Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie ten post, ale muszę go napisać.

STARS.TV być może kojarzysz mój nick z innego forum, tak się składa że zmieniam operatora na CP i mam tylko jedno, małe pytanko- czy na dekoderach CP mimo iż z tego co wiem ta stacja nie jest dostępna za pośrednictwem listy kanałów nie ma przeszkód by was odbierać(wyszukując kanał samemu)?

Nie wiem czy można sobie samemu przeszukiwać częstotliwości i dodawać kanały stąd moje pytanie. Nie chciałbym się pozbywać mojego rodzynka po zmianie operatora sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale też nie możemy tego wymagać od wszystkich. Nie każdy zna się na nowinkach technologicznych, nie każdy musi wiedzieć jak to się robi. Założę się, że niektórzy abonenci nie zdają sobie sprawy, że mogą oglądać coś innego niż to co na oficjalnej liście serwuje im dostawca. CP chcąc być dobrym operatorem powinien zadbać o to, aby takie kanały znajdowały się na liście (nie dość, że made in Poland, to jeszcze FTA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV: Oczywiście, że zdaję sobie sprawę z tego, że utwór z 1986 roku nie będzie brzmiał tak samo jak utwór z 2012 roku. Zdaję też sobie sprawę z tego, że jakością dźwięku nie grzeszycie nawet na utworach z 2012 roku. Chodzi o to, że Wasze audio jest przytłumione, przyciszone, bez wyrazu i to bez względu na rocznik utworu. Tak już po prostu macie. Na kilku satelitach jest garstka zagranicznych kanałów grających zbliżony do Waszego repertuar, ale niektóre z tych stacji mają audio, które powala jakością. Chciałbym, abyście też tak mieli. Tony, basy i poziom głośności nie zawsze zależą od rocznika granego utworu. Myślę, że doskonale Wiecie o co mi i innym tu piszącym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie napisaliśmy, że teraz jest świetnie bo nie jest. I w związku z tym napisaliśmy, że nie olewamy tematu i włożymy w to wiele pracy i czasu aby dźwięk był nie gorszy niż ten dostarczony z teledyskami. A może kupimy jeszcze jakiś procesor dźwięku który wszystko ubarwi odpowiednio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, doskonale wiedzieliśmy, że nie o nią chodziło... ale pożartować czasem można :) A poważnie już mówiąc to aktualnie nie posiadamy takiej muzy.

 

Mam nadzieję, że kiedyś wzbogacicie swoja bazę utworów o dobrą muzykę, czy to, tak, jak podaje @Karol - czesko-, czy słowacko-języczną, czy to (to już moja propozycja): włosko-, hiszpańsko-, francusko-języczną. Na razie muszę bazować na tym, co znajdę na Youtube, albo na stacjach typu RTL 102.5 TV (dzięki tej stacji np. doceniłem piękno kilku piosenek włoskiej wykonawczyni Giorgii, np. "Tu Mi Porti Su"), a milej by było, gdyby wszystkie dobre piosenki, niezależnie od języka i kraju pochodzenia były w jednym miejscu (nie jest to do końca możliwe, bo świat jest ogromny, ale można się starać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, dekodery CP pozwalają samemu wyszukiwać i dodawać kanały FTA. Szkoda, że tak niewielka część abonentów z tej możliwości korzysta...
No niestety, podchodziliśmy do tematu z każdej możliwej strony i zawsze pokazywano nam drzwi :(

 

To może jakieś lokowanie produktu w ,,M jak Miłość". :D:wink: Oglądalność wtedy jest spora.

 

Skromnie poproszę o ,,Zaopiekuj się mną" zespołu ,,Rezerwat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w minimalnej częście widzę moje ulubione (ale przecież stacji nie buduje się na opinii jednego użytkownika ;) ) zespoły, ale i tak często na Was przełączam, ze względu na muzykę lat 80. i rock. No i bardziej podzielić ramówkę, dziwnie to wygląda, że McCartney a potem Lisowska. Ale to Wasza sprawa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzimy, zdradzimy. Po prostu wrzucimy na emisję :) Główny problem z archiwum TVP to nie koszty. Główny problem to... szukaj wiatru w polu. Opisana sensownie jest tylko niewielka część a całą resztę trzeba sobie przeglądać i wybierać na chybił trafił. Za jakieś 3 lata będziemy mieli co chcemy :)

 

Czyli już wiem dlaczego tak długo trwały przygotowania do uruchomienia kanału muzycznego Kino Polska Muzyka. Chłopaki przez pół roku szukali w archiwum zaginionego teledysku Anny Jantar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma_rek, masz chłopie fantazje!! Rezerwat ci w głowie, nam też. Wiesz gdzie może być do tego teledysk?? :)

Nie wiem oczywiście czy jest taka możliwość, ale może... odkupienie archiwów polskie oddziału MTV? Wszakże oni tam mają nawet "Radiowe Nutki" czy Natalkę Kukulską śpiewającą "Puszek okruszek", a za czasów istnienia MTV Classic emitowali sporo klasyków z lat 80 (Papa Dance, Kapitan Nemo, Kombi, Perfect, Urszula itp).

Ewentualnie 4fun.tv, oni też coś powinni mieć bo emitowali na swoich stacjach m.in. Ucieczkę z tropików Marka Bilińskiego czy Za zdrowie pań E.Hulewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wiem, że "MTV" miało naprawdę sporą bibliotekę dla "MTV Classic" (dla przykładu podaję choćby ten link -

) i nawet niedawno ich spytałem czy nie mogliby uruchomić polskiej wersji "VH1 Classic", ale niestety wnioski z ich odpowiedzi wskazują, że się im to nie opłaca...

 

Z drugiej strony zaprzeczeniem tego wniosku są takie kanały jak właśnie "STARS.TV", czy "Kino Polska Muzyka", chociaż w "KPM" pokładałem naprawdę DUŻE nadzieję na prawdziwy kanał z polską muzyką, głównie właśnie z lat 70-tych i 80-tych, ale zawiedli mnie BARDZO swoim zniknięciem z satelity (przez miesiąc wykupiłem ich w "Ipli", ale to jednak nie to samo co telewizor - może wrócę do nich, jak będę miał telewizor z "Iplą" :D )...

 

Poza tym nie wiem czy "MTV" jest do końca właścicielem swoich archiwów, zgromadzonych dla "MTV Classic" i może je tak po prostu komuś innemu sprzedać, bo przecież większość z tych materiałów pochodzi z archiwów "TVP" (nie wiadomo jaką im dali licencję przy sprzedaży)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pozyskuje się teledyski do emisji to ma się prawo jedynie do ich emisji u siebie. Nie ma prawa do dalszej dystrybucji kontentu. Masz to grasz albo nie grasz. Ale innej tv oddać lub sprzedać nie możesz.

Ja to wiem. Rzecz w tym, że skoro MTV mogło pozyskać prawa do emisji, to i Stars.tv może to zrobić ;) Ktoś w końcu udostępnia Wam klipy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga specjaliści od dobrego dźwięku :)

 

W emisji pojawiło się już trochę teledysków które powinny mieć PRAWDZIWE stereo. Np. wszystkie teledyski Michaela Jacksona, Madonny, The Police i kilka innych. Gdy traficie na takowy dajcie głośniej swoje zestawy audio i oceńcie prawdziwość tego stereo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...