Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przejrzałem marcową ramówkę i przyznaję, że trochę odetchnąłem z ulgą, bo ta z lutego jak dla mnie była bardzo słaba (głównie za duże ilości NOW i 00's). Cieszy mnie przede wszystkim pasmo Best Classic Rock, który jak myślę zrekompensuje mi brak Best Oldies. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takich eksperymentów jeszcze w żadnej stacji nie widziałem jak Wasza .. Znów zmiana ramówki, BEST HITS ? Ogólna muza rozumiem, same przeboje ? Starsie, może się mylę, ale czy takie ciągłe zmiany nie sprawiają, że widz odchodzi ? Np. byłem przyzwyczajony że po 18:00 będę mógł oglądać BEST 00, a później BEST PARTY 90's. Za dużo tego było ? Wiem, że szukacie stale widza do +49, szanuje to w 100 procentach :D Walka będzie trwać cały czas, dobrze by się stało, jak byście zwiększy zasięg, nawet o miejsce w liście CP. Może My, abonenci ( bo akurat jestem ) jakąś petycje napisać zbiorową, albo dzwonić nachalnie aż do znudzenia...

 

Dla mnie osobiście zmiany są do przyjęcia, o 16:00 jestem w pracy i akurat włączę ;) Co do reszty, nie wiem i nie wypowiadam się, zastanawia mnie tylko pasmo BEST HITS, co tam będzie, jakie piosenki, przeboje, hity i dlaczego aż 2 pasma ? Musi być popyt na to :)

 

Udanych zbiorów widowni i miłego dnia STARS.TV !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 18 do 20 jest PARTY 90's i nic się nie zmieniło więc o czym mówisz? :) Ja też mam takie fantazje.. o liście CP ale to się nie stanie więc przestań fantazjować :) Co do zmian w ofercie, kto powiedział, że kanał muzyczny ma raz zrobić ramówkę i to ma grać do końca świata? Czy duże stacje nie zmieniają ramówek? Zmieniają, wszyscy zmieniają i ja też zmieniam. Zostawiam to co działa lub nawet dokładam a co się nie sprawdza to wypada, prosty mechanizm :) No i co jest niezrozumiałe w BEST HITS? To też proste, włączasz i grają największe hity wielu dekad. Taka podstawa starsowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to w porządku, faktycznie nie zauważyłem, że BEST PARTY 90's zostaje, ale o BEST 00 nie możesz już tego powiedzieć :D Zresztą, nie mój interes jak to się mówi. Tak, zgadza się, wielkie stacje również zmieniają, ale co miesiąc ? Nie wydaje mi się ;) Dlaczego o CP nie myślisz na poważnie ? Może gdy interwencja wielu abonentów by zadziałała, inaczej byś powiedział, ale nie spróbujesz - nie dowiesz się ;) Chyba, że już była taka akcja - zwracam honor i zamykam buzię. BEST HITS - wydaje mi się bardzo ogólne pasmo, jak VIVA DANCE. Czyli leci, bo leci i mam z bani, a może się uda kogoś wyrwać. W każdym bądź razie, życzę powodzenia, jak przy każdej zmianie w STARS.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież BEST 00's też zostaje! Wszystkie zmiany u mnie to jedynie kosmetyka, to nie są zmiany które wywracają antenę do góry nogami :) A o CP myślę najpoważniej jak się da bo obecność na liście CP przenosi biznes na inny poziom co pięknie widać na przykładzie Kino Polska Muzyka. Gdyby ich tam nie było to nigdy w życiu nie mieliby takiego wyniku jaki mają :) Ale znam realia, wiem jak jest i wiem, że na chwilę obecną TO NIE JEST MOŻLIWE, serio :( Masz natomiast rację co do BEST HITS, tak to bardzo ogólne. A może jest ktoś kto lubi hity ale nie tylko z jednej dekady? Nie chce słuchać tylko lat 80-tych, chce wszystkiego po trochu? Oczywiście czas i Arianna to zweryfikują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostać, zostaje, tak, ale o inne godziny mi głównie chodziło nadawania tego pasma. Dobra, wiem już wszystko :) Człowiek całe życie się uczy. Ja spróbuje w jakiś sposób uderzyć do CP z prośbą o oficjalne miejsce na liście, może jakaś zbiorowa petycja, FB nie wiem, przedstawiając to wszystko dla CP. Może się uda, a może nie, ale watro spróbować. Pozdrawiam ! ;)

 

PS. Gdyby ktoś z Was, widzów chciał się dołączyć, to zapraszam https://www.facebook.com/starsoficjalniewcp

Adminie, pozwoliłem sobie ukraść Twoje logo, mam nadzieje, że nie gniewasz się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Gdyby ktoś z Was, widzów chciał się dołączyć, to zapraszam https://www.facebook.com/starsoficjalniewcp

Adminie, pozwoliłem sobie ukraść Twoje logo, mam nadzieje, że nie gniewasz się :)

Załadowane! :) No również mam nadzieję, że CP posłucha głosu.ludu i doda Starsa na swoją listę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę drogi STARSie że spokojnie damy radę :) Tylko powolutku. Mam małą prośbę, ponieważ musiałem wyjechać, nie mam dostępu do Internetu po przez komputer, mógłby ktoś z Was drodzy widzowie, uruchomić tą petycje na petycje.pl i podać linka ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuje za pierwsze działania. Spróbujmy :) Nic to nie kosztuje, a może się uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV powiedz ile u was pracuje ludzi tak z ciekawości? :) I mam pewien zakład, jeśli zbierzemy podpis 100 osób to dasz wybrane piosenki przez nas na 1 audycje a jeśli nie zbierzemy to będziemy cichutko siedzieć i nie będziemy się domagać by ludzi oświecić że jest taka fajna stacja w naszym kraju o której 1/3 społeczeństwa nie wie.Sam oświeciłem 2 znajomych co mają nc+ by przerzucali się z VIVY do was, a oni nie wiedzieli że wy istniejecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...