Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a niektóre kablówki po 5 zł ściągaja od Abonenta z czego pewnie 4 dla siebie...

Widać, że nie czytałeś nic na temat dystrybucji tego kanału przy opłacie 5 zł dla abonentów, skoro piszesz takie bzdury. Poczytaj starsze posty tego tematu, albo poszukaj sobie wiadomości na wirtualnemedia_pl, to się dowiesz ile kablówki dostają w tego typu dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszę. Nie wprowadzają nSport, a wydają kasę na takie marne kanały ;)

 

Jeszcze pół biedy gdyby TV Republika była profesjonalną telewizją o poglądach prawicowo-konserwatywnych. Ale jeśli dziennikarz "gwiazda" TV Republika (jak np. Sakiewicz) współorganizuje wiece polityczne, to chyba mylimy pojęcia "niezależnego" dziennikarstwa z politycznymi cyrkiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w innych krajach jak jest z tym "politycznym cyrkiem"? Zachowanie Sakiewicza w USA nie jest chyba niczym nadzwyczajnym. Czy prawicowy Rush Limbaugh również nie organizuje happeningów i nie angażuje się w życie polityczne? A lewicowi Howard Stern i Michael Moore? Ci to dopiero robią imprezę na całego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pół biedy gdyby TV Republika była profesjonalną telewizją o poglądach prawicowo-konserwatywnych. Ale jeśli dziennikarz "gwiazda" TV Republika (jak np. Sakiewicz) współorganizuje wiece polityczne, to chyba mylimy pojęcia "niezależnego" dziennikarstwa z politycznymi cyrkiem. :D

To samo z FOX News w U.S.A - szef stacji jest blisko związany z Partią Republikańską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox News za oceanem jest częstym obiektem drwin i żartów. Nie dziwię się, w końcu po internecie lata całe mnóstwo demotywatorów z przykładami nie-rzetelności dziennikarskiej tej stacji. Ale osobiście nie porównywał bym TV Republika do nich, tym bardziej, że wybrali sobie taki a nie inny model dystrybucji sygnału i nie mam możliwości śledzenia na bieżąco co się tam dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się zastanawiam, co założyciele TV Republika chcą ugrać poprzez istnienie tego medium, bo to naprawdę interesujące.

 

Mam ten kanał w kupionym przez mnie zestawie kanałów i często go oglądam, ale jakoś nie udało mi się jak dotąd wysondować o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi (?).

 

Zakładano toto w olbrzymim pośpiechu, praktycznie bez zaplecza technicznego, co widać na każdym kroku.

Merytorycznie również dosyć cieniutko, szczególnie kiedy sprawy bieżące są komentowane przez smarkaczy.

 

Tak więc w sumie wartość tego kanału jako medium informacyjnego jest niekoniecznie wysoka.

 

Publicystyka również moim zdaniem leży, choć niby próbuje się robić miks poglądów, zapraszając dziennikarzy to z prawa, to z lewa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym celem jest oczywiście zysk. ...

Jeżeli masz na myśli zysk w postaci pieniędzy, to akurat tego nie jestem pewien, bo taki profil medialny nie przynosi specjalnie dużo kasy.

 

Niemniej jakiś zysk na pewno Bronek ma na myśli, pytanie tylko jaki, bo jak na razie, to nie mam pomysłów.

Rewolucji raczej tym republikańskim kanałem nie rozdmucha. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały wośp ma z konkretną pomocą niezwykle mało wspólnego i wie to każdy, kto ma cokolwiek wspólnego z opieką zdrowotną.

 

Akcja propagandowa na pokaz, czyli zasłona dymna dla innych, ważnych dla górki wośp przedsięwzięć.

 

Szkoda tylko, że tak wielu ludzi daje się w toto wkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ktoś nie miałby wspierać WOŚP? Tylko dlatego, że jakiś koleś rzucił jakieś oskarżenia? :)

 

TV Republika lepiej by zrobiła, gdyby zajęła się Caritasem. :D

Może dlatego,że nie chce, nie ma przymusu wspierania akurat tej inicjatywy :)

Skandalem jest wyrzucanie dziennikarzy z konferencji tylko dlatego,że zadali nie wygodne pytanie. To raczej nie są standardy demokratyczne, przynajmniej mnie uczono,że demokracja oznacza co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamieszczonym materiale YT widac, że TV Republika zadaje swoje durne pytania, a Owsiak na nie odpowiada. To po pierwsze. Ekipę wyrzucono dopiero PO KONFERENCJI, bo chcieli zadać pytanie osobie, która nie chciała dyskutować. Owszem, zachowanie nie godne, bo w Polsce dziennikarze (każdej stacji TV) uważają się za święte krowy ;)

 

A po drugie TV Republika ma fajnego informatora. Dwa razy w materiale cytowali list blogera, który zaczyna się tak: "stawiam zarzut". Może przed postawieniem zarzutu, niech pokaże dowody. Bo jak wiadomo w internecie "stawiać zarzuty" może sobie każdy i o wszystko. Wczoraj Antek stawiał zarzut ataku hajkerskiego (patrz cyrki z konferencją i Skype). Na szczęście sprawa Owsiak - bloger trafiła do sądu, więc sąd wkrótce zdecyduje kto ma racje. Ale pewnie jak przegra wspierany przez TV Republika, to pewnie wina Tuska i kolejny skandal :D

 

PS. I nie zmienia to faktu, że WOŚP zrobiło więcej dla publicznej służby zdrowia i milionów Polaków, niż TV Republika. Ale pewne rzeczy związane WOŚP niektórzy z Was dostrzegą, dopiero gdy urodzi się Wam dziecko. Wtedy zobaczycie ile "od urodzenia" badań wykonywanych jest noworodkom dzięki "serduszkom" z WOŚP :)

 

PS2. Już nie mogę doczekać się, gdy moja kablówka włączy TV Republik, bo jak widzę ubaw po pachy gwarantowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra i matka korzystały ze sprzętu jaki WOŚP zakupił dla szpitala, stawianie zarzutu, że WOŚP robi mało dla służby zdrowia jest tak samo poważne jak słowa prof. Rońdy o blefie.

 

Co do hakerskiego ataku, myślę, że najpierw powinni sprawdzić czy ten obsługujący Skype nie ma jakiegoś sbka w rodzinie, bo ewidentnie sabotażował konferencję ujawniając nick. Druga sprawa, że konfiguracja prywatności takiego programu jest podstawą, ciekawi mnie w jaki sposób AM udowodni przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...