Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma sladow po niej, apropo nowych kanalow w nc+, czy to czasem nie jest tak, ze te nowe kanaly co moga byc odplatnie (a nie musza) sa dlatego zeby nie robic sobie (nc+) problemu z podwyzka pakietu(i slanymi przez taki ruch wypowiedzeniami), tylko wygodnie zrobic osobno platnymi?, zobaczymy jak bedzie w tym przypadku czy kasa za kanal/y czy w pakiecie az wkoncu dojdzie do podwyzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, informacje z ankiety się sprawdzają. To teraz czekamy jeszcze na wejście do Polski Dragon Cinema i Paramount Channel. Bo Candyman już ktoś zainteresowany zapowiadał. ;) Mam nadzieję, że będą same wersje HD i w kablówkach także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zdecyduję na ten Hustler HD za 4,99 :) ale czy on świeci na starych kartach cyfry+??

...i się zdecydowałem :D

 

Po ok 7-8min. dodzwoniłem się do nc+, zamówiłem HHD i po ok 5-6 min. kanał zaświecił (karta cyfry+) do końca miesiąca 0zł. potem 4,99

Jakość obrazu IGŁA! :brawo:

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

Dziś po powrocie zx pracy spojrzałem pierwsze w ICA (po 15) był już Hustler w zamówionych opcjach.Po 17 sprawdziłem w TV i faktycznie świeci i się liżą aż miło :D Wybaczcie końcówkę ;D Nie dzwoniłem do nich ani nic po prostu długo ta aktywacja działa,ponad 48 h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ankiecie również były Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD, czy się sprawdzi? :> dajcie se spokój że się sprawdza to co w ankiecie :twisted:

no i ciekawe czy faktycznie będą zmiany w kanałach ze stajni C+ :?:

 

Wydaję mi się, że te Polsat Sport i Extra HD to był akurat fotomontaż przecież nigdy za Chiny CP nie odda swoich flagowych kanałów sportowych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ankiecie również były Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD, czy się sprawdzi? :> dajcie se spokój że się sprawdza to co w ankiecie :twisted:

no i ciekawe czy faktycznie będą zmiany w kanałach ze stajni C+ :?:

 

Wydaję mi się, że te Polsat Sport i Extra HD to był akurat fotomontaż przecież nigdy za Chiny CP nie odda swoich flagowych kanałów sportowych :smile:

 

 

Skoro dali na czas mistrzow Polsat Volleyball to mi wystarczy na czas samego turnieju Euro16 Polsat Sport /Extra HD nawet za 10 zeta

 

policzyć można zysk jaki by mieli od każdego abo nc+ za 10 zeta na ten 1 miesiąc zamiast kupować dekodery i wiązać sie zbędnie umową jako dowód mamy już wyniki zakupu volleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie byłoby to głupie jakby był Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD np za zaporową cenę około 30zł na miesiąc, wszystko dlatego że jak chcesz mieć w NC+ Polsaty to musisz dużo zabulić, a jeśli chcesz prawie darmo to trzeba iść do CP :) dzięki temu CP nic nie straci ale zarobi na tym sporo hajsu jak na dwa kanały przy jednym abonencie ;) myślę że bardzo mało kto kupi ale przynajmniej będzie taka możliwość że w NC+ będzie całkowicie najlepsza piłka nożna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chocby nsportem i po przebudowaniu c+ jednym z canalow+ sport bo beda dwa, lub nsport i pozostale kanaly hd od tvn'u

 

 

Na razie to zapowiada się że nsport rozejdzie na na dwie oferty- pierwsza która trafi do Orange Sport (lądowisko dla "gwiazd" z nSport po tym jak Orange w sumie pada jako dostawca własnych kanałów) zaś nSport+ przejdzie metamorfozę w C+ Sport2 ( i do likwidacji praktycznie te pozostałości po nce jak nsport36 i nsport37 - nazwy [beep]skie.... a przecież można nadawać je jak to robiło Premerie Wolrd - czyli serwis z wieloma ścieżkami video - z godnie z norma DVB - a zapomniałem mamy sprzęt "nowej generacji" w NC+ z logiem ADB). To co wyewoluuje z Orange Sport będzie mogło trafić do Cyfrowego Polsatu.

