Jump to content

Recommended Posts

@JENEKA

Przedstawiciel stacji nie dopuści do STARS.TV disco polo. Zapewniam.

Bardzo proszę o nie wpuszczenie Disco Polo na Play listę . Chociaż wam powiem że ostatnio w TV Disco jak by więcej Euro dance

Tak mi się wydaje i @peter parker też to ma zdanie że osoba która kryje się pod tym projektem kanału muzycznego to MariuszW lub ktoś z ekipy Next. Stwierdzenie że nie znacie Nextu to odwrócenie uwagi, ale to na marginesie.

Dlaczego przyrównujecie nowy projekt do MariuszaW tylko dlatego, że mają być starsze piosenki?

@Marek: Nikt nic takiego nie mówił, ja i JENEKA mówiliśmy o czym innym.

Zapytam jeszcze raz zamierzacie emitować konkursy na ekranie czy nie bo sumie to sprawa priorytetowa.?

Tak mi się wydaje i @peter parker też to ma zdanie że osoba która kryje się pod tym projektem kanału muzycznego to MariuszW lub ktoś z ekipy Next. Stwierdzenie że nie znacie Nextu to odwrócenie uwagi, ale to na marginesie.

Dlaczego przyrównujecie nowy projekt do MariuszaW tylko dlatego, że mają być starsze piosenki?

Dlatego że nowy projekt należy do MariuszaW. Wystarczy?

Jaki format obrazu ??? 16/9 czy 4/3 czy aktywne 16/9 ???

Podejrzewam, że 16:9 + pillarbox w starszych kawałkach.

Guest Anonymous

Dlaczego w DVB-S2, a nie w DVB-S? Świadomie ograniczacie sobie widownię.

@anttys: podobnie jak Ty nie lubimy takich konkursów :)

Jeśli chodzi o obraz: pełne SD, 16:9, starsze kawałki są odpowiednio wpasowane - znany patent :)

Dlaczego mpeg4 a nie mpeg2? Dlatego bo nas na niego stać i dlatego bo jest przyszłościowy :)

Bitrate będzie zmienny, średio 2 Mbps

Guest Anonymous

@Zxcvbnm . Ja nie mam nic przeciwko temu, nie ma kanalu na sat puszczającego starsze kawałki muzyki. Ale znając charakter tej osoby to warto zauważyć że jak Next się powoli pnęło do góry z podpisywaniem umów z kolejnemi sieciami kablowymi, tu na forum w wątku padały obietnice że są prowadzone rozmowy z operatorami sat.

@anttys: podobnie jak Ty nie lubimy takich konkursów :)

No to w takim razie wasza stacja będzie u mnie grana bardzo często. :D

No właśnie DVB-S2 już was nie będe oglądał bo używam teraz tunera SD a może bym się skusił na Best Party ,a pozatym jakość obrazu chyba nie będzie za wyskich lotów niestety .

Trochę prywaty "Jarsat" Trójmiasto będziecie obecni w tej sieci kablowej ??? Rozumiem że dodawanie waszej stacji do oferty operatora nie będzie ponosić się z opłatami ???

Na start 2Mbps w zupełności wystarczy, byle audio było przynajmniej 192Kbps. Będą zyski, to i na HD się kasa znajdzie :lol:

@Marek: kanał FTA można rozprowadzać w kablówkach za darmo :)

@Miętus: dyrektor programowy nie ma nic wspólnego z dystrybucją kanału, tyle komentarza w tej sprawie :)

@Peter: nie przewidujemy siebie w HD. Będzie kariera to będzie większy bitrate, ale nie HD.

No proszę, jak miło :)

Powodzenia, i od razu męczcie tam intensywnie CYFRę żeby was na listę dodała :)

A będą jakieś stare utwory Trance? np od Armina Van Buuren ? :D Czekam na kanał już wpisałem go na listę ;)

Super, nowa stacja w fajnym klimacie. Idealnie byłoby, gdybyście jak najszybciej znaleźli się na liście n.

Guest Anonymous

Dobra sprawa na fejsie dostałem info że w planach będzie pasmo na zamawiania wideo klipów, jak dla mnie to super sprawa. A na fb zapomniałem o której godzinie start.

@STARS.TV, spróbujcie porozumieć się z platformą n i Cyfrą+, aby w dniu startu wylądować również na ich listach kanałów w dekoderach. Niestety, abonenci platform n i Cyfry+ nie mają możliwości ręcznego wyszukania i dodania do listy kanałów, jak w przypadku platformy Cyfrowego Polsatu.

Nie wiemy czy to ważne ale STARS.TV nie będzie nadawać na polskiej koncesji co oznacza brak fajnego żółtego oznaczenia wiekowego na ekranie i brak 33% polskiej muzyki. Tylko nie krzyczcie :)

Trochę będzie brakować Polskiej muzyki :P ale co tam to dopiero początek ^^