Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@bogdan425 ....... na żadnej platformie cyfrowej ani u operatora tv kablowej w Polsce nie znajdziesz nic co by cię zaskoczyło ....

no jak to masz to co wymieniłeś ,jedynie ci pozostaje ...... "szybkie łącze" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o jakich kanalach filmowych mozna jeszcze mowic? jakie kiedys byly?

Teraz tez sa na Cbs Europa sa perelki, na MGM, TCM tez sie zdarzaja a do tego jak do oferty dolaczy stopklatka tv i moze kiedys tam filmbox arthouse to juz naprawde byloby w czym wybierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy piszecie? Stopklatka TV w HD będzie oferowana do wyboru przez nadawcę kablówkom i platformom cyfrowym jeśli będą zainteresowane. Stopklatka TV z TP CP ma być w SD w MPEG-4. Taki był komunikat nadawcy i tyle! Skoro napisali że będzie w SD MPEG-4 to po co by chcieli nadawać w SD skoro by mogli nadawać w HD od razu? Wersja SD przy emisji w HD by była już zbędna. Zapomnijcie o wersji HD tego kanału. CP nie ma już miejsca na swoich TP na przekazy HD bo wszystkie TP ma zatłoczone. Musieli aż wyłączyć jeden z vod-ów SD by zrobić miejsce pod Stopklatkę TV SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dotychczasowi abonenci pakietu Universe+ i nowi, wykupujący opcję Extra+, będą mieli możliwość oglądania wszystkich czterech kanałów, w tym Universal Channel w jakości HD.

 

Masło maślane dotychczasowi abonenci Universe+ a jak ja mam Silver i żadnego extra którego przecież wcześniej nie było bo usunęli Universe+ i zrobili z tego Extra + Multi rozumiem że będę mieć dostęp?

 

warto dodać że extra to tylko 6 miesięcy a jak ktoś chce na stałke to jedyne chyba 10zł ale jak sie bierze comfort bez multi jeszcze nie trawiłem nowych pakietów i cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy piszecie? Stopklatka TV w HD będzie oferowana do wyboru przez nadawcę kablówkom i platformom cyfrowym jeśli będą zainteresowane. Stopklatka TV z TP CP ma być w SD w MPEG-4. Taki był komunikat nadawcy i tyle!

 

Dlaczego, do licha, nie może tego kanału Cyfra dać w HD z własnego TP?

Po jakie licho te śmieciowe kanały Universale i Ulice itd?

 

Jak na horyzoncie pojawia się naprawdę wartościowy kanał, z ciekawą ramówką, do tego w dobrej jakości, to nie ma nikt rozumu żeby go wprowadzić do oferty!!!!

 

Chyba, że boją się konkurencji dla Ale Kino HD, które zostałoby dobite zdecydowanie lepszą ofertą Stopklatki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak mam jedynie nadzieję ,że kiedyś w NC+ CP czy innej platformie będzie tak że będę płacił za te kanały które oglądam.. Mam pakiet prawie maks platyna to z tego oglądam między 15 do 20 max kanałów miesięcznie .. Czyli pewnie mniej niż 10 procent tego co mi oferują.. Jak by tak wszyscy tworzyli swoje listy programów które oglądają i tylko za nie płacili to po roku ile by miejsca się zwolniło na satelitach !!!Skoczyła by jakość zarówno SD jak i HD.. A tak .. ech szkoda pisać..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cantona7. Jeszcze będziesz miał szanse na ekspresowe powiadomienie wzystkich...... Tylko częściej zaglądaj tu

 

 

Chyba, że boją się konkurencji dla Ale Kino HD, które zostałoby dobite zdecydowanie lepszą ofertą Stopklatki???

Wolę zdecydowanie Ale Kino. Zero reklam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 marca 2014 roku klienci platformy nc+ zyskają możliwość oglądania czterech nowych kanałów Universal Networks International. Do oferty platformy wejdą: 13 Ulica, E! Entertainment Television, Universal Channel i Scifi Universal. Dwa pierwsze kanały będą dostępne już od pakietu Comfort+. Natomiast dotychczasowi abonenci pakietu Universe+ i nowi, wykupujący opcję Extra+, będą mieli możliwość oglądania wszystkich czterech kanałów, w tym Universal Channel w jakości HD.

 

Rozumiem że ja mający Pakiet All Inclusiv będę miał te 4 nowe kanały w HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...