Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinny interesować każdego abonenta,mnie wszelakie przypuszczenia dlaczego kablówka może mieć a NC+ nie.

 

Główne hasło reklamowe NC+ przed debiutem to było przecież - "nowa definicja rozrywki", "wkrótce dylematy się skończą". "Zmienimy krajobraz, wyznaczymy nowe standardy" - powiedział prezes zarządu nc+, Julien Verley.

No to rzeczywiście Panie prezesie nowe standardy, w kablówkach jest TVP Sport HD ( od 12 stycznia) a w najnowocześniejszej TV - NIE MA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinny interesować każdego abonenta,mnie wszelakie przypuszczenia dlaczego kablówka może mieć a NC+ nie.

 

Główne hasło reklamowe NC+ przed debiutem to było przecież - "nowa definicja rozrywki", "wkrótce dylematy się skończą". "Zmienimy krajobraz, wyznaczymy nowe standardy" - powiedział prezes zarządu nc+, Julien Verley.

No to rzeczywiście Panie prezesie nowe standardy, w kablówkach jest TVP Sport HD ( od 12 stycznia) a w najnowocześniejszej TV - NIE MA !!!!

 

 

łykasz tak kazda papke marketingowa? bo na to mi wyglada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik

nie skumałeś przekazu. Zacytowałem to co operator szumnie zapowiadał (niezależnie od tego czy łykał te hasła wówczas ktokolwiek) i z czego należy go teraz np. przy tym temacie rozliczać i domagać się. W końcu to wiodący kodowany operator chyba nie najtańszy.

 

Najważniejsze jest to, że pomiędzy nc+ a TVP trwają jakiekolwiek rozmowy nt. TVP SPORT HD, do startu ponad 1 dzień więc wstrzymajmy się...

 

czyżby?

 

Jak poinformował krótko portal spam.org Bartosz Olejniczak z platformy nc+ powiedział: "Kanał TVP Sport HD nie będzie w dniu startu dostępny na platformie nc+". Dodając:"Jeżeli będziemy planowali wprowadzenie go do naszej oferty, poinformujemy o tym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze. Czy TVP Sport HD pojawi się w paczce na Astrze, czy na HB. Jeśli tylko na Astrze (w co wątpię bo na tp. Tvp nie ma miejsca na kanał hd) to operatorzy kablowi będą mieli dodsył z astry i o reszcie operatorów satelitarnych narazie cisza. Jeśli jednak pojawi się na HB to będzie na pewno u tego operatora, do którego należy tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GoldSat dla mnie też to jest śmieszne ze POLSAT ROMANCE ma znaczek HD a POLSAT FILM defakto jest w SD. Może to mieli dołączyć POLSAT ROMANCE HD który wystartuje niedługo najprawdopodobniej a nie POLSAT FILM HD bo kiedyś sie śmiano ze tutaj na forum ze w ''nc+'' POLSAT FILM HD jest w abo za 39 zł a w CP w abo za 59,90 ;-)

 

Dla mnie ten co redaguje stronę ''nc+'' z oferta to jest totalny [beep]l intelektualny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dają dwa rewelacyjne kanały według nich gdzie będą jak to zwykle bywa reklamy przerywane programem nie mówiąc juz o tym co tam bedą puszczać bo za chwile okaże sie ze będzie to jeden kanał który będzie puszczał stare produkcje z TVN TURBO i TVN bo swojego kontentu nie maja tylko a drugi będzie kopią Hallo Polska TV z Astry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zest TV faktycznie może reklam nie być, bo mało kto będzie się chciał ogłaszać w nocy. Ale jestem przekonany, że na Motorwizji wkrótce po starcie się pojawią. Niestety ale ostatnio pojawia się coraz mniej kanałów bez reklam, bo trudno im się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zest TV faktycznie może reklam nie być, bo mało kto będzie się chciał ogłaszać w nocy. Ale jestem przekonany, że na Motorwizji wkrótce po starcie się pojawią. Niestety ale ostatnio pojawia się coraz mniej kanałów bez reklam, bo trudno im się utrzymać.

 

reklamy beda, jak beda wyniki ogladalnosci. Na slepo nikt nie bedzie placil za reklamy a nie wiedzial ile osob je widzi. Pytanie czy nadawce bedzie stac na Nielsena... bo jak nie, to reklam nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...