Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na FF wszystko śmiga jak trzeba. Jak dla mnie to strona całkiem fajnie zrobiona. Nawet na telefonie jest przejrzysta.

 

 

Na Chromie też działa, ale obrazki słabej jakości. Brakuje przycisku WSTECZ w zamówieniu ,szarobiała kolorystyka byłaby fajna gdyby chociaż te litery były wyraźne. Odczytasz może co jest napisane przy obrazku z FTA na dole strony?

 

A co do tych cen najlepiej to obrazuj cena za 3 x HBO + 2 x CINEMAX (niewarte więcej niż 25 zł) + i paczkę CANAL+ - 80 ZŁ w COMFORT+ i 70 ZŁ w UNIVERSE+

 

 

Nie mówiąc o tym, że dalej źle są oznaczone kanały niegwarantowane: brak kanałów Disneya i FOX HD oraz źle oznaczony Polsat Jim Jam (niegwarantowany?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie ta inna bajka powoduje mlyn wsrod wszystkich i ta innosc bo niby beda dawac cos czego nie ma . No ale mimo to czekam na pierwsze telefony migracyjne tutaj i ciekawe co powiedza

 

Ciekawe tez jaka bedzie oferta swiateczna bo dla mnie 4 miesiace za free to jest stanowczo za malo. W takiej Hiszpanii w ktorej kazdy wie jaka sytuacja wystarczy ze znajomego przekonasz na canal+ liga hd i dostajesz ten kanal do konca rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oferta nc+ jest droga i będzie droga, bo to oferta premium. Dla klientów zainteresowanych premierami filmowymi i sportem na żywo, którzy - uwaga - chcą PŁACIĆ dodatkowe pieniądze. NC+ stawia na klienta premium, którego stać na płatną TV i trzeba się z tym pogodzić. Chcecie mieć wiele lig piłkarskich w ofercie, filmy prosto z kina, ale tego nie da się zrobić za 5 zł. Taki urok treści premium. Akurat cena pełnego Canal+ za 40 zł nie jest tragiczna (oferta standardowa) i tańsza niż za czasu startu nc+ (60 zł). Chociaż w nowej ofercie Netii pełny Canal+ jest już za 35 zł :D

 

Co do nowej oferty:

1) Plusem jest możliwość zakupienia pakietów Canal+ do najmniejszego pakietu Comfrot+

2) Plusem oferty jest rozdzielenie pakietów Canal+ na Film+ lub Sport+ lub Sport&Film+. Takie rozwiązanie na pewno znajdzie swoich zwolenników, którzy bardziej od sport wolą film lub bardziej od filmu wolą sport ;)

3) Fajnym rozwiązaniem jest także pakiet SUperFilm+, czyli filmowe Canal+ i pakiet HBO. Dla kinomana wypas ;)

4) Minusem są ceny, ale oferta jest specjalnie taj skontrowana, by brać raczej pełny Canal+ ;)

 

Oczywiście, cenowo nadal nie wygląda atrakcyjnie, jeśli chodzi o pełną ofertę premium. Jednak na pewno nowe pakiety są elastyczne i klient może sobie wybrać czy chce płacić za sport czy film. Szkoda, że nowe pakiety Sport lub Failm Canal+ wyceniono na 30 zł, gdy pełny pakiet kosztuje 40 zł. Ale taki jest w tym cel, by klienta zachęcić, że doda 10 zł i ma pełną ofertę Canal+ zamiast film lub sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szkoda, że nowe pakiety Sport lub Failm Canal+ wyceniono na 30 zł, gdy pełny pakiet kosztuje 40 zł. Ale taki jest w tym cel, by klienta zachęcić, że doda 10 zł i ma pełną ofertę Canal+ zamiast film lub sport."

 

To prawda tylko jest też spore ryzyko zniechęcenia do kupienia tego sportu i family w ogole a tym bardziej do kupna pełnego pakietu za 40zł

 

Edit:

I jeszcze jedno co doczytałem - Premium sport+ dodany do Comfort+ kosztuje już 40 zł a premium sport & film + 50 zł i nie ma Eurosport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden pieron wie jak to będzie. Być może to początek zmian w kanałach Canal+.

W nowych ulotkach nc+:

- promuje jako kanały sportowe i "dla całej rodziny": CANAL+ SPORT, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FAMILY 2 (pakiet Premium Family&Sport)

- promuje jako kanały filmowe: CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ FILM2 (pakiet Premium Film)

 

Oczywiście powyższy podział jest klarowny. Ciekawe jak rozwiążą, gdy ktoś wybierze "premium Family&Sport" z myślą, że zobaczy cały sport, a mecz będzie nadawany także w Canal+, którego pakiet ten nie obejmuje.

 

PS. W niedzielę (10 listopada) mamy ten sam mecz na dwóch kanałach:

17:05 Manchester United - Arsenal, CANAL+ / CANAL+ Family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv diabeł tkwi w szczegółach i platformie na słowo się nie wierzy,bo już obiecywali kibicom mecze tu a później sam wiesz jak było. Toteż jaką mam pewność, że wybierając pakiet sport będę miał rzeczywiście cały sport a nie w późniejszym czasie przymus dopłaty do tegoż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem wczesniej po kontakcie z obsluga powiedzieli mi ze nie zagwarantuja mi tgeo ze nie bedzie juz wydarzen sportowych na canal+, nie ma tez mozliwosci zeby w razie jakiejs transmisji na tym kanale byl on dostepny dla abonentow pakietu sportowego....

 

jak gosc wyjasnil chce miec zuzel to go mam bo na nsport jest liga a to ze gp bedzie na canal+ zwyklym to juz nie problem bo mam dostep do zuzla, tak samo z pilka wiekszosc meczy mam a to ze raz na jakis czas puszcza hit na canal+ to juz nie ich problem...

 

W dalszym ciagu lepiej kupic mixa i potem przedluzyc na `12miesiecy full za 89zl

 

PS: teraz na facebook mi odpisali takie cos:

 

OK, mamy rzecz potwierdzoną - jednak wszystkie transmisje sportowe przenoszone są do CANAL+ Family, tak aby Abonenci pakietu Premium Sport+ mieli rzeczywiście dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych dostępnych na kanałach CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli NC+ nie zrobi pakietu za 19 zł , w którym będą kanały tematyczne C+ : Domo, Kuchnia TV , Ale Kino , Teletoon , Minimini i inne + TVN i Polsat oraz inne kanały DVB-T , z możliwością zakupu całego pakietu Canal + za np. 25 zł - to sytuacja NC+ będzie nadal nieciekawa i ITI z Julienem wykończy tą platformę w ekspresowym tempie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli NC+ nie zrobi pakietu za 19 zł , w którym będą kanały tematyczne C+ : Domo, Kuchnia TV , Ale Kino , Teletoon , Minimini i inne + TVN i Polsat oraz inne kanały DVB-T , z możliwością zakupu całego pakietu Canal + za np. 25 zł - to sytuacja NC+ będzie nadal nieciekawa i ITI z Julienem wykończy tą platformę w ekspresowym tempie .

Ty chyba sobie żarujesz :D

Właśnie takie coś prędzej by wykończyło platformę. Poza tym jak Ty sobie wyobrażasz Canal+ w takim pakiecie za 25 PLN, podczas gdy w Comforcie kosztuje 50, a w Universe 40?

Już pisałem, że nc+ nie interesują (przynajmniej na razie) abonenci płacący 15-20 PLN.

Poza tym nie wiem skąd bierzesz informację, że sytuacja nc+ jest nieciekawa. Wyniki finansowe mówią co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...