Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna dyskusja o tym co z NC+ kartami.. Mnie interesuje ile nc+ musi producentom zapłacić za nowy dekoder...? Skoro klient za zagubiony sprzęt nie płaci więcej jak 1000 złotych. To pewnie koszt zakupu dekoderów nc+ u producentów wschodnioazjatyckich nie przekracza 500 złotych....

 

Czyli NC+ idzie w kierunku ujednolicenia kart , sprzętu oraz w kierunku parowania kart. Większość platform cyfrowych w Europie ma parowane karty i Polska tu nie stanowi wyjątku..

Pewnie kilka lat jeszcze stary sprzęt Cyfry będzie w użyciu.. Ale nowa technika telewizyjna ( łączenie tv z internetem ) spowoduje ,że byli abonenci cyfry będą musieli dostosować się do nowej rzeczywistości..

Ludzie z prywatnym sprzętem zapewne będą istnieć w NC+ ale na podobnych zasadach jak CP ( moduły dostępy NC+)..

Praktycznie na dzień dzisiejszy ,żaden nowy klient nie dostaje sprzętu po cyfrze.. A magazyny sprzętu po cyfrze są pełne ( spora liczba ludzi z Cyfry zrezygnowała z nowej platformy i zmieniła operatora lub odeszła jedynie do naziemnej .

Pewnie ,że szkoda starej cyfry !!! Ale.... idzie nowe .. Czy lepsze .. pokaże czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jedynym co bedzie ratowąc ta platforme przed tym azeby byli własciciele Cameleonów nie uciekli z ''nc+'' to oferowane owszem w ''nc+ mix'' camy które to działają w tunerach niezależnych z gniazdem CI/CI+ Na to jestem skłonny się przenieść bo ADB mam jedno CLRA w abo i nie powala mnie ten sprzęt i powalać nie będzie a w maju wróci do Skymax-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jedynym co bedzie ratowąc ta platforme przed tym azeby byli własciciele Cameleonów nie uciekli z ''nc+'' to oferowane owszem w ''nc+ mix'' camy które to działają w tunerach niezależnych z gniazdem CI/CI+ Na to jestem skłonny się przenieść bo ADB mam jedno CLRA w abo i nie powala mnie ten sprzęt i powalać nie będzie a w maju wróci do Skymax-a

 

Moduły od ITI mają swoje znaczne ograniczenia (czas przełączania, obsługa jednego strumienia, możliwość narzucenia odbiorcy rożnych ograniczeń w przypadku decyzji o CI+).

Karta to karta duża wygoda zwłaszcza przy tunerze wielogłowicowym (i mówię na prawdę tylko o legalnym podejściu - bo zaraz pewnie znajdą się głosy o innych aspektach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma planów rezygnacji z Nagry w NC+! Dzisiaj w rozmowie przy okazji z konsultantem zapytałem o przyszłość Nagry w NC+. Odp.: "Nigdy nie informowaliśmy że planujemy zrezygnować z systemu Seca. To co jest rozsiewane w sieci czyli plotki na ten temat to tylko plotki. Nie ma się Pan co przejmować i będzie Pan mógł nadal korzystać z naszej oferty jak dotąd na swoim sprzęcie z uniwersalnym czytnikiem kart dostępu. Pozostajemy przy kodowaniu w obu systemach dotychczasowych które używały obie platformy Cyfra Plus i n przed połączeniem. Nie tylko Ja ale każdy konsultant powie Panu to samo. Sprzętu po Cyfrze Plus jest zdecydowanie więcej niż dekoderów ADB po platformie n w NC+ a przecież nie wiem czy Pan wie ale już przed fuzją mieliśmy duża bazę abonentów z dekoderami HD pod karty Seca/Nagra więc jaki sens by było znowu to wymieniać na dekodery ADB z parowanymi kartami Conax? Przecież można samemu wywnioskować że to było by bezsensowne. Proszę się nie martwić i dalej bez obaw korzystać z naszej oferty." To tyle. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klientela musialaby raczej zobaczyc mozliwosci boxow z enigma czy prismcube xbmc co tam siedzi i ze zawsze sobie jakiegos plugina moga doinstalowac i zobaczyc jak to wszystko dziala wtedy by podjeli decyzje co wybrac.

