Jump to content

Recommended Posts

@Poland, oby nie, bo to nagranie jest strasznie kiczowate i uszy mi krwawią jak coś takiego słyszę. Poza tym od tego typu "hiciorków" są Eska TV, 4fun.TV, TV.Disco i VIVA Polska.

Czy poza satelitarnym przekazem niekodowanym, będzie także uruchomiona opcja LIVE przez stronę internetową ?

Było już o tym wspominane na którejś z wcześniejszych stron (swoją drogą szybko ich przybywa - temat powstał wczoraj, a ja dłuższą chwilę czytałem wszystkie posty, jakie od tego czasu powstały) - jak już "ogarną" start emisji to i przekazem internetowym się zajmą (tzn. będzie).

Będą nawet piosenki z 2012 roku. Oby hit bo tylko hity grać będziemy :)

I bardzo dobrze że nie będziecie tak jak VIVA, EskaTV czy 4fun.tv gdzie nonstop leci ta sieczka (czyt. najnowsze i tylko najnowsze).

Nie mogę się doczekać :D Z tego co tutaj piszecie kanał zapowiada się bardzo ciekawe :) Może to będzie mój ulubiony :P

Nieeeeeeeeee. To jest stopklatka z jingla :)

To fajny będzie ten jingiel - szkoda że jutro jest niedziela, a nie poniedziałek - już nie mogę się doczekać startu :D

Fajnie jeśli na waszej antenie zagościłby Trance i ogólnie szeroko pojęta muzyka klubowa. :)

Mam nadzieję, że wasza oprawa będzie ''modernistyczna''.

Guest Anonymous

Jak dobrze pójdzie to logotyp ekranowy może wyglądać całkiem nieźle. Może moja koncepcja jest trochę za duża, ale zawsze można zmniejszyć. ;)

27674802.png

Ha ha! Gdzie ukradłeś naszego logo?? Jesteś blisko jak [beep]a. Tylko podkładka nie taka, sorry - wolimy Macarene :)

Guest Anonymous
Ha ha! Gdzie ukradłeś naszego logo??

Na Facebooku wisiał. ;)

Takie logo by pasowało, ale bez tego TV na dole.

Dokładnie. Samo "Stars" by wystarczyło i by było pięknie.

Guest Anonymous
Na fejsie nie ma takiego. Czy jest? :) Nie ważne w sumie ha ha.

Dokładnie takiego to nie ma. Wzorowałem się na tych kolorowych grafikach, które dostępne są na Facebooku. ;)

Takie logo by pasowało, ale bez tego TV na dole.

Dokładnie. Samo "Stars" by wystarczyło i by było pięknie.

Jak dla mnie wystarczyłaby sama pojedyncza gwiazdka.

A co do Disco Polo, to teraz się tego nie robi, teraz się robi Dance - więc, jeśli chcecie być "pro elo" CHR" to na Disco Polo nie traficie @STARS.TV. Nie kupilibyście disco polo nie dlatego, że nie chcielibyście - bo mimo wszystko nie ma nowych gwiazd disco polo, a zostaje tylko klasyka.

Wiem, że zabrzmi to dziwnie, ale włączcie sobie @STARS.TV Polo.tv, a konkretnie "Szalone lata 90", "Tylko Disco", oraz "Video MIX Marka Sierockiego" a zobaczycie o czym ja piszę, i o co chodzi.

EDIT: Mam nadzieje, że dance też u was nie zagości?

@STARS.TV jest szansa na jakieś koncerty w stylu sylwestrowego 3 SAT ?Chociaż raz w tygodniu wybrany wykonawca ;)

Mam pytanie, o której godzinie ma nastąpić start stacji i jaki kawałek macie zamiar puścić jako pierwszy?

W sumie to nie wiadomo jaki będzie pierwszy teledysk. Ponieważ system już gra normalnie, nadajemy. Tylko zobaczyć się nie da bo zakodowane. Więc w chwili gdy wyłączone zostanie kodowanie to właśnie będzie pierwszy teledysk, na kogo wypadnie na tego bęc :)