Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

p.saw może mi się wydaje,albo zapomnieli zakodować,albo specjalnie tak kuszą........

To byłoby dziwne gdyby zapomnieli zakodować, bo HBO zniknęło 2 maja a cinemax-y świecą i 6xC+ też zamiast 4xC+. A jeśli kuszą to w jakim celu? I co chcą osiągnąć? Migrację do wyższego pakietu?

Swoją droga to zadzwoniłem do nich jeszcze w kwietniu, że jestem "zniesmaczony" ofertą na jaką mnie naciągnęli. Wspomniałem, że ktoś w rodzinie dostał więcej za mniejszą kasę. Pan odnotował w systemie i kazał przypomnieć się w temacie w maju.

Może dlatego wyłączyli mi tylko HBO.

Obecnie mam Gold+MR+Pace za 79 zł no i w nieplanowanym gratisie cinemax-y i całe 6xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nawet POLO TV jest teraz dwa razy na liście,

Moja propozycja jest taka: zrobić każdy kanał po pięć razy, i wrzucić go na listę w kolejności przypadkowej, zobaczymy co wyjdzie. Dodatkowo, jeśli ktoś ma jakiś dekoder po Cyfrze na którym była możliwość własnego ustawiania listy, należy tą możliwość niezwlocznie zablokować, aby każdy obywatel ludowej republiki NC+ korzystał z jedynie słusznej oficjalnej listy.

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tp 10834 pojawiły się kopie kanałów AXN Crime i Sci Fi oraz MTV Rocks. Narazie jest tylko Conax ale mam nadzieję że dodadzą Nagrę i to będzie nowe miejsce odbioru tych stacji. Obecnie z tp Polsatu ich jakość jest tragiczna,zwłaszcza MTV Rocks gdzie obraz poprostu pływa. W dzisiejszych czasach taka jakość to jest po prostu kpina. Jak Polsat nie ma pojemności to niech zakupi nowy tp albo przejdzie na DVB S2 / MPEG 4 i wymienia dekodery abonentom.

 

Może za te 3 stacje na tp NC+ wreszcie zobaczymy Polsat HD , Polsat Sport News i ATM Rozrywka z kodowaniem Seca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek21, mi to wygląda, na zaostrzenie się konfliktu na linii CP - nc+, także o tych 3 kanałach na razie chyba można co najwyżej pomarzyć (kod. SECA) :/

 

Pewnie wkrótce pojawią się kolejne kopie na transponderach CP i nc+ (liczę jednak, że jestem w błędzie i poprostu dojdzie do zmiany transpondera tych 3 kanałów, dla abonentów obu platform) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...