Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie 1 Października Water Planet i Novela TV dołączą wraz z kanałem Muzo TV do oferty NC+ i podobno to nie koniec niespodzianek na ten dzień? :-)

Chcialbym byc milo zaskoczony jakimis niespodziankami, ale jakos nie bardzo wierze by sie pozytywnie zaskoczyc. Okazji juz bylo sporo na konkretne zaskoczenie abonentow, a tu same sredniaki albo jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i może dojdzie wkońcu na republika tv.

 

Ludzie przyjmijcie do wiadomości że dopóki (być może już nie długo ITI zniknie z grona współudziałowców NC+) ma jakiś głos ITI to niestety z powodów czysto politycznych TV Republiki nie będzie. Jak można być takim naiwnym.

 

Medią są POLITYCZNE.

 

a ta Republika to nie jest polityczna ?? Dlaczego nie popatrzysz na to z drugiej strony, może to Wildstein i spółka chce zbyt dużo kasy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lukas_k zawsze pisze Wam o nowościach w canal+sport to pewnie teraz też wie czego można oczekiwać 1.10

 

i jak lukas_k podejmujesz wyzwanie co tam w redakcji canal+sport :P ??

 

aqq o czym Ty piszesz ?

uważasz że ktoś straci prace żeby napisać Ci o strategiach programowych nc+ ?

ja mogę Was delikatnie naprowadzić na pewne dostępne już fakty, które zresztą macie już napisane we wcześniejszych moich postach.

konkretów nie oczekujcie bo nigdy ich od nikogo z redakcji nie dostaniecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te posty o tym, że ktoś tam nie będzie dopłacał do TV Republika-nie podoba się, nie oglądaj. Ile ja i moja rodzina nie ogląda kanałów z oferty nc+?. I co mam wypisywać swoje żale?. Prawda jest taka, że po dołączeniu TV Republika abonentów nc+ może tylko przybyć. Ja swoją ostatnią umowę z CP podpisałem min. z tego powodu, że tam ten kanał był, a nc+ nie posiadał go w ofercie. Po cichu liczyłem, że go dodadzą. Zawsze, to jakaś alternatywa dla kanałów informacyjnych. Przynajmniej relacje z Marszu Niepodległości sobie spokojnie obejrzę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...