Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A poważnie, widz starsowy jest bardziej oldies niż eurodance, to jest pewne więc jestem dobrej mysli :)

Oprawco ..... Eureka ??? :jupi: I chodzi mi o okrzyk rzekomo wydany przez Archimedesa a nie o gminę w stanie Kansas, w hrabstwie Greenwood :mrgreen:

Fajnie by zobaczyć mieszankę starych polskich i zagranicznych dłużej niż godzinę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
A co tam się nie zgadza panie kolego?

 

Tak sobie czasem myślę, ile ja bym miał więcej wolnego czasu gdybym się tu nie zapisał... no ale się zapisałem a teraz ciężko się wypisać :lol2:

Format. Klip jest w 4:3 rozciągnięty do 16:9, przez co piłka do koszykówki jest jajowa :)

 

xu21f6.png IGH0bp.png

 

Po lewej tak jak szło na antenie, po prawej rozciągnięte przeze mnie do prawidłowych proporcji ;) Klik na zapie - większy rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS: kiedy planujecie zmienić grafikę z wykonawcą i tytułem? niestety bardzo często napisy są nieczytelne podczas białego tła teledysku i jest to dość wkurzające szczególnie podczas NEXT kiedy próbuję "ślepiać" białe litery na białym tle :) jakieś kontury albo cienie liter tudzież "obramówki" by się chociaż przydały bo nie wygląda to profesjonalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze nie znam osoby ktorej sie podoba :)

Panie dyrektorze nie ma w moim poscie zadnej zlosliwosci bo kanal jest fantastyczny i podoba sie dla wielu moich znajomych.Natomiast grafika wydaje sie tandetna, ktora pasuje do kanalu pokroju Tele5 i raczej nie jest to kwestja gustu. Ale spokojnie ! przyjdzie czas i na gustowna grafike i wypasione przerywniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam. nie chodzi już o gusta i guściki, co jest ładne a co nie... ważne, żeby było praktycznie i czytelnie. a jeśli grafika jest nieczytelna to coś jest nie tak. niech zostanie czcionka, gwiazda i kolory ale trzeba dodać tylko obramówkę albo jakieś cienie liter - ot, żeby dało się przeczytać i tyle. a o gustach nie ma sensu dyskutować bo zawsze każdemu się coś nie spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię oprawę Starsa, co do czytelności to raz zdarzyło mi się, że nie widziałem co będzie next przy jakimś klipie Inxs. Ale to najmniejszy szczegół.

Ta gwiazda i czcionka są super, już żeby ktoś się nie czepiał to można dać cień do liter (tak stosowało kiedyś MTV i Viva). I oczywiście proponuję w trzeciej linijce dać płytę/2014. Stars jest de best, u mnie w pracy leci całe 8 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...