Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem się troszkę podzielić wrażeniami odnośnie nowego pasma Eurodance. jestem bardzo zadowolony z playlisty i doborem teledysków poza kilkoma wyjątkami (GIGI D'AGOSTINO trochę się gryzł i nie pasował do klimatu w ostatnich dwóch pasmach).

 

jakość rewelacja zarówno obrazu jak i dźwięku, aż miło oko i ucho zawiesić.

 

w końcu mam swoją godzinę na STARS.TV - no i już nie mogę się doczekać pasma the 90's, mam nadzieję, że częściej będą się pojawiać teledyski z pierwszej połowy lat 90 niż z drugiej ale to już moja opinia.

 

póki co jeśli miałbym porównywać pasmo BEST EURODANCE z pasmem extra klasyka w konkurencyjnej stacji to bijecie ich jakością na głowę. natomiast co do zawartości piątka dla STARS a dla konkurencji szóstka. rozumiem, że u was tylko hity i pewnie tak zostanie choć liczę czasem na małe zaskoczenie i jakieś rodzynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Stars! Przed chwilą włączyłem Was i co ujrzałem! Gołe pośladki! Skandal! :lol2::lol2:

Chociaż miło było popatrzeć

 

Zaglądam na was ostatnio trochę częściej i muszę przyznać że, mimo tego że jestem troszkę młody i lubię inną muzykę to świetnie gracie! :) W dalszym ciągu czekam kiedy będę mógł zobaczyć was w tv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotus, dzięki za dobre słowo. Faktycznie u nas eurodance jest bardziej hitowy i taki powinien być bowiem na hitach STARS stoi :) Ale... zrobiłem to pasmo bowiem udało mi się wejść w posiadanie około 100 teledysków eurodance np. Eins, Zwei, Polizei :) (oprócz tych które już mieliśmy wcześniej) w całkiem sensownej jak sam zauważyłeś jakości. Będę je przemycał, ze dwa HITY, później znany zespół ale mniej znany numer, znowu dwa hity, znowu coś mniej ogranego i tak dalej. Rotacja powinna być na tyle sensowna, żeby nie było co tydzień to samo :)

 

Pitrek, gołe pośladki spoko, jakieś ładne piersi ładnej pani to już gorzej, taki to dziwny kraj.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w końcu mam swoją godzinę na STARS.TV - no i już nie mogę się doczekać pasma the 90's, mam nadzieję, że częściej będą się pojawiać teledyski z pierwszej połowy lat 90 niż z drugiej ale to już moja opinia.

 

A ja mam właśnie na odwrót. Czekam na drugą połowę lat 90-tych bo wtedy zacząłem świadomie słuchać muzyki i mam taki ogrom wspomnień z tych czasów, że szok. Uważam w ogóle, że to jest najlepszy okres muzyczny jaki do tej pory był w historii muzyki. No, ale pewnie każdy ma inaczej i dla innych najlepsze są okresy muzyczne w których się wychowali, dorastali. :)

 

A propos współczesnej muzyki to obstwiam kolejnego hita. W sobotę było pół miliona odsłon, a teraz już ponad milion. Kilkoro znajomych uważa, że fajny, chwytliwy numer. Mnie od piątku chodzi po głowie i trudno sie uwolnić. Można rzecz, że mocno WKRĘCA. :lol:

Piosenka tak w ogóle promuje film i strasznie mi przypomina "To nie tak jak myślisz" Edyty Górniak także z filmu. Przypomina w warstwie muzycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie inaczej. Wprawdzie tak jak Ipo największy sentyment mam do muzyki z końca lat 90tych, bo wtedy dużo zacząłem słuchać, zaczęły się też czasy z nagrywaniem teledysków na video. :) Rzeczywiście ogrom wspomnień.

