Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po rozmowie z konsultantką - długie czekanie - czy w związku z wyłączeniem TCM mogę wypowiedzieć umowę - konsternacja po drugiej stronie. Pytanie czy w tej chwili odbieram - powiedziałem, że tak ale w info NC+ jest wypadnięcie tego kanału a mam go gwarantowany. Konsultacja z kimś tam. Podobno ma byc komunikat w tej sprawie dla abonentów C+ i prawdopodobnie będzie nadawany tylko do 5 kwietnia.

Czyli - Będziemy mogli wypowiadać umowę po 5 kwietnia, nie przyjmujmy więc migracji, nowych umów - wytrzymajmy do 5.04 i niech spadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna lista kanałów NC+ (nie wiadomo czy obejmie dotychczasowych abonentów Cyfry+ i n'):

 

01 TVN HD

02 TVN 7 HD

03 TVN Style HD

04 TVN Turbo HD

05 TTV

06 TVN 24 HD

07 Polsat HD

08 TV 4

09 kuchnia+ HD

10 Polsat 2

11 TVP 1 HD

12 TVP 2 HD

13 TVP HD

14 TVP Seriale

15 TVP Info

16 TVP Kultura

17 TVP Polonia

18 TVP Historia

19 Mango 24

20 TV Puls

21 Superstacja

22 TVN CNBC

23 TVN Meteo

24 TV 6

25 TV Biznes

26 Polsat News

27 BBC HD

28 BBC Entertainment

30 Canal+

31 Canal+ Film

32 Canal+ Film2

33 Canal+ Family

34 Canal+ Family 2

35 Canal+ Sport

40 nSport HD

41 ale kino+ HD

42 MiniMini+ HD

43 teleTOON+ HD/HYPER+

44 PLANETE+ HD

46 DOMO+ HD

51 FOX HD

52 FOX Life HD

53 AXN HD

54 AXN Spin

55 MGM HD

56 Romance TV HD

57 Sundance Channel HD

58 Kino Polska

60 FilmBox

61 Polsat Film

62 AXN Crime

63 AXN Sci-Fi

64 Comedy Central

65 Comedy Central Family

66 Viacom Blink!

71 History HD

72 BBC Knowledge HD

73 Discovery Channel HD

74 National Geographic HD

75 Nat Geo Wild HD

76 Animal Planet HD

77 Discovery Historia

78 Discovery World

79 Discovery Science

80 Animal Planet

81 Religia.tv

91 Baby TV

92 Disney Junior

93 Nick Jr.

94 BBC CBeebies

95 Jim Jam

97 Disney Channel

98 Disney XD

99 Nickelodeon HD

100 Nickelodeon

112 Eurosport HD

113 Eurosport 2 HD

114 TVP Sport

116 Polsat Play

117 ESPN America

118 Polsat Sport News

119 Orange Sport

133 BBC Lifestyle

134 Polsat Café

135 TLC

136 Investigation Discovery

137 Crime & Investigation Network

138 MTV Live HD

139 VIVA Polska

140 MTV Polska

141 MTV Rocks

142 VH1 European

143 Eska TV

144 RBL.TV

145 4fun TV

146 Fashion TV

160 HBO HD

161 HBO2 HD

162 HBO Comedy HD

163 Cinemax HD

164 Cinemax2 HD

165 FilmBox HD

166 FilmBox Extra

167 FilmBox Family

168 FilmBox Action

169 FightBox

200 Blue Hustler

201 Daring!TV

202 Hustler HD 3D

203 Redlight HD

222 TVR

223 iTV

224 TVS

227 Polo TV

228 TV Disco

230 CNBC-Europe

231 BBC-World

232 Bloomberg

234 France 24

235 TV 5 Monde Europe

249 Arte HD

 

a od nr 250 kanaly sd sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zaktualizowalem liste kanalow. Korzystam z modulu CI ASTON. Jak zobaczylem uklad kanalow to mi opadly rece. Jakis [beep] ta liste ukladal, Na poczatku caly TVN poziej tvp dopiero C+ hbo, filmbox cinemax wyladowal daleko daleko. Jesli sie nic nie zmieni to trzeba bedzie sie pozegnac z C+. cale szczescie ze do konca umowy juz niedlugo. A ceny ktore banda [beep]ow ustaliła to żenada. Zresztą można było się tego spodziewać. Na ICA nie można sie zalogowac, ciekawe co kombinują?

