam po prostu być,a widz sam wybierze i potem doceni. Myślę że sumy abonentów cp i nc+ nie ma co lekceważyć. Te osoby w większości nie mają dostępu do dvbt, także jest się o co bić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szykują się nowe promocję w ncplus i nowe pakiety.

Wszedłem na stronę ncplusa a tam nowy wygląd w promocjach, który zniknął w po ponownym wejściu :D

Cofnąłem zrobiłem screen'a proszę

http://aboutgames.pl/hosting-zdjec/images/ss.png

Aby mieć sobie wcześniej wgląd na live demo wystarczy kliknąć w ten link http://ncplus.pl/sklep/promocje-1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż nowych [beep]ów na abonentów nie ma, starych cyfrowiczów się odstrasza bandyckimi praktykami z platformy n... a szrot z ADB zalega w magazynach.

Poczekajmy do jesienie. Wtedy będą jeszcze lepsze promocje i [beep]zka ITI przed wizją plajty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego byś chciał? Żeby pekiet Superpremium+ zaczynał się od np. 59zł? Przecież większość kablówek ma większe ceny za full, a CP ma gorszą ofertę (bo nie ma Canal+). Nie nazywaj [beep]ami ludzi uczciwie płacących za TV, z łaski swojej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89 :

SKY.de ma obroty ok. 1,50 mld €. NC+ może ma podobne, ale w PLN. I co? NC+ ma sobie obniżyć dochód, bo ty twierdzisz, że masz niskie zarobki i to ich wina? Ciekawe, kto im wtedy zapłaci za licencję. Ty w formie datków? :lol2: Poza tym, full w SKY.de na pewno nie kosztuje 40€ (nie pamiętam dokładnie, ale coś około 50, jeśli nie więcej). :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szykują się nowe promocję w ncplus i nowe pakiety.

Wszedłem na stronę ncplusa a tam nowy wygląd w promocjach, który zniknął w po ponownym wejściu :D

Cofnąłem zrobiłem screen'a proszę

http://aboutgames.pl/hosting-zdjec/images/ss.png

Aby mieć sobie wcześniej wgląd na live demo wystarczy kliknąć w ten link http://ncplus.pl/sklep/promocje-1 ;)

 

Porównaj ceny ostatnich 2 pakietów 30zł rożnicy za niby 2 kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kanały HBO dostępne w promocji "Comfort+ Premium Sport&Film 24m kurier" 3 miesięce w ofercie promocyjnej - do końca miesiąca, w którym została aktywowana umowa oraz do końca 3 miesiąca rozliczeniowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja umowy. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 20 zł. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej

 

HBO dostajesz na 3 miesiące za darmo - później płacisz dwie dyszki.

 

Napisałem przecież że za HBO płacisz 20 zł, ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem, po promocji różnica będzie 2 kanałami (cinemax'ami), i 10 zł miesięcznie na abonamencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji wynika że do 17 kwietnia na TP NC+ 11.449 H w miejscu tych dwóch testów zameldują się przekazy dwóch zapowiadanych stacji w HD od Discovery czyli ID HD i Discovery Turbo Extra. Z przekazów będzie korzystać także CP od NC+. Może za te przekazy to CP coś w zamian udostępni NC+ np. TVP Sport HD ze swojego TP? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Discovery płaci za miejsce dla nowych kanałów HD to CP nie musi się dogadywać z nc+ tylko z Discovery. Można przypuszczać że CP sponsoruje miejsce TVP Sport HD i dlatego jest tylko w ich platformie. Jeśli nc+ dorzuci się do kosztów lub TVP sama będzie płaciła za przekaz to TVP Sport HD pojawi się w innych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mateusz14422 ...... "polsat news HD" nigdy nie będzie w NC+ :lol2:

 

Czy jest szansa na jeszcze w ten czwartek na nowe kanały typu polsat news hd??

w czwartek :?: czemu nie w piątek :?::lol2::wink:

ps.dowiadywałeś się czy masz jeszcze szansę na "Full Extra" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

By do tego doszło zapewne nc+ musi się wymień ze "słoneczkiem"

"tvn24HD" za "polsat news HD" ale po co :?: ja się pytam 8) raczej Iti w tym interesu nie ma....

Bardziej bym widział podmianę "E!" i "Travel Chanel " z Sd na HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...