Jednak obecnie za najlepsze okresy w muzyce uważam lata 60/70. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwsze klipy zacząłem nagrywać w 93 roku i długo to jeszcze trwało :lol2: a najlepsze lata wg mnie 94-97, nie wiem jakim cudem miałem takie dobre oceny, bo często nie chodziłem do szkoły, bo najlepsze klipy leciały do południa i trzeba było nagrywać :lol2: i od 2000 roku też była rewelacyjna muzyka.

Co do Gigi D'Agostino to uważam, że pasuje jak najbardziej do eurodance.

Stars dziś wyczytałem, że power.tv (którego nie oglądam, bo nie mam i nie lubię discopolo) pozyskuje klipy z Niemiec. Nie masz takiej możliwości? Chodzi mi o to, że niektóre klipy u Ciebie to zupełnie inne klipy niż kiedykolwiek puszczało MTV, Viva czy choćby MCM. Nie żeby mi to szczególnie przeszkadzało, ale np. taki Wamdue Project to spora różnica niż klip mangowy.

A poza tym to i tak jesteście de best. W pracy mam tv i cały czas leci Stars i nikomu nie przychodzi do głowy, żeby przełączyć choćby na chwilę na inny kanał :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawie to jest dokładnie zapisane ile % ekranu oznaczenie wiekowe powinno zajmować. Ten wymiar jest tak oderwany od rzeczywistości, że nikt się nie stosuje. Krrit jakoś specjalnie tego nie sprawdza ale nie można przegiąć, jak zrobi się za małe to niewątpliwie się pofatygują... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best 80's - środa 15.01.2014

1 ) Bonnie Tyler - It's A Heartache

2 ) Holly Johnson - Americanos

3 ) Madonna - Holiday

4 ) Madness - It Must Be Love

5 ) Dusty Springfield - In Private

6 ) Giorgio Moroder & Philip Oakey - Together In Electric Dreams

7 ) Pet Shop Boys - Rent

8 ) Bajm - Dwa serca, dwa smutki

9 ) Fleetwood Mac - Seven Wonders

10) Depeche Mode - Personal Jesus

11) Heaven 17 - Temptation

12) Opus - Live Is Life

13) Pointer Sister - Jump (For My Love)

 

Cieszy mnie to, że Best 80's nie jest wypełnione tylko tzw. "oklepańcami" ale jest sporo rzadko spotykanych perełek. To chyba obecnie wasze najlepsze pasmo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuję jak koń pod górę :) Na chwilę obecną z oglądalności BEST 80's jestem zadowolony, do tego stopnia, że od lutego kosztem BEST DECISION (zostanie w dzień powszedni jedna godzina dziennie, plus dwie godziny w niedzielę) BEST 80's pojawi się od pon do czw także o godzinie 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo, czy uważasz, że najlepiej by było nadawać przez całą dobę jedno pasmo typu BEST MUSIC? :) Tak kiedyś myślałem ale uczę się na własnych błędach. Wystarczy wspomnieć, że zmiana nazwy pasma pomiędzy 15 a 17 z BEST MUSIC na BEST AFTERNOON zdecydowanie zwiększyła w tym czasie oglądalność a jest to nadal to samo granie :) Wychodzi na to, że liczy się wyświetlony napis na ekranie a nie to co gra :lol2:

 

Pasmo niespodziankowe to nie będzie BEST 2000, takiego pasma na chwilę obecną nie planuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczułem ulgę, też obawiałem się, że drugim nowym pasmem może być Best 2000. ;)

Cieszę się też, że zmieniliście nastawienie do takich ogólnych pasm jak Best Music. Ja zawsze byłem za tym, żeby było jak najwięcej pasm, a szczególnie cieszą mnie te sortowane dekadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam tak aczkolwiek to moje ulubione pasmo. :D Ja mam świadomość, że wiele pasm to to samo tylko z inną nazwą. ;) Tutaj chodzi mi tylko o zamówienia widzów. Będzie ich mniej. Ludzie zniechęcą się do pasma bo nie będą mogli trafić na coś swojego. No, ale zobaczymy z czasem jak będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...