Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mikoko napisał:


„Dostęp do Viaplay bez dodatkowych opłat zyskają abonenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z paczki SPORT zawierającej m.in. kanały CANAL+, Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports”
Można domniemywać ze ma się paczkę sport

Przecież paczka SPORT to co innego niż składaki w postaci opcji Eleven, Polsat Sport Premium czy C+. 

Z resztą paczka SPORT najczęściej i tak wychodziła drożej niż "składak".

 

Z resztą nie rozumiem o co chodzi. Przed chwilą wszyscy narzekali na Viaplay, że nie chcą nawet za darmo, a teraz problem, bo trzeba 19zł zapłacić. Przecież to i tak znacznie mniej niż 34zł czy później 55zł. 

 

Tyle miesięcy bez Viaplay żyliście, a teraz nie możecie?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, k05 napisał:

Z resztą nie rozumiem o co chodzi. Przed chwilą wszyscy narzekali na Viaplay, że nie chcą nawet za darmo, a teraz problem, bo trzeba 19zł zapłacić. Przecież to i tak znacznie mniej niż 34zł czy później 55zł. 

To jest właśnie najlepsze. Niby nikt nie chce Viaplay kupować, bo to śmieciowa usługa ale jak C+ nie daje jej taniej albo w pakiecie to lament taki, jakby ludziom C+ zabrali. To jak to w końcu jest? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dziś do Pana Piotra Kaniewskiego, który z ramienia Canal + zamieścił informacje dotyczącą nowego dekodera oraz ofert łączonej z Viaplay. Mam nadzieję, że Pan Piotr się nie obrazi, ale cytuje fragment z maila do mnie, bo pewnie wielu ma podobny problem co ja. Jak pisałem wcześniej, mam pakiet Nowy Entry+ z paczką Canal+. Oto co mi odpisał:

 

Jeśli posiada Pan wykupioną paczkę kanałów CANAL+, to powinien Pan widzieć cenę 19 zł. Jeśli tak nie jest, to proszę o kontakt z infolinia, tam na pewno rozwiążą problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx co do niebieskiego modułu CI+ 1884 na własność.

 

Podpiszesz umowę brak C+ 4K na tym module. Jak ci padnie własnościowy moduł niebieski 1884 w trakcie umowy to wymiana tylko na czarny CI+ ECP w dzierżawie jeśli się zgodzą.

 

W prepaid nie masz dostępu do C+ 4K - Muzeum 4K - Love Nature 4K.

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ircios napisał:

@LorDx

Niebieskie moduły też do historii małymi krokami przejdą. Pozostanie z ECP

Cameleony do tej pory nie przeszły, to i niebieskie tak szybko nie przejdą historii. Owszem mogą nie chcieć podpisywania nowych umów ale te które są w obiegu pozostaną jeszcze długo.

@tweed77trochę dziwne że na niebieskich również włączyli nowy kanał 4k, a gdzie zabezpieczenie kontentu? ;)

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie zauważył, to zwróć uwagę jak szybko teraz Cameleony odchodzą. Od dzisiaj biorą się za Conaxy, tak jak za Camele. Pozostanie jeeden system kodowania z jednym właściwym dekoderem i modułem. 

Może z 2 lata im to zajmie, a więcej lat z obecnymi dekoderami 4k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...