 

 

 

No i do takiego boxa pakujesz karte do nadawcy z ktorego chcesz korzystac. Nie rozumiem blokad typu parowanie to jest koszt dodatkowy ktory musi poniesc klient. W takich Czechach masz opcje chcesz wolny tuner bez parowania + karta to bierzesz chcesz parowany to bierzesz. Wolny wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO od 19 listopada oficjalnie. Nieoficjalnie od 15 listopada będą włączać. Opłata 10 zł mies. - w cenie też HBO OD. Ci co mieli obiecane HBO Go przy przejściu z C+/mając GO za free/ do NC+ -- będą też mieli za free. Nowi lub inni jak załapali się na promocję 0 zł - też free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi trochę fakt, że w nowych promocjach usługi VOD, nc+GO, HBO OD, Wimp, nie idą w parze z hasłami reklamowymi, mówiącymi: "oglądaj co chcesz i kiedy chcesz". Usługi tzw. "nielinearne" to dużo lepsze rozwiązanie, zwłaszcza dla osób pracujących w różnych godzinach, których nie ma w domu gdy leci ich ulubiony serial. Usługi te powinny być zwyczajnie w pakietach, tak jak było tuż po połączeniu n i Cyfry+. Jak dla mnie tamta oferta była jednak bardziej "zrozumiała" niż ta obecna. Jedyne co w nowej ofercie dobre, to wyraźny podział pakietu Canal+ na sport i film, dzięki któremu osoby którym zależy tylko na premierowych filmach albo tylko na sporcie, mogą to dostać w cenie nie 99zł jak dotychczas a 79zł, dodatkowo widzom łatwiej znaleźć np jakąś transmisję na sportową na 3 kanałach, a nie trzeba latać po wszystkich.

Co do prezentów i życzeń świątecznych, to życzył bym sobie w następującej kolejności:

1) Powrotu Cartoon Network i Boomerang;

2) Wy[beep]a Animal Planet w SD i dołączenia Travel Channel HD oraz Water Planet HD;

3) Włączenia kanału FightKlub;

4) Powrotu kanałów Trace Urban i Mezzo;

5) Dołączenia internetowego streamu wszystkich kanałów TVP Regionalnej, mogła by być to jedna z opcji w netVOD+, oczywiście dostępna bezpłatnie w ramach opłaty za konto podstawowe netVOD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Cinemaxa z Filmoxem - no problem - od reki.

Dla stałych abonentów na 6 mies. - Cinemax 9.90 plus Filmboxy 5 zł. Nawet namawiają. Po 6 mies. można znowu odnowić promocję.

Odnowić? Czy najpierw zrezygnować w szóstym miesiącu a w siódmym znowu dołączyć, jako nową kolejną promocję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi @bogdan425 to larum na początku startu ''nc+'' to z nieuwagi klientów było czy z uwagi.Sam pewnie wiesz ze ''rózne bajki konsule opowiadają'' Sam jestem tego przykładem ale w moim przypadku zakończyło sie to odstapieniem od umowy w terminie 10 dni od jej zawarcia i moja ostroznoscią czyli właczeniem promocji/umowy od nowego okresu rozliczeniowego bo tak to juz bym sie piekł w ''nc+'' a tak powrocik zaznaczam drugi do Cyfry+ HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Co by musiało się zdarzyć, aby mnie zaskarbili. Nowe kanały filmowe, czy sportowe? A może za złotówkę telewizor, tudzież smartfon albo tablet?

Kwestia czasu jak telewizja interaktywna gdzie z poziomu telewizora na live bedziesz mógł do oglądanego programu wia Internet dołączyć nowe usługi.. A leciwy sprzęt cyfry takie rozwiązania uniemożliwia.. Deczko inaczej jest ze sprzętem prywatnym ale to jakby inny temat.. I parowanie kart nie jest problemem..

 

Re All

Co do dystrybutorów we wszelkiej maści.. opowiadają oni zazwyczaj różne bardziej lub mniej ciekawe rzeczy ..

Też nie mam zamiaru narzekać z powodu tego ,że karty dawnej cyfry chodzą na rynku.. bo nadal mogę korzystać choćby ze swojego sprzętu w górach , bo oprócz tego co w podpisie mam jeszcze pace i cyfre do końca lipca 2014 .. I zapewne zostanę na karcie cyfry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...