Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
@PeterParker -W sensie życia czy nauki języka angielskiego? :lol:

I jednego, i drugiego ;) "Trolling is a art" to popularny w internetach zwrot - zawsze ktoś się znajdzie kto napisze, że powinno być "an" - i właśnie wtedy jest strollowany, bo to celowy zabieg ;)

Tyle tematem offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o tym co jest błędem a co nie jest błędem decydują jedynie wyniki w panelu AGB Nielsen. A ponieważ BEST DANCE ma bardzo DOBRE wyniki w obecnej formie to nie mam zamiaru palcem kiwnąć aby te wyniki popsuć :) Sprawa jest prosta, generalnie widz STARS.TV to człowiek w sile wieku, najwięcej widzów mamy w wieku 30-45. I wyszło na to, że przy takim widzu samym eurodancem nie pojedziemy. On jest dobry jako dopełnienie całości, ale nie jako jedyny wypełniacz tego pasma. Tym bardziej, że w STARS dance = taniec a nie dance = rodzaj muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że dyrektor anteny ma tam gdzieś pod ręką jakąś księgową - Dankę. I jej zadedykował pasmo. I nazwał: Best Dance, czyli najlepsze Dance. Czyli Danucie ;)

 

A może to o Holecką chodziło...

Chyba, że księgową też macie czeską, no to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Waszym przekazie na satelicie jest dołączone nieaktywne kodowanie? Przełączyłem na Wasz kanał i o to, co ujrzałem:

shtu.jpg

1b5e.jpg

 

Po chwili było już ok (przełączenie na kanał obok i z powrotem na Starsa). Próbuję ustalić przyczyny. Albo walnięte oprogramowanie w dekoderze, albo dołączone nieaktywne kodowanie na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet i wczoraj wycierałem hehe ;). Na bieżąco używany, a znowu ten sam problem. Włączyłem dekoder i ta sama plansza, przełączyłem na kanał obok i znowu na Starsa i jest ok. Chyba przywrócę go do ustawień fabrycznych, bo nic innego mi nie zostało.

 

Przywróciłem go do ustawień fabrycznych, póki co jest ok, zobaczymy za godzinę. I Stars ponownie wrócił mi na 1000 (tzn. na 1001, ale wpisując 1000 przeniesie mnie właśnie na 1001) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne polskie "nowości" zdobyłem:

 

Ich Troje - A Wszystko To..

Ivan i Delfin - Jej Czarne Oczy

Top One - Biały Miś

Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie

Psy - Gangnam Style

Long & Junior - Tańczyć Chcę

Toples - Dobry Dj Tutaj Gra

 

i jeszcze kilka innych fajnych.

Czyli trochę się od grudnia rozszerzamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny żart. :D No chociaż "Jej czarne oczy" jest nawet ok. :D Przysyłają Wam tak w ogóle jakieś teledyski disco polo? Kiedyś w latach 90-tych bywałem w pewnej małej rozgłośni radiowej i tam skarŻyli się, że ciągle dostają jakieś single disco polo. Informowali, że nie są zainteresowani, odsyłali nawet, ale to nic nie dawało. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już nawet Eskę Rock zamieniają na disco polo to niestety ja też muszę reagować i się rozszerzać, co zrobić...

 

No właśnie, a propos, może nie chcielibyście wykupić VOX FM(które wchodzi za Eskę Rock w większosci Polski)? Bo aż mi się nóż w kieszeni otwiera, jak czytam, że mają tam puszczać disco polo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...