Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Nsport 37 już baaaaaaardzo dawno żadnej transmisji nie było - ciekawe co oni kombinują :shock: może przymiarka do uruchomienia Sport 2 i Sport 3? :)

Jeśli w dziś w którymś meczu LE będzie dogrywka to właśnie nsport37 ma to pokazać..Czyli raczej tylko dziś ten kanał będzie w pogotowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nie ma w ofercie Pace 500 PVR, mi agent z nc zapodal przedluzenie umowy na 12-mcy 89.0 superpremium dekoder za 0 i multiroom za 0 no i dwie karty cameleon ktore mam juz od lat, mowi ze po 1 marca nie bedzie juz tak dobrze ?mam umowe do maja br. moze przedłuzyc ?place 95 zl

chba comofrt plus , plus superfilm do tego - na stronie jest 99 zł. ale z nowym dekoderem ze sparoweana karta jakims drugim dziwnym dekoderem od nc, chce zostac przy dwoch cameleonach a multroom sam sobie organizuje, eh co za problemy :lol2::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupoty..

nsport bedzie bo jest przeznacozny dla kablowek jako konkuencja na polsat sport...wiec nie zniknie..

Liga + wejdzie pewno od nowego sezonu a opcją udostepniania innym operatorom..

pewno wymienia sie z Polsatem za mecze eliminacyjne..oboje zarobia kase na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal+ kiedys transmitowal mecze eliminacyjne ale bardzo malo...pamietam mecz Anglia-Polska..

 

pytasz a co jest w meczach eliminacyjnych?

a ja spytam-co jest w meczach ligowych?

odpowiedz jest prosta..

są!

i kazdy porządny kibic chce miec do nich dostep a nie tylko do meczy reprezentacji Polski ktore beda w tv otwartej szczegolnie ze mecze beda rozgrywane w nowym systemie by przez wiecej dni bylo co ogladac.

 

sprawa nowych kanalow np.Universal znowu odeszla w czasie z tego wyglada...pewno w rocznice je dolacza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja fanem polskiej piłki kopanej nie jestem mam swoje zdanie o poziomie tej ligi ale nie należę do osób które jada po tej lidze jak gwoździem po szkle wiec dobrze by było gdyby Liga w całości została przeniesiona do kanału LIGA+

Tak maja Hiszpanie za wyjątkiem niedziel w te dni ich liga jest na głównym C+ 1 HD.

 

Czytałem też że Nsport stać się nowym kanałem z +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...