Jak tak dalej pojdzie cześć dotychczasowych abonentów stracą bo ludzie pojdą do kablówek gdzie za te same pieniadze dostaną 3xwiecej.(TV,telefon,internet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zbiorowe pismo wysłać do nc+ i zjechać konkretnie obecną politykę. Raz do d... lista programów, dwa brak możliwości oglądania programów które są na liście z kanałami a nie mam do Nich ponoć uprawnień. I nie chodzi mi o jakieś kanały z premium tylko o chociażby TVN24 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o informację o źródle pochodzenia (ew. link - jeśli zgodne z regulaminem Satkuriera) skąd Szanowny Forumowicz ma te dane. :-) Z góry dziękuję.
Oficjalna lista kanałów NC+ (nie wiadomo czy obejmie dotychczasowych abonentów Cyfry+ i n'):

z dekodera, mi w ence dziś wgrała się nowa lista i wygląda właśnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości na platformie.... to takie ze wy[beep]yli Trace TV i Mezzo, a zostawili (także na oficjalnej liście kanałów) FTA 4 fun.tv, Tv Disco, Eska, Polo i kodowane gnioty typu Viva, Vh1, Mtv Rocks. Co to za oferta premium? Czym tu się delektować jeżeli chodzi o muzykę? Polo Tv? Taka oferta to tylko do bojkotu się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze to wstyd dla NC+ że nie oddali nic nowego ! To może i dobrze ze technicy bawią sie listą kanałów bo ludzie zaczynają zwolnić o co Kaman z 1 i 2 ! NC + ludzie chcą Travel i CN oraz TCM !

Co Wy z tym CN? Przecież jest na liście i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze to wstyd dla NC+ że nie oddali nic nowego ! To może i dobrze ze technicy bawią sie listą kanałów bo ludzie zaczynają zwolnić o co Kaman z 1 i 2 ! NC + ludzie chcą Travel i CN oraz TCM !

Co Wy z tym CN? Przecież jest na liście i działa

 

Potwierdzam. TCM BBC Knowledge SD również są na liście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o informację o źródle pochodzenia (ew. link - jeśli zgodne z regulaminem Satkuriera) skąd Szanowny Forumowicz ma te dane. :-) Z góry dziękuję.
Oficjalna lista kanałów NC+ (nie wiadomo czy obejmie dotychczasowych abonentów Cyfry+ i n'):

Z ncplus.pl lista pochodzi na czas aktualny. Siadłem i spisałem specjalnie dla forum. Zapewne będzie lekko modyfikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłam umowe z C+, która wygasała z dniem 31 marca br. Wydawało się to dość szalonym posunięciem ale dzis patrzę juz na to inaczej. Całe szczęście, że zrobiłam to wczoraj a nie dziś.

Wie ktoś czy jest szansa by abonentom C+ włączyli TVN24 i Polsat w HD?

 

Układ kanałów POWALA!!! Ludzie są wściekli, w niejednym domu sodoma i gomora z tego powodu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ kanałów POWALA!!! Ludzie są wściekli, w niejednym domu sodoma i gomora z tego powodu... :/

 

Tata znów będzie 2 miesiące uczył się nowego układu :lol2:

 

Pytanie do posiadaczy najwyższego pakietu w Cyfrze+ - dzwonili do Was - jeśli tak co Wam zaproponowano jaka długość umowy/pakiet/cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ kanałów POWALA!!! Ludzie są wściekli, w niejednym domu sodoma i gomora z tego powodu... :/

 

Tata znów będzie 2 miesiące uczył się nowego układu :lol2:

 

Chyba nie będzie miał aż tyle czasu bo jak znam życie to za kilka dni znowu coś przemandrują :brawo:

Pozostaje spytać - tylko PO CO???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...