Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał doczekał się swojej prezentacji w serwisie ITI Zaps.

 

Kanał Stars TV emituje muzykę popularną z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych aż po przeboje ostatnich miesięcy. Stacja rozpoczęła nadawanie 19 października 2012 roku na podstawie czeskiej licencji. Swój program kieruje do widza z Polski.

 

Ramówka wypełniona jest programami "Best Morning", "Best Music", "Best Oldies", "Best Party", "Best Rock", "Best Ballads", "Best Polish" oraz weekendowe pasmo "Best Weekend Party". Warto nadmienić, że kanał nie przerywa swoich programów pasmami reklamowymi.

 

starstv-29-12-12-8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam... muzyka w Stars.tv dzisiejszego wieczoru nawet nawet - rzeczywiście same hity i to dobre, bo króluje klasyka, a nie bezczelna komercja ostatnich lat. Co prawda nie każda nuta nadaję na imprezę, jednak 99% klipów jak najbardziej zasługuje na pochwałę. I widzicie? Nie jestem taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pelni szczesci wg mnie brakuje im jeszcze UPC... a pozniej juz bedzie tylko lepiej

 

Do pełni szczęścia to nam brakuje jeszcze obecności na liście Cyfrowego Polsatu ( ale pewnie nigdy do tego nie dojdzie bo CP nie jest zainteresowany ) a także jeszcze 9 kablówek z 10 największych. Jeszcze w styczniu powinniśmy pojawić się w dwóch z tych 9 brakujących bo już się dogadaliśmy no a z pozostałymi jeszcze musimy się dogadywać.

 

A jak powyższe zaistnieje to konkurencja zacznie nas traktować poważnie :)

 

p.s.

są już wyniki forumowego plebiscytu, całkiem miłe dla nas... Najlepszy kanał muzyczny! Najlepszy kanał wprowadzony na rynek w 2012r!

To zobowiązuje, idziemy szukać nowych nut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, i kółko się zamyka. Im masz mniejszy zasięg techniczny tym masz mniejszą oglądalność. A jak masz małą oglądalność to nam mówią żeby spadać bo nikt nie ogląda :lol2:

 

Ale jeśli Twoja teoria ma sens to jestem spokojny.. bo widzę, że mam tu w UPC kanały które mają znacznie mniejszą oglądalność niż STARS.TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko odnoszę wrażenie że przynajmniej te większe kablówki jak nie widzą kasy z kanału to nie włącza, nie ważne czy abonenci go chcą czy nie to taka polityka. :read:

 

Szkoda że tak jest ale cóż.

Tak samo jest w INEI (my jakiś kanał chcemy -są tłumaczenia itp, a w końcu pojawia się kanał o którym nikt nie pisał, czy mówił takie ot) :!:

 

Dzięki za sylwestra muzyczka była super :brawo::brawo::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...