Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę ładnie zrobiłeś, ale w niedzielę to było zero, więc nie ma co ściemniać, ja wszystko widzę. :mrgreen:

 

Ale w sobotę piękna sprawa, PARTY 90's na 36 miejscu w 4+ i na 20 w komercyjnej. :) Generalnie cała sobota świetna, takie granie było. :)

I to, że Eleveny dmuchnąłem to nic, ale nawet Eurosport w komercyjnej i kilka innych znanych korpo też. :mrgreen:

Jakoś mało mi to mówi, jaka wyszła średnia?

 

No i czas wywalić to BEST Karaoke? kto normalny śpiewa o 8 rano w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ładnie zrobiłeś, ale w niedzielę to było zero, więc nie ma co ściemniać, ja wszystko widzę. :mrgreen:

 

Ale w sobotę piękna sprawa, PARTY 90's na 36 miejscu w 4+ i na 20 w komercyjnej. :) Generalnie cała sobota świetna, takie granie było. :)

I to, że Eleveny dmuchnąłem to nic, ale nawet Eurosport w komercyjnej i kilka innych znanych korpo też. :mrgreen:

No jest to wczesna pora w weekend, normalni ludzie o tej porze śpią, więc mogłem coś przeoczyć, ale Eurythmics i UB40 było na pewno - wiem, co śpiewałem :) Ewentualnie mnie po prostu nie liczą :)

Jakoś mało mi to mówi, jaka wyszła średnia?

 

No i czas wywalić to BEST Karaoke? kto normalny śpiewa o 8 rano w niedzielę?

 No ja się przyznałem, że śpiewam :) Ale pewnie takich rannych ptaszków z dziećmi jest niewiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem stałym widzem, dziś w oczy rzucił mi się ten piorunujący wjazd belek z tytułem utworu i artystą, który kiedyś wyglądał inaczej i przypomniały mi się dyskusje z forum na temat zmian. Być może akurat trafiałem na skumulowane posty na ten temat. 

 

Oczywiście, wszystko jest kwestią gustu. Disco-polo też się kilku osobom podoba.
Pozdrawiam. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby awaria? Leciała piosenka Takie tango i nagle końcówka piosenki i belka z napisem Best Polish i logo zostały i nastąpił czarny ekran. Po chwili belka i logo zniknęły, a teraz są ponownie, lecz w asyście czerni.

Edytowane przez Morthen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...