Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bieda! Jak do tej pory najsłabiej z ostatnich topów, no ale i tak wczoraj miałem ponad dwa razy lepiej niż w niedzielę tydzień temu więc nie ma co rwać włosów z głowy. No i co ciekawe powtórka od 17:20 miała znacznie lepszy wynik niż premiera od 9 ;)

Dziwne!

Bo moim zdaniem to był jeden z lepszych Topów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz mi o Horizonie... Ja odpowiadam, że w Horizonie jest OK, to Ty wstawiasz EPG z Play. ;) No zdecyduj się. :)

Różne firmy dostarczają EPG, widocznie Pani z Akpa, która dostarcza EPG dla CP, czy UPC się doczytała o co chodzi, a ta druga firma się nie doczytała. Życie po prostu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była bardzo fajna bo w przeciwieństwie do kopiującej konkurencji daję ludziom głosować i w topie z balladami gram same ballady  :mrgreen:

 

Zmiana, w sobotę 25.02 zamiast TOP 100 EURO DISCO HITS zagramy szerzej, w końcu to ostatnia sobota karnawału. Będzie więc TOP 100 PARTY CLASSIC HITS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz nastawić nagrywarkę :) TOP 100 ROCK HITS 12.03 od 9:00 i powtórka od 18:00. Ale jeśli będzie dobry wynik, tak jak wyszło właśnie z TOP 100 BALLADS HITS, to będzie jeszcze jedna powtórka.

 

Własnie sie miałem pytać o TOP 100 ROCK HITS, ale widze, że już nie musze ;) Od kiedy będzie można głosować? Sorry, jeśli wcześnej była odpowiedź, ale nie zauważyłem. Pozdrawiam.

 

PS. Moglibyście cześciej dawać BEST ROCK. Ja przede wszystkim włączam STRAS TV właśnie dla rocka (przede wszystkim BEST 80's, czy 90's, ale wiadomo, że to sie miesza z innymi rodzajami muzki).

 

PS 2. Może wiedzieć ile macie teledysków Guns N' Roses? 5, które kiedyś byly w "Godzinie z... Guns N' Roses", czy więcej?

 

Pozdrawim jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś koło 10 ale nie wszystkie gram w normalnej playliście. Część jest tylko na specjalne okazje.

 

Więcej rocka nie może być, bo nie wchodzi. 100 najlepszych rockowych numerów wchodzi, reszta nie.

A głosowanie rozpocznie się 27 lutego .

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...