Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówienie o tym lub milczenie na ten temat nie zmienia faktu.

Ale tu chodzi o to, aby nie drażnić widza. MTV wprowadzając swoje chore zmiany też chowała się za badaniami. Jeśli więc słyszę, że opieracie się na jakiś badaniach na niereprezentatywnej grupie, to normalnie mnie skręca. :) I zakładam, że nie tylko mnie. :)

 

Dlatego do badań dodajemy szczyptę naszego "nosa"

Jeżeli już muszą być te badania, to wolałbym, aby to była co najmniej garść. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja KPM mogłaby być znacznie lepsza. Ale bez zasięgu nic się nie da zrobić przecież. Ale i tak wyżej pewnego poziomu nigdy by nie podskoczyli. Granie tylko po polsku ma pewną zamkniętą liczbę potencjalnych widzów czy słuchaczy ( wiele lat spędziłem w Radiu WAWA - zawsze polska muzyka więc wiem co mówię jak mało kto ). Jednak poziom ten jest wystarczający do robienia sensownego biznesu co widać doskonale na przykładzie Wawy ale trzeba to dobrze zrobić a tego akurat nie widać po KPM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cover Walking in Memphis, który nadaliście przed chwilą jest lepszy w oryginalne niż w wykonaniu Cher ;)

Oj, to już rzecz gustu. Wg. mnie to Cher lepiej wykonała „Walking in Memphis”. Zdarzają się (a właściwie to powinienem napisać zdarzały się) covery lepsze od oryginału. Do przykładu kto pamięta hit z 1970 roku „Venus” z repertuaru grupy Shocking Blue. Przecież większym przebojem stał się chyba za sprawą Bananaramy z 1986 r. Albo numer Elvisa Presley-a „Always on My Mind. Więcej słychać go w wykonaniu Pet Shop Boys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z miesiąc temu została ale dzisiaj redaktor Satkuriera temat wydobył :)

 

Generalnie wersja HD nie jest przez nas w żaden sposób promowana. Zależy nam na umieszczeniu w każdej sieci kablowej wersji SD. A jak ktoś bardzo chce HD to może sobie pobrać światłowodem.

 

Pytacie o kontent w HD. To jedynie grafika i teledyski z lat 2010, 2011 i 2012. Nic starszego w HD nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@STARS.TV - pytanie odnośnie najnowszych utworów. Jak kryterium dyrektor programowy przyjmuje wrzucając coś nowego na antenę? Czy "po prostu pasuje i się podoba", czy jakieś notowania list przebojów? Np. Eros Ramazzotti - Un Angelo Disteso Al Sole. Co musi się stać, żeby zagościł na playliście? Sam Eros Ramazzotti jest znany i można go określić mianem "star", ale piosenka dopiero się wybija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) po prostu pasuje i się podoba

2) nowość musi już być trochę ograna przez stacje radiowe i inne tv muzyczne bo w STARS.TV nie pojawiają się nowe piosenki które być może kiedyś będą hitem. My gramy hity a nie być może hity.

3) badania własne popularności piosenek.

4) badania nie liczą się w przypadku gdy nie jest spełniony punkt 1 ( przykład weekend - ona tańczy dla mnie, gdybym tylko badaniami się kierował to tę piosenkę powinienem zacząć grać natychmiast i 8 razy dziennie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz era tabletow i smartfonow a ograniczyliscie się do silverlihgta, który nie działa na Androidzie.

A kto ogląda wideo bezpośrednio ze strony (mobilnie)? Teraz każdy serwis ma swoją dedykowaną aplikację dla takich systemów jak Android. Ale na temat aplikacji akurat szef się już tutaj wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...