Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że   o tym nie decydujesz  :)

 

Ja wybrałbym dla siebie  okno  1   , 3  , 7 , 8    a kanały typu English  to jest FAIL. Jak ktoś się interesuje jezykami niech sobie odpali   http://www.thepolyglotdream.com/  Angielski to żadna filozofia.

W oknie 7   kanał Sundance to ja nie wiem co tam robi.  Bollywood jest w Rosji i Tajlandii   jako dubbing  :D

A to są  kanały na sat  czy interaktywne  tylko?  Bo jak to drugie to   nie jestem zainteresowany.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze że   o tym nie decydujesz   :)

 

Ja wybrałbym dla siebie  okno  1   , 3  , 7 , 8    a kanały typu English  to jest FAIL. Jak ktoś się interesuje jezykami niech sobie odpali   http://www.thepolyglotdream.com/  Angielski to żadna filozofia.

W oknie 7   kanał Sundance to ja nie wiem co tam robi.  Bollywood jest w Rosji i Tajlandii   jako dubbing   :D

A to są  kanały na sat  czy interaktywne  tylko?  Bo jak to drugie to   nie jestem zainteresowany.

 

Kanały sat: Blue Hustler, Hustler, Redlight, Private, Dorcel, Fashion, Sundance, Dog TV, Medical Channel

Kanały online: Bangerz, Dorcel XXX, Lesbian Affair, Dusk, Playboy TV, My Zen, Woman Channel, Dr Fit, serwis Fit+, English Club TV, Dragon Cinema, Bollywood, TV1000 Russian Kino. Djazz TV, Mezzo Live HD

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic nie mają ciekawego do zaoferowania w tej ankiecie. Tworzą to, aby po cichu nabijać nieświadomych abonentów w butelkę. Jest drogo i będzie drożej. Coraz to gorzej z tym operatorem. Ankietę powinien dostać każdy abonent, a nie wybrani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jak telewizja z internetu nie prędko przejdzie. Nie przy takich łączach jakie teraz mamy. Zwłaszcza dla platform satelitarnych. Patrząc prawdzie w oczy to większość osób które ma satelitę to są osoby ze wsi. A tutaj co, internet mobilny albo radiówka. Ewentualnie neostrada, ale tu nie ma bóg wie jakiej prędkości. Więc według telewizja internetowa to obecnie fikcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jak telewizja z internetu nie prędko przejdzie. Nie przy takich łączach jakie teraz mamy. Zwłaszcza dla platform satelitarnych. Patrząc prawdzie w oczy to większość osób które ma satelitę to są osoby ze wsi. A tutaj co, internet mobilny albo radiówka. Ewentualnie neostrada, ale tu nie ma bóg wie jakiej prędkości. Więc według telewizja internetowa to obecnie fikcja.

A klient na usługi nc+ jest w mieście, często na osiedlu zamkniętym gdzie nie wszedzie łatwo wystawić antenę. Dlatego szukanie w tym kierunku to dobry pomysł. I opcja ze specjalnym dekiem  pod net bez potrzeby satelity to moze być dobry kierunek. To tak ogólnie co do słuszności rozwoju tej drogi. Co do predkosci netu to nie dramatzujmy. Ja mam dek nc+ podpiety pod net mobilny Play i nie ma żadnych problemów z oglądaniem serwisów nc+ go tv. (ba nawet na tym necie oglądałem produkcje UHD w apce Samsunga w TV, wystarczy 20 mega i lata)

A co do proponowanych pakietów to tylko opcje dodatkowe, wiec po co to narzekanie. Nie chcesz nie kupisz. A wiele osób jeszcze by sie zdziwiło ile może być chętnych na kanał dla psów. Cześć ludzi ma totalną korbę na tym punkcie i wydaje mase kasy na pupilów.

 

Edytowane przez majass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co żeście się tak uparli na wieś? Dla was przede wszystkim pewnie każde miejsce poniżej 500tys. mieszkańców to wieś. Tylko, że większość z was pewnie nie wie, że był i jest dalej realizowany projekt dofinansowany przez UE dzięki któremu światłowody położono nawet tam gdzie jest poniżej 500mieszkańców. Moja babcia mieszka na wsi gdzie jest ok. 200mieszkańców, a mają światłowody i praktycznie wszyscy korzystają. Prędkość 30-50Mb/s jest standardem. Można mieć więcej, tylko po co?

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...