Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie akurat lepiej byłoby w środę. :mrgreen: Ale to nie jest specjalnie dla mnie, tylko dla ogółu.

Zawsze można powiedzieć, że czegoś brakuje. :)

Zawsze można to zmienić. Ale każdy zestaw do głosowania ma stałe numery i nie ma za bardzo dorzucanych innych kawałków, które mogłyby pasować do konkretnego notowania.

A szkoda bo parę takich kawałków by pasowało.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. takie "Power of love" Huey Lewisa w sam raz się nadaje.

 

A jeśli chodzi o dzisiejsze notowanie to np. z godzinę temu była piosenka "It's a sin" Pet Shop Boys. Dlaczego innych ich piosenek nie ma w ogóle w żadnych propozycjach do list ( wyjatek to chyba "Go West", chyba kiedyś było w propozycjach)? Do tego notowania to np. myślę, że " Domino Dancing" czy "Always On My Mind" by pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że ja muszę coś zmieniać pod wpływem tutejszych pogawędek? :) ja wszystko mogę ale nic nie muszę. Logo za wysoko, nazwa pasma zbyt biała? Świetnie, takie problemy możemy rozwiązywać i nikt tu nie reaguje na takie uwagi jak ja. Ale litości, nie mogę brać pod uwagę szalonych opcji programowych jakie się tu niektórym rodzą w głowach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś, że ostatnio torpedujesz wszystkie pomysły? :-) Kiedy ostatnio coś zmieniłeś w związku z uwagami słuchaczy?

 

Zauważyłeś, że torpeduję słabe pomysły? :) Zasada jest prosta, jeśli działa to nie psuj. Działa, więc nie psuję, nie zmieniam, nie wprowadzam nowych pomysłów. Przestanie działać, wtedy trzeba coś zmienić. :)

Nie wiem czy ten mój pomysł miał wpływ na decyzję, ale będzie teraz powtórka Topu w dni powszednie po południu i wieczorem tak jak kiedyś proponowałem. :mrgreen:

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na powtórkę wtorkową jest bardzo prosty. Nie wiem czemu ale statystycznie wtorek to mój najgorszy dzień w ciągu tygodnia. W związku z tym nie ma nic do stracenia, wstawiam więc powtórkę topu :)

Z szacunkiem, ale ten argument nie odbiega "pomysłowością" od reszty zgłaszanych wyżej pomysłów kolegów. Ale Ty jesteś szefem stacji, więc robisz co Ci pasuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...