Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Jakby dalej była N-ka, to Travel Channel raczej na pewno dostalibyśmy w HD, bo N-ka stawiała głownie na HD

Tak właśnie by było :brawo:

Mnie zastanawia jedno czemu dostajemy jeden kanał HD i to jeszcze "słoneczkowy" :?::wink:

 

Travel Channel ........ w HD........A niestety wersja SD tego programu jest nadawana w strasznej jakości. Telewizor trzeba oglądać przynajmniej z odległości 5 metrów żeby ta pikseloza tak po oczach nie waliła i jeszcze to 4:3.

Widziałem ten kanał u teściowej w dwóch wersjach SD i HD i ta SD to słabo wygląda ......

Zobaczymy już jutro jak to będzie wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że słoneczkowy kanał HD i Romans którego się nie spodziewaliśmy są wynikiem małego romansu (czyt. Porozumienia) z Cyfrowym Polsatem, bo na CP też nikt sie nie spodziewał dodania Romance TV HD którego miała N-ka na wyłączność. Cieszy mnie to zawieszenie broni, bo już myslałem że się nie dogadają i duble kanałów dla jednego i drugiego operatora zaleją cały HB.

Super że dodali też wszystkie kanały, których sobie życzyłem na święta i nawet takie, co do których straciłem nadzieję ze sie pojawia, jak Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda że NC+ dołącza taki szrot ,słaba jakość dużo reklam jednym słowem krok do tyłu. Jedyny kanał który bym tu widział to Travel HD. Co do kanałów CP chcą zwiększyć oglądalność, co za tym idzie zyski z reklam. Zawartość jest tu najmniej ważna, bo Polacy kochają powtórki. Wolałbym w NC+ 40dobrych kanałów /w tym premium/niż 100 dziadowskich z reklamami co 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda że NC+ dołącza taki szrot ,słaba jakość dużo reklam jednym słowem krok do tyłu. Jedyny kanał który bym tu widział to Travel HD. Co do kanałów CP chcą zwiększyć oglądalność, co za tym idzie zyski z reklam. Zawartość jest tu najmniej ważna, bo Polacy kochają powtórki. Wolałbym w NC+ 40dobrych kanałów /w tym premium/niż 100 dziadowskich z reklamami co 15 min.

Dlatego też raczej nic na polsacie nie ogladam, bo te reklamy mnie wpieniają. Na tvn tez są, ale jakoś wpieniają mnie mniej (chyba nie są tak często ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mamy przeciek od wuja z postów pod tekstem o nc+ z Sat Kuriera:

Bartoszek

Mój wuja robi wlasnie karolyfery w siedzibie ITI i trochę podpytał jednego gościa, to powiedział, ze to jeszcze nie wszystko. Na pewno dolacza jeszcze SciFI, 13Ulica, Universal HD i Travel Channel HD. To wam dopiero kopara opadnie, wujo mowi.. A ten Zest TV, to się mylicie - żaden Boldywood, bo to regionalna telewizja ze Zescia będzie

Czyli nie jest żle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Bartoszek

Mój wuja robi wlasnie karolyfery w siedzibie ITI i trochę podpytał jednego gościa, to powiedział, ze to jeszcze nie wszystko. Na pewno dolacza jeszcze SciFI, 13Ulica, Universal HD i Travel Channel HD. To wam dopiero kopara opadnie, wujo mowi.. A ten Zest TV, to się mylicie - żaden Boldywood, bo to regionalna telewizja ze Zescia będzie

 

a mój moja ciotka sprząta u juliana w domu.....mam nadzieje że nie poleruje berła..... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...