Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://media2.pl/media/107878-Stars.TV-Widzowie-wybieraja-Top-Wszech-Czasow.-Rusza-kampania-reklamowa-z-gwiazdami.html

No proszę, Lista Wszech Czasów i kampania reklamowa w radio.

Do tego niezłe nazwiska wystąpią w tych reklamach.

 

Tak w ogóle to wg mnie błąd że Stars nie puszcza Thrillera. Szkoda że nie puszczacie go przynajmniej raz w miesiącu.

 

Głos na "Thrillera" do Topu Wszechczasów oddany! :D Jak wejdzie do listy, to grajcie w święto w całości!

 

Jak będziecie głosować, to kierujcie się również obrazkiem, a nie tylko piosenką. Wybrać 5 teledysków wszechczasów było mi ciężko. Musiałem odrzucić A-ha "Take On Me", Bruce'a Springsteena "I'm On Fire", Genesis "The Land Of Confusion", Dire Straits "Money For Nothing" i inne.

 

Ale mam nadzieję, że moje perełki się pojawią:

 

U2 - All I Want Is You

 

R.E.M. - Everybody Hurts

http://www.youtube.com/watch?v=ijZRCIrTgQc

 

Billy Joel - We Didn't Start The Fire

 

Billy Idol - Cradle Of Love - Ach, co za niespodziewane odwiedziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - chyba w przypadku stacji radiowych po prostu ta robotę "odwalają" - kiedyś zdarzyło się w RMF e ta sama piosenka była 2 razy w ciągu tej samej godziny tylko podczas dyżuru różnych prezenterów

 

Chyba nie bardzo. Nie wykluczam takiej wpadki chociaż myślę, że to mało prawdopodobne. Słucham RMF-u i śledzę playlistę. Nowości które są grane najczęściej pojawiają się na antenie maksymalnie 3 razy w ciągu doby w odstępach czasowych. Reszta piosenek jest grana maksymalnie raz dziennie i to zazwyczaj nie codziennie chociaż bywają wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZET-ka ma chyba więcej utworów w playliście. Widzę, że nawet nowości nie pojawiają się tam aż tak często w ciągu dnia jak w RMF-ie. Niestety RMF gra coraz gorzej... Nie wiem dlaczego, ale nudzi mnie ZET-ka mimo wszystko, a kiedyś słuchałem jej namiętnie na przekór wszystkim bo u nas na Śląsku (i w Zagłębiu) RMF miażdży i miażdżył zawsze wszystkie rozgłośnie. 33% udziału w rynku i gdzie by się nie weszło do sklepu czy jakiegoś lokalu to w 90% słyszy się RMF. ZET-ka ma u nas zaledwie 5% i ja osobiście nie znam osoby która by słuchała tego radia. Szkoda więc, że tam się jeszcze nie reklamujecie. Aglomeracja Śląska to ogrom potencjalnych widzów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie cała sztuka w tym jak się powtarzają i kiedy :)

Wydaje mi się, że to nie jest aż takie trudne do zapamiętania. Poza tym jest obowiązek zapisywania wszystkiego co i o której było grane (na wypadek kontroli). Sam mam prawie 8000 kawałków na komputerze i często bawię się właśnie w radio układając playlistę w taki sposób, aby zbyt często kawałki się nie powtrazały. Zapamiętuję co i kiedy grałem. Oczywiście wygodniej mieć narzędzie, ale ręcznie też dałoby radę to ogarnąć. Dlatego też myślałem, że tak właśnie układacie playlistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układanie ramówki w przypadku całodobowych kanałów muzycznych już nie jest takie łatwe.

1. Trzeba wiedzieć, które teledyski są popularniejsze wśród widzów, po to, aby emitować je częściej.

2. Dostosować ich łączną długość tak, aby zmieściły się reklamy i jingle.

3. Wybierać teledyski tak, aby pasowały do konkretnych programów tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...