Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo tylko żeby nie okazało się że nowe kanały trafią do Extra+ wtedy posiadacze Universe+ zostaną na lodzie bez nowych kanałów lub z możliwością dokupienia ich sobie za 20 zł extra. Takiej elastyczności nie chcemy.

Z drugiej strony chyba nie zrobią takiego numeru, skoro U+ cały czas jest oferowany w Mixie i dla przechodzących od innych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo tylko żeby nie okazało się że nowe kanały trafią do Extra+ wtedy posiadacze Universe+ zostaną na lodzie bez nowych kanałów lub z możliwością dokupienia ich sobie za 20 zł extra. Takiej elastyczności nie chcemy.

 

 

O to chyba bym był spokojny, przecież U+ to był najwyższy pakiet bez premium. Jakby odwalili coś takiego o czym piszesz to znów by zaczęła się burza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, w CP nowe kanały trafiły do pakietu Max HD który można sobie dokupić mając wykupiony Familijny HD, więc problemu z dostępem do nowych kanałów dla tych którzy chcieli je mieć nie było.

Poza tym po wprowadzeniu nowych pakietów CP zaczął akcję migracji klientów do nowych pakietów na szeroką skalę, proponując przedłużenia umowy z darmowymi miesiącami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnosze wrażenie że to N przejeła C+

 

płatności ITI strona nc+ wygląd by ITI

 

konsultanci ITI

 

 

cennik cyfry pakiety N

 

 

co do nowych kanałów to obecne oferty kierowane są wyłącznie do nowych klientów którzy nic nie mieli bądź CP / Orange

 

ja sam pytałem ich w sprawie pojawiania się nowych kanałów to mówili że trzeba być abonentem nc+ i tyle

 

jeśli jednak chodzi o bajzel to krotko

 

przed migracja miałem Nsport stale który miał być tylko do czerwca 13 ja miałem stale

 

potem dostałem dostęp do polityka24HD

 

a potem włączyli mi po kolei sport news polsat hd i chyba jakiś bajkowy ale to było na +-3 tyg przed migracja więc nie wiele się już pamięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże bądźcie happy że nc+ dało skasowane niecały rok temu 13th Street (13 Ulica) oraz Nowe kanały. Mi się marzy cała paczka Trace w HD oraz Pełna oferta z DVB-T, ale NC+ nie zrobi. Ludzie zejdźcie na Ziemię. Nie liczy się ilość HD to tylko dwa znaki przy logo. Mam nc+ i proszę mnie nie hejtować przez te moje zdanie, bo to tylko dwie literki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Najważniejsze że będzie E!

żona jest już "happy" 8)

szkoda że nie HD ale zapewne kiedyś będzie :wink:

ps.to jeszcze nie rocznica więc 21 marca kolejne niespodzianki :?:

Dziękujemy ci Julek :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...