Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie start tego kanału. Obym chociaż do niego miał dostęp. Z tamtym wiązałem wielkie nadzieje. Jedynie co mnie smuci to taka mała ilość polskiej muzy. :( Mamy tyle wspaniałych kawałków. Ja już nie mówię o klasyce, ale lata 90-te. Mam nadzieję, że uda się tym razem. Moja kablówka nie miała możliwości technicznych by odebrać sygnał światłowodem, ale tutaj jest satelita. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie a mianowicie stronę wcześniej było wspomniane o graniu przez Stars.tv hitów z tego roku. Czyżby Stars.tv miało w planach wszechobecnego utworu ''Gangam Style'' wokalisty PSY z południowej Korei ?

Krzysiu, jak chcesz sobie pooglądać Psy, to włącz na Eske TV lub 4fun :D Tam ten klip leci co pół godziny :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV trzymam za Was bardzo kciuki. Oby Wam się udało utrzeć nosa konkurencji zakochanej w komercji.

 

Korzystając z okazji że jesteście tutaj na forum chciałbym zapytać czy w waszej wizji kanału znalazło się miejsce na Eurodance i jakieś klasyki muzyki klubowej? W tych klimatach muzycznych również było mnóstwo hitów, a jak twierdzicie o hity właśnie wam chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ipo i @kreciolboss - popieram. I polskie hity i klasyka muzyki elektronicznej powinny się znaleźć w playliście stacji. @raimundo - no ale w tej stacji ma być klasyka i hity, a nie zbieranina tego, co nie jest emitowane w innych stacjach, a jakoś nie kojarzę, żeby w jakichkolwiek ostatnich dziesięcioleciach hitami były klipy z Azji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raimundo - no ale w tej stacji ma być klasyka i hity, a nie zbieranina tego, co nie jest emitowane w innych stacjach, a jakoś nie kojarzę, żeby w jakichkolwiek ostatnich dziesięcioleciach hitami były klipy z Azji.

No u nas na pewno takowych nie było, ale w Azji były hitami ;) Zresztą definicja hitu...jest trochę taka niejasna. W latach 80 było wiele hitów, obecnie zapomnianych, które znają tylko Ci, którzy pamiętają tamten okres. I nie usłyszymy ich w żadnym radiu i w telewizji mimo, że kiedyś podbijali listy przebojów (chociażby niektóre piosenki z gatunku New Romantic czy New Wave - kto dzisiaj pamięta chociażby Talk Talk i ich piosenkę It's My Life skoro wszędzie w radiu emitowany jest cover No Doubt z 2003 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej martwi 12 stron podniecenia forumowiczów, których jara podawanie pozycji satelitarnej czy ramówki z czterema programami na krzyż. Przecież nic więcej o tym kanale nie wiadomo, a już dla połowy wypowiadających się jest on "ulubiony". Dzieje się dokładnie to samo co w temacie o Next Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiadają górale jest prawda, półprawda i gó**o prawda :):):) Więcej wycieczek nie będzie :). 12 stron dyskusji o stacji, której nikt nie widział. To tylko świadczy o tym, jak bardzo potrzeba dobrego kanału muzycznego. Widocznie istniejące kanały nie do końca się podobają. Ot i cała filozofia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Tak naprawdę, że kanał jest FTA ma niewielkie znaczenie, jeśli dodadzą go do list kanałów platform cyfrowych - a stamtąd pochodzi spora część userów tego forum. Spójrz, np. ja jestem abonentem Vectry i kluczową sprawą jest, aby wpuścić wasz sygnał do jej infrastruktury... Mogę na to liczyć? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, może dlatego, że ludziom brakuje dobrego grania FTA na sat?? Pomyśl o tym :)

 

Dokładnie. :)

Wkleję tu również to co odpisałem Karolowi na innym forum:

"Może dlatego, że dla nas, fanów starej muzyki jest to coś na co od dawna czekaliśmy i jeszcze parę dni temu nikomu by do głowy nie przyszło, że te marzenia mogą się spełnić.

Zdaję sobie sprawę z tego, że kanał na pewno super idealny nie będzie i wad będzie trochę miał, ale patrząc na to co obecnie jest na różnych kanałach muzycznych (pod względem puszczania staroci) myślę, że naprawdę nie trzeba wiele, żeby Stars.tv stało się z miejsca ulubioną stacją muzyczną dla każdego fana staroci." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...