Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NC+mix to jest zwykle nc+ po darmowym miesiącu podpisujesz umowe z nc+ na czas okreslony lub nie i jesli wezmiesz universe+ to bedziesz mial te kanaly a jak wezmiesz ten nizszy pakiet to bedziesz mial chyba 3 z nich gdzies o tym pisali ktore sa w jakim pakiecie (polsat film hd, polsat romance i chyba trace sa od najnizszego) reszta jest wszytsko w universe +

 

 

Na profilu FB nc+ pokazana jest grafika z nowymi kanałami i Travel Chanel ma znaczek HD:) wiec moze jednak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa w/w kanałów przewijała się w "prośbach" abonentów-toteż chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Zawsze można oczekiwać więcej i lepiej, ale już widzę, iż niektórym żal :censored: ściska.

Do mnie pijesz?Czego ma mi ściskać? Mam pakiet Platinum.Ale nie lubię obłudy części tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z paczki Turnera :) Bez pozostałych bym się obył ale tak jak piszecie wyżej, dla każdego coś dobrego musi być. Znam ludzi, które lubią stare seriale emitowane w CBS i się na pewno ucieszą z tych kanałów.

Platforma cyfrowa powinna dla każdego oferować coś dobrego. Jedni będą oglądać Canal+ i HBO, a inni będą się cieszyć z TCM i CBS Europa. Dajmy cieszyć się wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo wypowiedzeń zrobiło swoje - powracają kanały z CYFRY+ , będzie mniej rezygnacji i więcej przejść do nc+

 

Ciekawy przypadek Kino Polska Muzyka - które zrezygnowało z nadawanie przez satelite ze względu na nieopłacalność, a teraz powraca

 

A co to jest ZEST TV (podobno kanał z filmami Bollywood???)? A co to jest MOTORWIZJA TV ( polska wersja Motorvision?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda nie ogląda ale płacić za to musi.

Ja też płace za kanały,których nie oglądam ale jakoś nie płacze.Nie było nowych kanałów narzekanie.Dali nowe i też narzekanie.

Niech dodają na jakość a nie na ilość.Na ilość to w konkurencji a tu niby vip platforma a dodają w większości gnioty.@ircios już widzę jak lecą placić 100zł za abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...