Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to nie wiem po co wam stream internetowy, skoro Nielsen nie zlicza tych widzów i nie ma kasy z reklam. Właściwie odbiera on wam widzów satelitarnych, z których kasa za reklamy jest.

A jak widać ludziki jeszcze narzekają, bo "darmowy stream to darmowy stream". Niech se sami opłacą łącza i pewnie jeszcze dodatkowe tantiemy za stream online (czy wystarczą tantiemy za nadawanie sat-kab?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nadaje dokładnie ten sam sygnał co na sat to wystarczą :)

 

Po co nam stream? Na pierwszy rzut oka faktycznie jest niepotrzebny. Biznesu na tym nie ma i nie będzie, co najwyżej szansa bycia na zero. Ale wizerunkowo jest ok, wiele osób może nas podglądnąć a później męczyć swoją kablówkę. To takie korzyści których nie da się przeliczyć na pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie wiem po co wam stream internetowy, skoro Nielsen nie zlicza tych widzów i nie ma kasy z reklam. Właściwie odbiera on wam widzów satelitarnych, z których kasa za reklamy jest.

A jak widać ludziki jeszcze narzekają, bo "darmowy stream to darmowy stream". Niech se sami opłacą łącza i pewnie jeszcze dodatkowe tantiemy za stream online (czy wystarczą tantiemy za nadawanie sat-kab?).

 

Po co im w ogóle emisja na satelicie. Niech nadają przez światłowód tylko do tych, co mają telemetry, bo innych w badaniach oglądalności nie biorą pod uwagę :lol::lol2::lol::lol2::lol::lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zmienić formę głosowania na najlepsze piosenki na Best Chart? Obecna forma jest dobra, ale moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby głosowanie w formie ankiety, która znajdowałaby się na stronie Stars.tv. Przynajmniej więcej osób odwiedzałoby stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazon, a co Ty w każdym wpisie o odchudzonym dyrektorze? Już się martwisz, że przytyję?? Jak dotychczas się trzymam podstawy czyli mniej żreć i jest ok :lol2:

 

A co do fajnego grania i zmian.. Ludzie a co ja mam zmieniać?? Wczorajszy amr Starsa to 5150 przy zasięgu 13,4%, o niczym więcej w obecnych warunkach nawet nie śmiem marzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt nie nazwie mnie u[beep]liwym (a nawet jeśli to w słusznej sprawie przecież :D ), ale w sprawie polepszenia Waszego zasięgu w "CP" ponawiam pomysł z tymi "spotami" wyjaśniającymi jak Wasz dodać ręcznie do listy w dekoderach "CP" :D .

 

Wiem, że to może banalny pomysł, bo według mnie najbardziej oczywisty, ale często takie właśnie pomysły są najlepsze :D .

 

Co do "streamu" internetowego, to moim zdaniem jest on potrzebny, a żeby na nim zarabiać, to moglibyście np. emitować w nim inne reklamy (bardziej internetowe :D ), niż w przekazie satelitarno-kablowym, czy taka "zagrywka" nie wchodzi w grę???

 

Ja też się czasem zastanawiam nad wiarygodnością badań oglądalności (1000 osób, których w zasadzie nikt nie zna decyduje o tym co mają oglądać miliony) i uważam, że skoro w zasadzie każdy ma teraz w jakiś sposób dostęp do internetu, to tą drogą powinno się badać oglądalność, bo teraz te badania mają dla mnie podobną wiarygodność co sondaże polityczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jak te osoby mają się dowiedzieć jak ich dodać skoro po pierwsze, nie maja dostępu do stacji. Po drugie, jeśli oglądają stacje przez internet i będą chcieli oglądać STARS.TV w dekoderze CP, to poszukają w instrukcji jak ją dodać. Według mnie te spoty nie mają większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było tak jak piszesz @Vernon, to "ojciec dyrektor" nie wspominałby w wywiadzie dla "Satkuriera", że jest to kłopot:

 

Oczywiście, każdy abonent Cyfrowego Polsatu ma możliwość wyszukiwania w swoim dekoderze kanałów FTA i dodawania ich do listy, ale jak słusznie pan zauważył o tej możliwości wie garstka osób, a jeszcze mniejsza garstka z tej możliwości korzysta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jakakolwiek forma reklamy ma sens przy zaklepanym szerokim zasięgu stacji. Co z tego, że właściciel Stars.tv wyłoży (w co wątpię) pieniądze na reklamę, skoro nie wszyscy jesteśmy abonentami CP czy w ogóle satelity, a nie wszystkie duże sieci kablowe dołączyły kanał do oferty. Odejmijmy jeszcze od tego odsetek ludzi, których reklama bądź samo Stars.tv w ogóle nie zainteresuje lub którzy jej w ogóle nie zobaczą... Nie wszyscy też mają internet i czas. Kasa w błoto w obecnym układzie. Jeśli bez większej promocji można zdobywać widzów małymi kroczkami - za ofertę a nie za kolorowy banner, to myślę, że to większy powód do dumy, niż współpraca z największą agencją reklamową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Stars, nie wiem czy to było już poruszane, bynajmniej u mnie zawsze wyszukujecie się na oficjalnej liście kanałów po numerem 1000. Wiem, że nie jest to wymarzona pozycja :P , ale mówię o tym, ponieważ stwierdzenie, że nie ma Was na oficjalnej liście kanałów CP jest nieprawdą, bo jesteście, tyle, że daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność na liście kanałów oznacza, że każdy abonent który przyniesie do domu jakikolwiek dekoder oferowany przez CP i podłączy go po wciśnięciu 1000 na pilocie zobaczy Starsa. Niestety tak nie jest, tylko na dekoderach produkowanych przez CP tam się pokażemy, na dekoderach od zewnętrznych producentów już nie, trzeba nas wyszukiwać samemu. Więc nie jest to obecność na oficjalnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Starsa niemal od początku za pośrednictwem orange. Szkoda tylko, że wrzucono was na odległy kanał 333, obok np. nieistniejącego już HOT TV. Łatwo się go wpisuje na pilocie, ale szczerze, to gdyby nie wiadomość na satkurierze o dodaniu tego kanału, raczej do dziś bym o nim nie wiedział. I ile bym stracił :D. Nawet nauka przy starsie jest przyjemniejsza :). Ale martwi mnie za dużo "nowości" w ostatnim czasie. Trochę tych kawałków z lat 2010 i nowszych przybyło. Szukam obecnie pasma "dla siebie". Stare "best oldies" było dla mnie akurat, dużo z lat 80. Teraz przeszliście na prawdziwe oldies i ja muszę szukać czegoś innego ;). Chociaż jak czasami włączę "best oldies" to akurat Bob Marley leci :D.

 

Przy okazji, przed chwilą Rick Roll'D na waszej antenie i zaraz uśmiech na twarzy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...