Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co prawda korzystałem z biletów w cyfrze kuuupę lat temu, ale korzystam z biletów promocyjnych od innych operatorów, a więc zasada jest pewnie taka sama.

Otóż jeżeli bilety są zamawiane imiennie, to przy odbiorze należy podać imię i nazwisko osoby zamawiającej. Czasami należy też podać nr zamówienia - ale to rzadziej - bo klient "gapa" mógłby go zapomnieć z domu i byłby problem :) . Nawet jak teoretycznie trzeba podać np. jakiś numer przesyłany smsem przez telefon (ERA - sorry - T-Mobile ;) ) to ja mam ten numerek spisany na kartce i po prostu daję go w kasie. Nikt tego nie sprawdza z dowodem - ale możesz się upewnić jak to wygląda "teoretycznie" obecnie w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w tym programie "złotych plusów" jest ZDECYDOWANIE ZA MAŁO nagród do wyboru lub są one za wysoko "wycenione".

 

Ja mam teraz około 1300 "złotych plusów" i praktycznie nic nie mogę z nimi zrobić, poza aktywowaniem na miesiąc kanałów, które nie za bardzo mnie interesują...

 

Przydałaby się np. możliwość wymiany "złotych plusów" na "eurogąbki" w "nk" lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. Przynajmniej możliwość aktywacji "Mezzo" na miesiąc (chyba to kosztuje 400 punktów) powinieneś mieć.

 

W każdym razie możliwość wymiany na "eurogąbki", albo np. doładowania komórki "na kartę" by się przydała, bo tak niby się te "złote plusy" zbiera, ale przy stosunkowo niewielkiej ilości nie ma co z nimi zrobić sensownego (a nawet jeśli ma się więcej to chyba nie po to się zbiera przez 10 miesiący, albo rok, żeby mieć przez miesiąc darmowe "HBO", "Canal+", albo bilety do kina)...

 

Na pewno "Cyfra" mogłaby się bez problemu dogadać w tej sprawie z "nk" (oni już mają program fundowania "eurogąbek" przez sponsorów) i z operatorami komórkowymi i "złote plusy" zyskałyby nowe życie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cytrynek - w zeszłym roku wybrałem w C+ 4 podwójne zaproszenia do kina (3x Multikino, 1x Cinema City) i po prostu dostałem pocztą Vouchery, każdy był na uprawniał do odbioru jednego biletu (także w sumie było 8 voucherów) i z nimi po prostu szło się do kasy, wybierało się seans i otrzymywało się zwykły bilet. Nigdzie na nich nie było informacji że pochodzą one z Cyfry+, czy też moich danych personalnych, przy kasie też nikt się o to nie pytał. Baa, część biletów po prostu odstąpiłem znajomym/rodzinie. Jedynie było wykluczenie że bilety nie obowiązują na wybrane filmy (w repertuarze było zaznaczone). Można było wykorzystać je na seans w dowolnym dniu o dowolnej porze.

 

A ja z 2227pkt mam do wyboru 100% zniżki na mezzo, oraz 50% zniżki na HBO oraz Canal+ w wersji SD jak i HD.

 

Szkoda że nie ma już biletów do kina, 500pkt za podwójne zaproszenie to było coś, a nie 5złotowa zniżka na abo, przy biletach to wartość wynosiła z 40zł. Zresztą już bym wolał jakąś nagrodę rzeczową typu kubek, aniżeli taką marną zniżkę.

 

Dodam że aktualnie posiadam opcje Canal+ oraz HBO w HD, bez Mezzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie swoje pytanie. Czy jest możliwość aby wziąć bilety do kina i podarować znajomemu? Nie mam fizycznej możliwości dojechania do W-wy czy innego większego miasta a wziąłem bo chciałem komuś podarować.

Czy w kasie biletowej musi podać imię i nazwisko? Czy może ewentualnie przedstawić sytuację i że chce odebrać bilety za np: żonę, siostrę itp.?

Więc?

 

Nie , albo z wielkimi problemami jeśli ktoś z rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak ostatnio, tzn. prawie 2 lata temu przepadły złote plusy to uwzględnili mi reklamacje. Napisałem wtedy, że żadna z dostępnych nagród nie była dla mnie atrakcyjna. W grudniu miną kolejne 2 lata i pewnie znowu trzeba reklamować. To że jest obecnie problem w ICA i nie widać dostępnych nagród, też będzie dobrym powodem reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu do nich maila odpisali że nie ma dla mnie nagród bo mam za mało plusów. Odpisałem że mam prawie 5000, to odpisali że zgadza się ale mogłbym wybrać C+Optimum dopiero jak zbiorę 6000. A jak napisałem że chcę Mezzo na miesiąc to jakaś ofiara napisała: Szanowny Panie,odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie brak jest możliwości skorzystania z programu Mezzo w ramach programu lojalnościowego.Wyjaśniam, iż może Pan skorzystać z bezpłatnego odbioru zestawu promocyjnego wymienionego w poprzedniej korespondencji.

Czy któs to może potwierdzić że nie ma tego kanału za punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak ostatnio, tzn. prawie 2 lata temu przepadły złote plusy to uwzględnili mi reklamacje. Napisałem wtedy, że żadna z dostępnych nagród nie była dla mnie atrakcyjna. W grudniu miną kolejne 2 lata i pewnie znowu trzeba reklamować. To że jest obecnie problem w ICA i nie widać dostępnych nagród, też będzie dobrym powodem reklamacji.

 

plusy są anulowane tylko raz w ciągu umowy. no chyba, że nie opłacisz 2 rachunków i wyłączą sygnał, to wtedy przepadają za każdym razem po wyłączeniu.

 

Po napisaniu do nich maila odpisali że nie ma dla mnie nagród bo mam za mało plusów. Odpisałem że mam prawie 5000, to odpisali że zgadza się ale mogłbym wybrać C+Optimum dopiero jak zbiorę 6000. A jak napisałem że chcę Mezzo na miesiąc to jakaś ofiara napisała: Szanowny Panie,odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie brak jest możliwości skorzystania z programu Mezzo w ramach programu lojalnościowego.Wyjaśniam, iż może Pan skorzystać z bezpłatnego odbioru zestawu promocyjnego wymienionego w poprzedniej korespondencji.

Czy któs to może potwierdzić że nie ma tego kanału za punkty?

 

nie ma przy "nowych" umowach...

 

Bzdury piszą. Ja mam "aż" 1374 punkty i w ICA za 400 pkt moge wziac Mezzo.

 

przypuszczam, że masz umowę podpisaną/przdłużoną przed 18 marca. mam rację?

 

To bardzo dziwne. Przecież mezzo jest za 400 punktów i szybko taką ilość punktów się zbiera. Majk moża zadzwoń jak e-mail nie pomaga.

 

dzwonienie tym bardziej nie pomoże. DRzA ma więcej uprawnień niż infolinia (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...