Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dziś masz 40 lat tzn. że urodziłeś się w połowie lat 70-tych. W roku 1980 miałeś 5 lat a gdy zacząłeś słuchać Sandry miałeś lat 10 :) OK, twierdzę jednak, że wspomnienia ludzi i siła przeżyć jest znacznie większa gdy się wspomina czasy gdy miało się lat dwadzieścia niż dziesięć :) A lat 20 miałeś w 95 roku, jest logika w moim rozumowaniu czy się mylę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jest osob kochających lata 70. i 80. w tej grupie ale może też mieli dość na okragło Jacksona - teraz go niewiele widzę...

Większe urozmaicenie w stacji i może więcej dynamicznych utworów niż ballad

Współczesna młodzież nie wie, że jest spora współczesnych utworów klubowych w postaci przeróbki hitów lat 70. i 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że wtedy największe listy przebojów nie były zdominowane przez muzykę taneczną. Zespoły Hard rockowe były tak samo popularne, jak obecnie wiele gwiazd muzyki Pop, czy Dance. Dla mnie to był zdecydowanie najlepszy okres muzyki, i to nie tylko ze względu na popularność muzyki rockowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ stars.tv

Jak bedziesz przygotowywał kolejny program "Hit za hitem"

który jest emitowany na antenie Ntl Radomsko, to proszę abyś nie umieszczał onaczenia "od 12 lat"

dziś o godzinie 19:00 był kolejny program z tego cyklu i na ekranie było podwójne oznaczenie wiekowe.

Jedno identyczne jak na Stars.tv,

i obok drugie umiszczone przez tv Ntl.

W efekcie jest podwojnie na ekranie żólty trójkąt z liczbą 12 i wygląda to naprawdę dość komicznie, tak jakby to byłaamatorska tv.

Zaś sama STARS.TV amatorska na 100% na pewno nie jest, gdyż jestem waszym widzem jestem od pierwszego dnia na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tobie, mi też :( Most dawno ostygł a my teraz mamy problemy, oba nasze światłowody o zgrozo od dwóch niezależnych dostawców nie mają w tej chwili pełnej przepustowości! Pełna funkcjonalność sieci zostanie przywrócona w późnych godzinach wieczornych czyli po polsku - w nocy. Problem jest z dosłaniem się na drugą stronę Wisły do CP, kablówki które są po tej stronie Wisły i biorą sygnał z PLIX mają ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV

To możę skontaktuj sie z Radomskiem i ustalcie kto ma robić oznaczenie wiekowe.

Gdygym ja miał wybierać to wolę wersję STARS.TV ponieważ jest odpowiedniej wielkości, natomiast to robione przez NTL jest bardzo wielkie ponad 100 % większe i w dodatku nie zakrywa tego nałożonego przez STARS.TV zakrywając tylko cyfrę 1 efektem jest liczba 112 na dwóch częściowo połączonych trójkątach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko ze jakos po tej piosence lecialo ATB i to bylo jakos w tych godzinach 20-21;20 bo wtedy bylem w pizzeri.

To byla taka szybka skoczna melodia bo tyle bylo ludzi ze tylko melodie slyszalem to byla piosenka w stylu Special D jakbym mial liste piosenek z calego best paty to jakos bym ja znalazl...mam nadzieje ze jakos dacie rade z tym tematem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...