 

Wolałbym aby odsunąć od kierowania treścią ludzi z ITI w kanałach Palnete+ i AleKino+ bo te kanały idą po równi pochyłej w dół. Sport mam głęboko gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ta154san

 

Po 2) skąd ty masz takie informację? Pierwsze słyszę, że nsport+ ma przejść w Canal+Sport2. Brednie, brednie i jeszcze raz brednie.

 

Przeczytałeś początek?

Orange Sport prawdpodobnie zniknie jako produkt Orange. Jakieś takie info przewinęło się o tym że zdaje się że ITI (w ogólności) położyło łapę na tym kanale a Orange nie widzie możliwości jego dalszego utrzymania. Zdaje się że tam trafia niektórzy komentatorzy z nsportu.

 

A sam nSport - no cóż ostatni ślad po nce dostał plusik do nazwy. Wg mnie nieprzypadkowo. Kolejny krok to usunięcie tej literki n. ale wg mnie jeśli ITI chce przejac Orange Sport to pewnie odpuszczą nSport i pozwolą na przekształcenie go w kolejny kanał tematyczny (może i premium) C+.

 

Przypomnę że było wnioskowanie o koncesje dla nowych kanałów nazwanych roboczo Canal+ Sport2, i 3. W końcu przyjdzie czas na realizację koncesji.

 

Naiwnym będzie też trzymanie się opinii że wszystkie te prawa sportowe jaki ma obecnie NC+ będą dalej utrzymane w tkaiej samej formie na wyłączność. Nie ma szans na to aby zarobić na sporcie w Polsce w takiej liczbie praw na wyłączność. Czymś się podzielą. Z musu by nie zbankrutować.

Lekcja ostatnich mistrzostw jaką doświadczył Polsat jest bardzo znamienna.

 

Kolejne pytanie a co niby ma trafić do Canal+ Sport 2 jak nie to co jest w obecnej ofercie nSport+ i Canal+ Sport.

Paczka C+_ będzie zmodyfikowana model z dwoma FILM i dwoma FAMILY i jednym SPORT nie zdał egzaminu. Zresztą nowa pakietyzacja pokazuje że jednak będzie mocniejszy rozdział filmów od sportu. Więcej niż pewne ze gruntownie przebudują ofertę C+ Premium oraz swoich kanałów tematycznych.

 

Zresztą pożyjemy zobaczymy. Ciekawie będzie już chyba w styczniu 2015 roku. Wtedy będzie jasne co z udziałami ITI w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ta154san

 

Po 2) skąd ty masz takie informację? Pierwsze słyszę, że nsport+ ma przejść w Canal+Sport2. Brednie, brednie i jeszcze raz brednie.

 

Przeczytałeś początek?

Orange Sport prawdpodobnie zniknie jako produkt Orange. Jakieś takie info przewinęło się o tym że zdaje się że ITI (w ogólności) położyło łapę na tym kanale a Orange nie widzie możliwości jego dalszego utrzymania. Zdaje się że tam trafia niektórzy komentatorzy z nsportu.

Nie ITI tylko gościu, który został zwolniony z TVN CNBC (Roman Młodkowski). Zapewniam Cię że on obecnie nie ma nic wspólnego z ITI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ta154san

 

Aha, czyli po to robili cały rebranding nsportu ( zmieniali nazwe, logo oraz oprawę ), aby po kilku miesiącach go przekształcić w Canal+Sport2? To kompletnie nie ma sensu. A jeśli chodzi już o jakieś powiązania właściciela Orange Sport z ITI to kolega wyżej Ci wyjaśnił sprawę. Czyli 2-wie twoje teorie idą do piachu tak szybko, jak się tylko ukazały. Przykro mi. A Canal+Sport2 BYŁ głownie szykowany na zwiększenie ilości meczów live z lig zagranicznych, gdyż Canal+ chwalił się jakiś czas temu, że będzie więcej meczów. Jak na razie to mamy ich trochę mniej niestety. Drugim powodem jest fakt, że na dzień dzisiejszy mało jest powtórek z meczów na co narzekają abonenci ( Ci którzy nie dadzą rady obejrzeć live np. meczu Chelsea-Arsenal nie mają szans na powtórkę, bo nie ma kiedy jej umieścić w ramówce ). Gdyby powstał Canal+Sport2 problem ten problem praktycznie zniknąłby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...