Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jazz na  Polsat  Play  HD      leca starsze odcinki    K$rdashianek   i co ciekawe obraz jest w bardzo przyzwoitym HD  :)      ciekawe skąd material HD skoro   żaden kanał tego nie pokazywał nigdy w HD  tym bardziej E! który jak widać nie zapowiada się by przeszedł na HD.

E! HD nadaje w wielu państwach, w tym w Polsce w kablówkach. Polska wersja E! nadaje na 9E, ale przekaz kodowany bodajże w PowerVu.

 

Taka sama sytuacja była z History HD czy Travel Channel HD, dość długo nie były dostępne w polskich platformach, aż w końcu po kilku dobrych latach się udało je wprowadzić :) Więc pewnie E! HD wkrótce pojawi się na Hot Birdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam własny tuner i też nie mam tego kanału, więc problem nie dotyczy tylko niektórych dedykowanych dekoderów ale i własnych tunerów, takich jak: Technisat DigiCorder S2X Plus czy Technisat Digit HD-8 SX. Ja na tych dwóch tunerach mam problem, który  opisałem wyżej.

Edytowane przez Maris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor, Przełącz na kanał 141. Nat Geo People, następnie setup (powinien wskoczyć obraz NGP) - diagnostyka - informacje o systemie - wciśnij żółty przycisk na pilocie. Dekoder uruchomi się ponownie i problem powinien być rozwiązany.

 

To samo tyczy się dekoderów mediaBox+ z m.in. błędna nazwa pod 50. TV6 zamiast HBO HD oraz pozostałych kanałów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor, Przełącz na kanał 141. Nat Geo People, następnie setup (powinien wskoczyć obraz NGP) - diagnostyka - informacje o systemie - wciśnij żółty przycisk na pilocie. Dekoder uruchomi się ponownie i problem powinien być rozwiązany.

 

To samo tyczy się dekoderów mediaBox+ z m.in. błędna nazwa pod 50. TV6 zamiast HBO HD oraz pozostałych kanałów.

Dzięki

Zadziałało

 

Ale kogoś nieźle powaliło z tym logo

Kurde, ale olbrzymie

Kto wymyślił tak ogromne logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Co mi powiedzą? Żeby przeprogramował dekoder? Zresetował go? Co mi po tym, jak to robiłem.

Na swoim to sobie możesz...

 

Jak na ich sprzęcie nie działa to co powinno a jeszcze jest to płatne to sorry ale już powinieneś zrobić ostrą awanturę.

Do APS'u i dopominaj się usunięcia usterki a jak nie to zawsze jest coś a'la |notatka służbowa" - wierz mi to zawsze działa, papier , podpis sprawia cuda że nagle można..... . Spokojnie, grzecznie  bez nerwów ale stanowczo.

Edytowane przez activa42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno? :D Musimy czekać na oficjalne informacje, wkrótce wystartuje trochę kanałów DS HD, CN HD no i TNT HD powinni zebrać je w kupę i jednego dnia wszystkie włączyć :P

Aha, czy według Ciebie mają opóźnić wejście kanału TNT HD o ponad tydzień, żeby wszystko jednego dnia wrzucić. Ciekawa koncepcja, ale beznadziejnie głupia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...