Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :)

 

Bitrate jest niższy niż wczoraj ... na początku był bliski 3 Mb/sek teraz o prawie 1 Mb mniejszy .... no cóż za "wszystko" trzeba płacić CP .... a to kosztuje. Podzielam zdanie innych w tej chwili najważniejszym zadaniem dla Stars Tv jest poprawa audio ... bo brzmi to fatalnie na porządnych głośnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, wczoraj - pewnie z okazji powitania - chwilami bitrate sięgał 3,7 co w MPEG4 jest kosmos jak na stację muzyczną SD. Ale zapowiadaliśmy z góry, że mamy wykupiony bitrate 2 - 2,2 i szału nie będzie...

 

O audio wiemy, nie zostawimy tematu tylko go rozwiążemy. Jak nie dziś to jutro a jak nie jutro to za tydzień. Bankowo w chwili zdjęcia napisu TEST audio będzie jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV, mam nadzieje, że też pojawi się w końcu ID, aby można Was było wyszukać. Niestety bez ID nie wszystkie dekodery Was wyszukują. Ponadto mam też cichą nadzieje, że zawitacie na listę kanałów na platformie n, najlepiej obok innych kanałów jak np. MTV Rocks, VH1 Polska czy Rebel:TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie doszukałem się w tym śmietniku postów, gdzie ludzie ciągle powtarzają info o braku ID zamiast po prostu poczekać na jego pojawienie się oraz prezentują listę obejrzanych klipów (tak jakby nie można było poprosić p. Mariusza o udostępnienie części odtworzonej lub planowanej do emisji playlisty) - czy planowana jest emisja w HD. Wiem, że z NM związani jesteście już tylko sentymentalnie i wizje mogą być totalnie rozbieżne, jednak światłowodzik do telewizji kablowych to w obecnych czasach to chyba nie problem... Pytam, bo w jednym z wywiadów na temat tworzenia Next Music HD wyczytałem, że podstawową wersją projektu było stworzenie kanału muzycznego w wysokiej rozdzielczości, a SD było tylko opcją dla widzów odbierających program satelitarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, wizje kanału muzycznego nadającego w HD który emituje stare teledyski to nie była moja wizja...

 

STARS.TV będzie jedynie kanałem SD bo w ogromnej większości gra klipy które w SD powstały a ich jakość techniczna jest mocno średnia. Niech konkurencja gra w HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna stacja która "belki" zżyna od Vivy. Eska czołówki, 4fun i Rebel belki, do tego Stars TV jeszcze opis programu. MTV jako pierwsze wprowadziło "next" i od razu inne kanały w Polsce też. Jeszcze tylko brakuje żeby w ślad za MTV wszystkie te stacje poszły w seriale.

Ps. czy ktoś wie, czy ten program będzie kiedykolwiek w UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna stacja która "belki" zżyna od Vivy. Eska czołówki, 4fun i Rebel belki, do tego Stars TV jeszcze opis programu. MTV jako pierwsze wprowadziło "next" i od razu inne kanały w Polsce też. Jeszcze tylko brakuje żeby w ślad za MTV wszystkie te stacje poszły w seriale.

Ps. czy ktoś wie, czy ten program będzie kiedykolwiek w UPC?

Eska TV prezentowała belkę z tytułem kolejnej piosenki jeszcze zanim pojawiła się w przekazie satelitarnym, podczas testów internetowych. Więc wcale MTV nie było pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę podoba mi się ten kanał, a najbardziej playlista. Co prawda nie lubię starej muzyki, ale ten kanał mnie wciągnął. Jak na początek tego kanału nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze. Wiadomo obrazem, dźwiękiem i grafiką jeszcze się nie popisali, ale wiadomo to są początki. A czy będziecie mieć w swojej playliście też polski hip hop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście już wybrałem STARS.TV i nie interesują mnie belki itp.

Wszystko rozumiem, tylko nie to, że wybrałeś go jeszcze nim powstał, zresztą podobnie jak @pavl6. Ciekawe czy gdyby p. Mariusz zaczął tworzyć programy muzyczne dla jakiejś małej kablówki w Pciniu Dolnym, to czy byś się przeprowadził, żeby je "lajkować"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jestem tylko człowiekiem i dlatego to może być dla mnie niepojęte ;) Wszystko rozumiem, stwierdzenie, że kanał fajny po 5 min. emisji, godzinie, dniu, ale nie na dwa dni przed startem. ;) Zresztą... nic mnie już nie zdziwi. Bo chyba nikt mi nie wmówi że 5 linijek ramówki jest prezentacją oferty oraz muzycznych gustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol

@STARS.TV przedstawił wizję jak będzie wyglądała stacja. Wiele osób uwierzyło w tę wizję, gdyż takiego kanału od dawna oczekiwało na satelicie. Czy kogoś rozczarowała oferta tuż po starcie? Nie! Kilka godzin po początku emisji! Również nie. 24 godziny po starcie ktoś się poczuł rozczarowany. Też raczej nie. :) Poza tym było wiadomo, że muzyczny kanał STARS.TV będzie podobny to innej stacji o profilu muzycznym, więc było wiadomo czego można oczekiwać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...