Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stars, masz może informacje czy w innych miastach lokalne muxy będą odpalane?

jak tak to kiedy, gdzie mogę uzyskać terminy, mapki itd.

 

Narazie MUXy lokalne są TYLKO w miejscach, gdzie do tej pory był dostępny lokalny kanał naziemny analogowy

 

W tej chwili nie ma planu rozwoju MUXów lokalnych, brak też wolnych kanałów dla ew. innych zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StarsTV! ogladam was od dawna i reklamujac StarTV wsrod znajomych zaznaczalem, ze jest to jedyny kanal na ktorym nie uswiadcza muzycznych dramatow typu Kaja Paschalska czy Seksi fleksi Natalii Kukulskiej, jesli juz jest Polska tresc na StarsTV to nie na odwal sie aby zapchac czyms czas, a wszystko to dzieki czeskiej koncesji. Trzymam kciuki za StarsTV z Polska licencja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedynie, że TV Łużyce się stara. Tam ktoś im wszedł w paradę i też się zgłosił dlatego UKE robi konkurs ale TV Łużyce ma szanse to wygrać, jeśli tak to STARS tam się pojawi. O innych nic nie wiem.

 

Mam nadzieję, że i w Kujawsko-Pomorskim jakiś MUX-L też się pojawi. Ja na razie jestem za biedny, żeby swój odpalić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pomorskim też w naziemnej przydałby się Stars.TV.

Kiedyś mieliśmy lokalne stacje nadawane z nadajników analogowych (Amber TV, Sky Orunia, Tele-Top), niestety ani jedna z nich nie przetrwała. :/ Ciekawe czy Pomorska.TV byłaby zainteresowana nadawaniem naziemnym (a nie tylko drogą kablową) w lokalnym trójmiejskim MUX, bo to byłaby chyba jedyna szansa na uruchomienie u nas lokalnego MUX-a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego skomentować. Nie wiem dla kogo jesteśmy wzorem, co komu wypaliło lub nie. Wiem jedynie, że na rynku disco polo rządzi i dzieli jak chce POLO TV a TV DISCO w ciągu roku straciło prawie 42% oglądalności.

Pamiętaj także o tym, że Extra klasyka Power TV to jest klasyka ale jednak taneczna klasyka. W STARS TV oferta starej muzy jest znacznie szersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor, publicznie piszę tak: dopóki będę dyrektorem STARS.TV to w STARS.TV nie będzie disco polo. Zanotuj, zapamiętaj i sprawdzaj :)

Nigdy nie mów nigdy! Rzucam taki pomysł (kampania reklamowa?): wybrać z kilkanaście najlepszych kawałków disco polo (np. Jesteś szalona, Ona tańczy dla mnie, Moja muzyka, Hahahaczyk, Żono moja itp.) i puszczać tylko po jednym dziennie. Do tego jakieś odpowiednie hasło reklamowe typu: "Stars.tv i disco polo? Musisz mieć duże szczęście aby trafić!" 3-4 minuty disco polo (z np. adnotacją na ekranie: dziś po raz pierwszy i ostatni) na 24h chyba nikogo nie zniechęcą do kanału?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jednym przypadku mówię nigdy. Nigdy nie będzie disco polo w STARS.TV dopóki ja będę dyrektorem tej stacji. Tak mówiłem ponad rok temu, tak mówię dziś i tak będę mówił za rok jeśli nadal będę zajmował to stanowisko na co mam nadzieję i spore szanse :) Osobiście nic nie mam do tej muzyki :) Wielokrotnie bywało, że grałem takie smaczki na prowadzonych przez siebie imprezach. Ale STARS.TV od disco polo jest wolne i będzie wolne i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jednym przypadku mówię nigdy. Nigdy nie będzie disco polo w STARS.TV dopóki ja będę dyrektorem tej stacji. Tak mówiłem ponad rok temu, tak mówię dziś i tak będę mówił za rok jeśli nadal będę zajmował to stanowisko na co mam nadzieję i spore szanse :) Osobiście nic nie mam do tej muzyki :) Wielokrotnie bywało, że grałem takie smaczki na prowadzonych przez siebie imprezach. Ale STARS.TV od disco polo jest wolne i będzie wolne i już :)

 

No tak, lepiej grać badziewie "zagramaniczne" typu Pitbull niż wspierać polska produkcje która czasami prezentuje wyższy poziom. No ale to typowe polskie myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem? Disco Polo jest w Polo TV które jest w DVB-T ogólnodostępna. Jest także w TV Disco! Po co jeszcze ma być w zacnym Stars.TV? Najlepiej do każdej stacji napchać Disco Polo może? Polak ma wybór i może wybrać a nie wszędzie ten koszmar pchać. Szef Stars.Tv wie co robi i życzę mu żeby siedział na swoim stołku 100 lat i trzymał zaporą dla Disco Polo by nie dotknęła i nie skalała b. dobrej stacji jaką jest Stars.TV! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...