Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kanał nigdy mi nie leżał i nie trafiał do mnie. Każdemu odpowiada co innego. Wg tabelek ten kanał jest chyba 3, 4 lub 5, nie zawsze tabelka odwzorowuje jakość kanału. Music Box Polska ma lepszej jakości technicznej klipy i dla mnie to najlepszy kanał i najlepiej mi pasuje. Co innego byłoby gdyby z jakiś powodów jak się okazuje na dzień dzisiejszy nierealnych Music Box Polska nadawał w HD na satelicie i był na normalnych pozycjach w dekoderach platform, wtedy Stars TV miałby konkurencje w ramach emisji starszych klipów, bo takie również pokazuje Music Box PL, a tak jest jak jest. Niech ludzie oglądają na sat byle jaka Eskę czy 4Fun, a ja i dużo innych widzów w kablu będziemy sobie oglądać Music Box Polska! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo kanałów muzycznych typu FAST, które można sobie pooglądać za darmo w Internecie. Problem taki, że mają ubogi repertuar, po pewnym czasie już nużą w kółko nadawane te same utwory. I wtedy włączam STARS.TV, gdyby nie bloki reklamowe, grałoby cały czas, a tak trzeba w czasie reklam przełączyć na coś innego. Poza tym STARS.TV jest the best jeśli idzie o polską muzykę.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mattem i ja znalazłam rozwiązanie dla ulubionego kanału w streamingu, jak nie przełączam na inny muzyczny, korzystam z niego, bo nienawidzę reklam. Ale gdyby wszyscy robili tak jak ja, @STARS.TV nie miałby z czego żyć więc wolę o tym za często nie pisać.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz, który za każdym razem podczas reklam łapie za pilota dla mnie praktycznie nie istnieje. Tak, gdy nie masz telemetra to bez znaczenia ale chodzi o mechanizm. Gdyby telemetryczni tak robili to by statek poszedł na dno bo to na serio tak jest że można zagrać 12 minut reklamy w godzinie i dostać za to zero złotych. Płacą za oglądalność reklam a nie klipów :) 

 

No i w którym fast robią takie rzeczy? :)

 

Piątek
19:00 TOP 50 DOOKOŁA ŚWIATA (piosenki z miejscem geograficznym w tytule np Mallorca😜

 

Sobota
08:00 BEST EURO DISCO PARTY
16:00 BEST EURODANCE PARTY

 

Niedziela
(jeszcze nie wiem) TOP 100 ROCK BALLADS
20:00 TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON

Edytowane przez STARS.TV
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zuzia napisał(a):

Ale gdyby wszyscy robili tak jak ja, @STARS.TV nie miałby z czego żyć więc wolę o tym za często nie pisać.

Takich widzów jest znikoma ilość, nawet jak im pokażesz, że taka funkcja istnieje, to raz klikną i szybko zapomną :)

Starsowi i innym stacjom ta technika póki co nie zagraża. Większe obawy miałbym do zmiany pokoleniowej; może się okazać, że bez możliwości "przesuwania" oglądalność będzie powoli zbliżała się do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki stacja jest obecna tam gdzie młody widz (platformy internetowe) i nie blokuje timeshiftowania (technika znana głównie najmłodszym) w kablówkach to interes raczej prędko nie upadnie.

Kto wie, może za jakiś czas i za widza z wp pilota czy innego playera reklamodawcy zapłacą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotu od klasyki nie będzie a myślę ze czeka nas całkowicie odwrotny proces. Dzisiejsza młodzież, która dziś fascynuje nowoczesne, muzyczne g… o za parę lat wydorośleje i zwróci się w kierunku lat minionych. Jestem o tym przekonany! Wielu z młodych ludzi już teraz zaczyna dostrzegać fakt, że tego, co dziś jest grane nie da się słuchać na dłuższą metę. Dam Wam przykład. Pewna polska stacja radiowa, która zadebiutowała na satelicie na początku lat 90. a która nastawia się na granie kawałków „na czasie” była ówcześnie bardzo przyjemna stacja. Dziś ta sama stacja, choć ma podobna największa słuchalność w PL, jest dla mnie nie do strawienia. Czasami w plenerze odpalam radio FM i stacja której zazwyczaj słucham, czyli Radio Plus, nadaje jakiś blok publicystyczny, który akurat mnie nie interesuje. Szukam wtedy jakiejś zastępczej stacji, która wypełni tę lukę i NIC, dosłownie NIC ciekawego nie da się znaleźć w pasmie FM, czego można by posłuchać dłużej niż 2 min. Wyłączam wtedy radio i czekam cierpliwie aż na Plus-ie skończy się publicystyka.

 

...także podsumowując, myślę, że @STARS.TV może być spokojny o swój interes. Klasyka zawsze będzie klasyką i zawsze znajdą się chętni by do niej wracać, lub na nowo ją odkrywać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV co to miało być przed chwilą (Dollar-"Oh l'amur"). Zaleciało mi wiadomym kanałem ogólnopolskim pewniej szczecińskiej grupy miedialnej i ich problemami z emisją jednego z odcinków znanego serialu detektywistycznego. :wink:

 

A tak poważnie to efekty burzy, czy taka kopia utworu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 21:38, peh napisał(a):

Dzisiejsza młodzież, która dziś fascynuje nowoczesne, muzyczne g… o za parę lat wydorośleje i zwróci się w kierunku lat minionych. Jestem o tym przekonany! Wielu z młodych ludzi już teraz zaczyna dostrzegać fakt, że tego, co dziś jest grane nie da się słuchać na dłuższą metę.

 

Dlatego na Alfa TVP jest audycja "Hity wszech czasów" :)

Młodym często polecam Stars TV, żeby słuchali różnorodnej muzyki.

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 21:38, peh napisał(a):

Odwrotu od klasyki nie będzie a myślę ze czeka nas całkowicie odwrotny proces. Dzisiejsza młodzież, która dziś fascynuje nowoczesne, muzyczne g… o za parę lat wydorośleje i zwróci się w kierunku lat minionych. Jestem o tym przekonany! 

Za parę lat oglądanie i słuchanie muzyki może być dla nich pewnym archaizmem. Tak że na dwoje babka wróżyła jak się to mówi. 

Sam po sobie widzę, będąc młodszym czesto oglądałem kanały muzyczne. Teraz prakrycznie na nie zaglądam.

Teledysków z lat minionych jest masa w sieci. Młode pokolenie będzie w ttm kierunku szło. Ten trend jest nieunikniony. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jest taki trend, że błyszczą "gwiazdy" internetu. Dla dzisiejszego młodego pokolenia nie są już wyznacznikami radio i tv. Co raz mniej do powiedzenia mają także wytwórnie muzyczne.
Czy to dobre? Nie wiem, to tak jak z internetem. Z jednej strony powstaje coś dobrego a z drugiej generuje się patologia.
Sam mogę stwierdzić, że ku mojemu dużemu zdziwieniu przestaję oglądać telewizję, a w internecie jest wszystko czego potrzebuje i to na wyciągnięcie ręki, bez czekania. Ale trzymam kciuki za stars.tv, róbcie dalej swoje bo jesteście najlepsza tv muzyczną w pl i nie wiem czy nie jedną z najlepszych dostępnych na sat w Europie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...