Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to @przemek212121 co dyrektor napisał jakiś czas temu :

 

Po długich negocjacjach udało nam się ustalić z CP, że: od teraz na KAŻDYM dekoderze CP pozycja 1001 będzie nasza, stała i niezmienna. Krótko mówiąc, każdy dekoder wyjęty z pudełka i podłączony do anteny i prądu będzie "widział" STARS.TV na 1001. To oczywiście nie jest to o co walczymy ale lepszy rydz niż nic, przynajmniej można reklamować pozycję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich negocjacjach udało nam się ustalić z CP, że: od teraz na KAŻDYM dekoderze CP pozycja 1001 będzie nasza, stała i niezmienna. Krótko mówiąc, każdy dekoder wyjęty z pudełka i podłączony do anteny i prądu będzie "widział" STARS.TV na 1001. To oczywiście nie jest to o co walczymy ale lepszy rydz niż nic, przynajmniej można reklamować pozycję :)
Owszem, na odpalonym niedawno (w sobotę) HD 6000 faktycznie Stars jest na 1001 - na Sagemcomie musiałem ręcznie wyszukiwać. Za to specjalnie zrobiłem reset do ustawień fabrycznych na HD 3000 i Stars.TV mam na kanale 1002... Dlaczego tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV -> Nie myślicie o jakimś paśmie w stylu POPLISTY na RMF? Od poniedziałku do piątku pasmo 20 piosenek aktualnie najpopularniejszych wg głosowania na stronie internetowej i Fanpage'u. Oczywiście w RMF są to najnowsze "hity", u Was mogłyby to być najlepsze hity w ogóle jakie powstały. Ciekawy jestem ile w rankingu utrzymałby się np. taki Queen czy Michael Jackson ze swoimi hitami. Dodatkowo po tym paśmie np. przez 1h byłyby emitowane piosenki, które aktualnie czekają w "poczekalni" na dostanie się do rankingu. Jedna piosenka może być maksymalnie 2 tygodnie w takim paśmie. Jeżeli będzie popularna w głosowaniu - wskakuje do głównego notowania. Jeśli nie będzie na nią głosów - odpada i zastępuje ją nowa.

 

To tak w skrócie mój pomysł, który mam nadzieję w miarę logicznie wytłumaczyłem ;) Chociaż zasady POPLISTY zna pewnie każdy. Jestem ciekawy czy jest opcja na takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best 80's - czwartek 16.01.2014

1 ) Wax - Bridge To Your Heart

2 ) Diana Ross - Chain Reaction

3 ) Flying Pickets - Only You

4 ) Queen - Who Wants To Live Forever

5 ) Orchestral Manoeuvres In The Dark - So In Love

6 ) Paula Abdul - Straight Up

7 ) Prince & The Revolution - Kiss

8 ) Martika - I Feel The Earth Move

9 ) Elton John - I'm Still Standing

10) Bad Boys Blue - You're A Woman

11) Rezerwat - Kocha ciebie niebo

12) Bill Medley & Jennifer Warnes - (I've Had) The Time Of My Life

13) Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like A Record)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale... zrobiłem to pasmo bowiem udało mi się wejść w posiadanie około 100 teledysków eurodance np. Eins, Zwei, Polizei :) (oprócz tych które już mieliśmy wcześniej) w całkiem sensownej jak sam zauważyłeś jakości.

Ooo, to bardzo fajnie. :D Nie ma to jak Mo-Do. :P Czyli ogólnie w Best Eurodance nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do oznaczenia wiekowego. Czy będziecie cały czas emitować "12", czy będzie się to oznaczenie może zmieniało z klipu na klip? Bo zauważyłem, że na Kino Polska Muzyka właśnie tak jest, że "ostrzejsze" klipy mają 16 albo kluczyk, a łagodniejsze 12 albo zielony uśmieszek. A jak będzie u was? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie jestem przekonany do codziennej listy przebojów, może kiedyś zmienię zdanie :)

 

Fajny pomysł jeśli będzie spore zainteresowanie głosowaniem. Dlaczego dyrektor nie pomyśli tak w ogóle o głosowaniu na BEST CHART przez Facebooka? Macie ponad 50 tysięcy fanów więc bardzo dużo. Są różnego typu aplikacje do głosowania przecież. Wchodzi się na fanpage'a STARSA, wybiera kilka piosenek, głosuje i głosy wędrują do Was. Nie ma tutaj raczej szans na oszukiwanie bo komu będzie się chciało zakładać kilka kont?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...